Suda çözünmüş psödoefedrini çıkaramıyorum

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Sadece su kullanarak haplardan psödoefedrin elde etmeye çalışmak 1990'dan beri pek işe yaramadı. Bunu imkansız hale getirmek için haplara ekledikleri yaklaşık bir düzine farklı kimyasal var. İçerik listesinin bir resmini çekerseniz, bu belirli haplarda hangi yöntemleri kullandıklarını görebilir ve bir ekstraksiyon önerebiliriz. Bu forumda çoğu senaryoda işe yarayan birkaç yöntem sunan bir başlık da var

Duart77

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Bu tabletlerin bileşimidir: Triprolidin hidroklorür 2.5 mg tablet + psödoefedrin hidroklorür 60 mg Yardımcı maddeler: laktoz monohidrat, nişasta, magnezyum stearat, povidon ve su.

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
D3jXKIZJH0

2.5 mg tripro & 30mg PSU Lütfen bu haptan çıkarmam için bana yardım edin çünkü süreçte ilk önce başarılı olamayacağınızdan eminim 🙏

Duart77

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Tabletlerim şunları içerir: Triprolidin hidroklorür 2.5 mg
Psödoefedrin hidroklorür 60 mg
Yardımcı maddeler: laktoz monohidrat, nişasta, magnezyum stearat, povidon ve su.

Psödoefedrini sadece etanol ekleyip filtreleyerek ve buharlaştırarak çıkarabilir miyim?

wael gano

Don't buy from me
Resident
Reaction score
40
pH 12 olan alkali suda çözün, ardından toluen veya ksilen ile ekstrakte edin
Daha sonra alkalinitenin azalmamasına dikkat ederek tolueni bir kez suyla yıkayın. Daha sonra tolueni ayırın ve toluenin içine hidrojen klorür gazı pompalayın. Psödoefedrin hidroklorür kristalleri düşecektir. Tortuyu süzün ve kurutun.

View previous replies…

Duart77

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Hidrojen klorür gazı hcl gazı mıdır? Üzgünüm akıcı konuşamıyorum.

Duart77

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2

Tolueni suyla yıkamakla ne demek istiyorsunuz? Bununla ne demek istediğinizi anlamadım? Görünmez değiller mi?

wael gano

Don't buy from me
Resident
Reaction score
40
Alkalinite işlemi gerçekleştirildikten sonra psödoefedrin bazı toluen içinde çözülür. Tolueni sudan ayırın, ardından toluene temiz distile su ekleyin ve sodyum partiküllerini çıkarmak için ikinci kez ayırın. Ardından toluene Hcl gazı pompalayın. Psödoefedrin Hcl tuzu ortaya çıkacaktır. Filtre edin.

Duart77

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşım. Bu işlemin ne kadar verim üretebileceğini biliyor musunuz?

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
31
Hangi hapları kullandınız? Contec mi?