Defendant found to be a scammer Wendy'den satın almaktan kaçınmanızı söylüyorum

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Açıkçası, bu durumun ele alınması gerekiyor. Ancak sorumlu bir alıcı olduğunuzu ve her zaman çok ve sık aldığınızı biliyorum. Sadece bir sorum var, neden emanet kullanmadınız?

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
16
o ürün i̇çi̇n emaneti̇ kabul etmedi̇

View previous replies…

Thor369369

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
sorun değil, çünkü hiçbir şey satın almadım, emaneti reddettiğinde, sadece emanetle satın alıyorum. sadece 5CL için emaneti kabul etmediği bilgisiydi

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Solutions
1
Reaction score
60
Deals
44
Benim için de 125 g D-LAME için aynı şey geçerli. NMR'a erişiminiz yoksa, erime noktaları reaktifleri testi, tüm ürünlerin fiziksel ve kimyasal özellikleri ile kanıtlar sunsanız bile sizi yeniden göndermeyeceklerdir (ilkler ve reaksiyonlarda daha fazla yapılmıştır).
) ve bu onlar için yeterli değil, bana gönderdikleri bokun tanımlanmasının sonucunu almak için haftalarca beklemek zorundayım. NMR'a erişiminiz yoksa K€ kaybetme riskini almayın ve eğer varsa gerçekten haftalar kaybetmek ve analizin yeniden gönderilmesi için ödeme yapmak istiyor musunuz? Ve sadece 125 gr'dan bahsediyoruz, kg satıyorlar ve bu miktarı yeniden göndermek istemiyorlar ve aylık birkaç bin Euro'luk gerçekten düzenli bir alıcı olsanız bile daha fazla satın almanızı istiyorlar. 🤣 Uyarı, yakında veya geç dolandırılacaksınız. Her bir ürünü tamamen test edene kadar emaneti doğrulamayın.

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Solutions
1
Reaction score
60
Deals
44
Quantik herkesin anlayabileceği cümleler kurabiliyor musun yoksa sadece kendi konuşmanı mı dinliyorsun?

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Bu çok geç bir cevap olabilir. Topluluğun geneline sormak zorundayım.

Bu kadar büyük bir anonim sipariş için neden emanet kullanmadınız?
BB'nin artık bir pazar yeri olduğunu öğrendiğim için de memnunum.

Her ne kadar java'nın etkin olması bir tür keyif katili olsa da, alışveriş yapmamı veya satış yapmamı engelliyor.

Tor, XMR ve PGP şifrelemenin kitlelere sunduğu gizlilik merkezli teknoloji ile artık mevcut olan yanlış anlaşılmış tıbbi ürünleri paylaşmayı sevdiğimden, burada makul bir rekabetçi fiyat karşılığında takas edebileceğim kendi yasadışı mal stoğum var.

• Like
Reactions: vis

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Haha bunu Ross Ulbricht'e söyle!!! İlaçların nasıl satılacağının gerçek Steve Jobs'u. Zaten var olan bir şeyi aldı ve onu HERKESİN bildiği bir şey haline getirdi.
Bunu söylemekten nefret ediyorum ve onu kingpin suçlamasıyla yakalamalarından nefret ediyorum - internette başka her yerde ev sahibi başkalarının yayınladıklarından sorumlu değilken bu delilik.
Uyuşturucu satın almayı daha güvenli hale getirdi, insanlarla fiziksel olarak etkileşime girmek zorunda kalmamaktan, insanların artık kalite ve fiyat konusunda rekabet etme eğiliminde olmasına kadar pek çok yönden, bu da işleri daha güvenli hale getiriyor.
Özgürlüğü bir daha asla göremeyeceği gerçeği (ABD'nin YANLIŞ YAPTIĞINDA KABUL ETMEMESİ gibi üzücü bir gerçek).
Hepinizin ticaret için daha yeni ve daha güvenli bir yol bulmasına yardımcı olduğu için bunu alıyor.
Bu ÇOK ÜZÜCÜ bir durum - İngiltere'de bir hapishanede 4 yıl geçirdim, ya bana verdi ya da altta yatan kişilik bozukluğumu çok daha kötü hale getirdi çünkü çok fazla yalnız zaman geçirdim.
Onun için gerçekten üzülüyorum, yakalanmasına neden olan aptalca bir hata olsa bile, özel bir şey yaratıyordu ve gerçekten internette uyuşturucu satışının en uç noktasındaydı.
Ya Silk Road ya da BMreloaded'dı - BMreloaded'a kimin ev sahipliği yaptığını bilmek isterdim çünkü Ulbright yakalandıktan sonra korkudan kapandıklarında bile kimseyi dolandırmadılar! Silk Road kapandıktan sonra fiyatlar çıldırdığında çok fazla BTC kazanmış olmalı...
Tamam, muhtemelen güvenlik sorunları için yamalanmıştı ve bir saniye içinde ddos'lanacaktı ama yine de, sonuçta uğruna savaştığı şey internette özgürlük fikriydi. Bu ve daha az 'kötü' uyuşturucu anlaşması. Bu üzücü.

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
16
Bazı tedarikçiler bazı ürünleri emanet ile satmadığından ve @Wendy Dreamer bu ürünü emanet ile satmak istemediğinden, @Vivian Rose da bu ürünü emanet ile satmak istemiyor.

• Wow
Reactions: vis

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Solutions
1
Reaction score
60
Deals
44
Ben şahsen sahte d lame'i sonunda gerçek olanla yeniden gönderdim

• If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.