Hidrobromik Asit?

Rutherford

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Herkese merhaba! Ben burada yeniyim. Kimya dünyasına girmek isteyen acemi bir hobiciyim.
Aranızda a-pvp öncü maddelerini (örneğin:% 48 hidrobromik asit, pirolidin ve valerofenon) sentezlemenin herhangi bir yolunu bilen var mı bilmek istiyorum. ülkemde elde etmek oldukça zor olduğu için, diğer şey yurtdışından çevrimiçi satın almak, ancak kontrollü maddeler oldukları için bunları elde etmek çok daha zor.
herhangi bir görüş veya yardım memnuniyetle karşılanacaktır!

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162
görüş :- @Rutherford kimya dünyasında yeni olduğunuz için tavsiyem temelden başlamak olacak sadece bir laboratuvar el kitabı, temel ekipman satın alın ve youtube'da sonsuz ders var en azından temel bilgilerinizi netleştirin, aksi takdirde ilk sentezinizi tamamlamadan önce Ölü olursunuz.

yardım :- her şeyi arka bahçenizde yapamazsınız eğer yasadışı bir şey yapıyorsanız yasadışı bir şey satın almak zorundasınız.

Sadece kendini öldürme.

general

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
18
İyi dedin dostum

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,712
Deals
666

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162
😐 adresinden arka bahçesinde %48 hidrobromik asit, pirolidin ve valerofenon yapmak istiyor.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
2HBr+H2O2=Br2 + 2H2O, çalışması iyi ama asit dengesinin iyi olması önemli, düşük veya yüksek reaksiyon durursa

hustla

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
HBr - bir miktar KBr veya NaBr'yi seyreltik sülfürik asitle (yaklaşık %30-40) karıştırın ve her şeyi 122-127C arasında damıtın. 40 HBr (yaklaşık 1,38 g/ml yoğunluk) elde edeceksiniz. Fazla miktarda sülfürik asit kullanın (yaklaşık 1,5-2,0 kat daha fazla mol). Sadece seyreltik H2SO4 kullanın, aksi takdirde 55-60C civarında damıtılan birkaç ml Br2 (brom) elde edersiniz ve bu büyük bir sorundur. Amatör kimyagerler için bu maddeden kesinlikle kaçının çünkü ÇOK KOKAR... ÇOK FAZLA.

pyrrolidine -
Ayrıca size tavsiyem - bu veya başka herhangi bir bilimsel veya "bilimsel" forumda soru sormadan önce her zaman sentez videolarını ve sentezin her türlü açıklamasını arayın. İnsanlar kendi başlarına araştırma yapmadan soru sormayı sevmezler. Ayrıca ilginç düşüncelerinizi sunmaya çalışın. Ve aptalca şeyler yazmayın.

Valerofenon - ne yazık ki elde edilmesi zor kimyasallar olmadan bunu yapmanın bir yolu yok. Sadece tiyonil klorür veya siyanürik klorür kullanarak valeril klorür yapmak zorundasınız. Etrafında yollar var ama ya pahalı ya da takip etmesi hayal edilemeyecek kadar zor oldukları için buna değmezler.

general

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
18
Merhaba. Ben de yeniyim, bu düşünceyi ortaya atma cesaretinize hayranım. Size tavsiye verecek nitelikte olduğumu düşünmüyorum, büyük bir göldeki küçük bir balığım. Ben"""" gerekli olan her şeyi gerçekten tanıyarak başlardım.Henüz tek bir şişe bile açmadım. Çok zekiyim ama eğitimli bir kimyager değilim. Geçen ayı msds veri sayfalarını ve wikipedia'yı kötü bir şekilde tıka basa doldurarak geçirdim. 6 aylık bir çalışma daha, şişeleri açmaya yakın olabilirim....laugh.... Sanırım size söyleyebileceğim en iyi tavsiye: bebek adımları dostum. keşke bundan daha fazlasını sunabilseydim, iyi şanslar.....

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Reaction score
84
Deals
1
NaBr veya KBr'den HBr yapabilirsiniz youtube'da çok sayıda öğretici var