Ben bir acemiyim ve skopolamin ilacının nasıl işleneceğini bilmek istiyorum

jimmythomas

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Herkese merhaba. Ben de bu konuyu merak ediyorum. Biri sizi uçuran, diğeri başkalarının sizi kontrol etmesine izin veren iki tür mü var? Hangisinin hangisi olduğu konusunda biraz açıklığa ihtiyacım var. Ve eğer partnerimin beni kontrol etmesine izin vermek isteseydim, beni öldürmeden ne kadar nefes alacağımı nasıl bilebilirdim? Genel olarak çok merak ediyorum. Ve, @Jessica, hangi türü satıyorsun ve hala mevcut mu? Profilinde 'benden satın alma' yazıyor. 💀 😂

Teşekkür ederim!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,742
Deals
666
Birisi size bu forumda satın almanız için bir şey teklif ederse ve "Benden satın almayın" diyorsa, o zaman% 99,9 olasılıkla bir dolandırıcıdır. Eğer birisi emanetçiliği reddederse, %110 ihtimalle dolandırıcıdır.
Lütfen kafanızı kullanın.

Dawn_Shergill

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Gördüğüm kadarıyla, datura stramonium ve datura metel gibi datura türlerini dikkate almanız gerekiyor. Bu türler skopolamin hidrobromid alkanoidi ile öne çıkmaktadır. Bu türler Hindistan ve Kolombiya'da bulunabilir. Skopolamin hidrobromürün yerel türlerinde baskın alkanoid olması nedeniyle, Kolombiya'daki suçlular skopolamin hidrobromürü diğer alkanoidlerden izole etmek için roket bilimine ihtiyaç duymazlar, bu nedenle alkanoidi çıkarmak için sadece maserasyon kullanırlar, böylece atropin, hiyosamin vb. gibi diğer alkanoidlerle kontamine olsa bile, kurbanlarını kontrol etmek ve soymak için hala kullanabilirler.

Sonuç:

- Datura Stramonium veya Datura Metel tohumlarından emin olun

- Skopolamin hidrobromürün izolasyonu zaten baskın alkanoid olduğu için gerçekten gerekli olmadığından maserasyonu kullanabilirsiniz

Not: Bu bilgiler, suçlular tarafından manupilasyon ve suç işlemek için kullanılan skopolamin için bir örnektir ve tıbbi veya farmasötik amaçlar için kullanılması amaçlanmamıştır. Halüsinojenik ajanların etkileri kişiden kişiye değiştiğinden, birini en az yan etkiyle kontrol etmek için kesin dozaj doğrulanmamıştır, bu nedenle ciddi zehirlenme veya ölüme neden olabilecek ölçüde kötüye kullanmamak en iyisidir.