JWH-018 sentezi. Küçük ölçekli.

northenos

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Herkes 7. ve 8. adımları ayrıntılı olarak açıklayabilir mi lütfen :(
Filtreleme gibi vakumlu filtreleme kullanın veya kullanmayın ve yıkama sadece genellikle yıkayın veya yıkama kimyasal tekniği kullanın. Ve adım 8'i anlamıyorum çünkü adım 7 ve 8'in alakasız olduğunu düşünüyorum. Al2O3 8. adımda aniden kurudu ve EtOH ortaya çıktı. Yani Al2O3 kullanılmadı mı?
Çok özür dilerim çünkü acemiyim, lütfen bana öğretin!
Teşekkürler

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Reaction score
161
Bu tarifi özellikle bilmiyorum ama bence...
7 - Al2O3'ü geri kazanmak için karışımınızı filtrelemeniz gerekir. 2 kez suyla yıkayın ve kurumaya bırakın; başka bir zaman için saklamak için.
8 - sıvınıza (süzdüğünüz) su ekleyin ve katı oluşturacaktır (JWH-018)

northenos

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
7. Bu yüzden karışımı filtreledim, Al2O3 güvenli olabilir, böylece bunu bir sonraki sentez için tekrar kullanabilirim.
8. Filtrelediğim Al2O3'ten gelen sıvıya EtOH fazı mı deniyor? Bunun gibi mi?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Reaction score
161

Sanırım Al2O3 içermeyen karışımınız EtOH fazı olarak adlandırılıyor (çünkü daha önce koymuşsunuz...)

northenos

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Evet, anladım. Fikrinizi paylaştığınız için teşekkür ederim efendim.

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Etanol, ihtiyacımız olan ürünü çözünmeyen ve gereksiz şeylerden ayırmak için kullanılır, mesele bu

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Reaction score
161

Tarifin dozajını değiştirirsek; x2 veya x5 gibi; tamam mıydı yoksa mikrodalga gücünü değiştirmemiz mi gerekiyor?

CCnotsogreasy

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
diğer indolleri kullanabilir miyim? indol-3 karbinol veya indol 3 asetik asit gibi yaygın olanlar gibi, özellikle aptalca bir soru ise özür dilerim, ama bu konuda yeniyim. sentezi bana açıklamak için zaman ayırabilirseniz de minnettar olurum

kaybettikmibaşkan

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Vakum filtresi, karıştırma makinesi yok.

Soru 1.
-İndol (0,117 g) nötr Al2O3 (1 g) ile karıştırıldı ve homojen bir toz oluşana kadar birlikte öğütüldü.
(su ekleyin veya aseton karıştırın. veya hiç su eklemeyin veya hiç aseton karıştırmayın. elle karıştırın hiç su eklemeyin)

soru 2-
Kapalı bir 5 ml mikrodalga şişesindeki nihai karışım, 8 dakika boyunca 100 * C'de (400 W) bir mikrodalga reaktöründe ışınlamaya tabi tutulmuştur.
(ne adı 5 ml )

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Tozlar, eşit şekilde dağılması için tek bir çapta ezilmelidir.
Mikrodalga reaktör için şişeler kullanılır. Ev tipi bir mikrodalga için bir beher ve kısa ama sık ışınlama kullanırız.

Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Birisi bana ev tipi mikrodalga kullanırken ışınlama süresini nasıl böleceğimi açıklayabilir mi?

bunny

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
arkadaşlar eny boudy var bu metodu deneyin . başarılı mı . Uygulamak istiyorum zaman ve para kaybetmek istemiyorum ............. !

hofmaN.

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Birisi bana bu kimyasallar için tüm CAS numaralarını verebilir

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2

M8Fu4nG.png

İşte CAS ile ilgili sayfa. Bazı şeyler için yasaları baypas etmeniz gerekecek (?) örneğin saf etanol Avrupa'da ev için yasadışıdır, ancak sadece ucuz votka kullanın ve damıtın :)
bazı reaktifler için bir tür şirkete sahip olduğunuzu kanıtlamanız gerekecektir.

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Votka damıtılmadan, başka bir alkolle (exp için izopropil alkol) değiştirebilirsiniz.

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
bilgi bolluğu için teşekkür ederim
Birkaç soru getirdim,
1 - naftoil indol başka bir yolla yapılırsa, 4. adımda da başlayabilir gibi görünüyor (yani Al2O3 ikinci prosedüre müdahale etmiyor, çünkü görünüşe göre arada herhangi bir çalışma yok)
2 - Özellikle JWH-018 için geleneksel ısıtma yöntemlerine kıyasla beklenen verim nedir, yani adb-b'ye benzer bir prosedürle gerçekleştirilebilir mi (naftoyl indol ve tabii ki 1-bromopentan olması şartıyla) (ve karbonat verildiğinde)?
3 - Her iki reaksiyon yönteminde de (MW veya ısıtma) 1-bromo-5-floro-pentan varsa reaksiyon sorunsuz ilerler mi?

Şerefe

jHRfi8rLii

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0

sorunuzun cevabını aldınız mı? ben de ilgileniyorum

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Reaction score
161
üzgün değilim :(

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Merhaba, sanırım evet. Çok fazla artırmamalısınız. 400-500 W gibi küçük bir güçle başlamak daha iyidir.

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
değerli̇ uzmanlar
Bir süredir aktif değildim, çünkü durumumda ve konumumda bir şeyler değişti.
Şu anda Latin Amerika'dayım (el salvador). Ve herhangi bir ülkede yurt dışından paket teslim almanın bu kadar zor olduğunu hiç düşünmemiştim. Buradaki uzmanlardan ve satın alma yardımcılarından herhangi birinin burada nasıl çalıştığına dair deneyimi olup olmadığını bilmek istiyorum ve belki birisinin bana küçük ölçekli, acemi dostu, kannabinoid sentezi için entegreleri nasıl güvenli hale getirebileceğime yardımcı olabileceğini umuyorum.
Saygılarımla