Yerel ilaç pazarı araştırması

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666

BB Forum, yerel ilaç piyasalarını incelemek üzere analitik bir çalışma yürütmek için ticari temelde aktif araştırmacılarla çalışmaktadır.

Çalışma aşağıdaki maddelerden oluşacaktır:

1.Ülkenin yasal çerçevesi (kaynaklara referanslarla birlikte)
1.1 Yasadışı uyuşturucuların listeleri;
1.2 Kontrollü kimyasalların (uyuşturucu öncüleri) listeleri;
1.3 Yasadışı uyuşturucu satan çevrimiçi mağazaların reklamını yapmanın cezaları;

2 Ülkenizdeki uyuşturucu ticaretininkarakterizasyonu
2.1 Yerel çevrimiçi satıcıların ve web sitelerindeki trafiğin bir liste derlemesi;
2.2 Ülkenizdeki popüler pazar yerleri ve sitelerinin/trafiklerinin analizi;
2.3 Ülkenizdeki uyuşturucu satıcıları tarafından yürütülen reklam kampanyaları (medya referanslı en az 3 örnek);
2.4 Uyuşturucu kaçakçılığı alanında resmi suç web sitelerinde açık kaynak verilerinin toplanması (son 3 yıldaki tutuklama/el koyma sayısı). Yasadışı uyuşturucuların satışı, satın alınması ve bulundurulması için asgari ve azami cezaların bir göstergesi;
2.5 Ülkenizdeki yasadışı popüler uyuşturucular (ülkenizde hangi yasadışı uyuşturucular popülerdir ve çevrimiçi/çevrimdışı olarak nereden satın alınabilir)+Maddeler için toptan ve perakende fiyatlar;
2.6 Ülkenizdeki yasal popüler uyuşturucular (ülkenizde hangi popüler uyuşturucular yasaldır veçevrimiçi/çevrimdışı olarak yasal olarak nereden satın alınabilir)+Maddeler için toptan ve perakende fiyatlar;

3 Ülkenizdeki çevrimdışı uyuşturucu ticaretinin bir özelliği.Uyuşturucu kullanıcıları için bilinen tüm coğrafi çekim noktalarının bir listesi ve neden bu hale geldiklerinin bir açıklaması.

4. Tematik ve tematiğe yakın web sitelerinin/Telegram gruplarının veya Discord'daki kanalların/toplulukların veya ülkenizdeki uyuşturucu kullanımı ve uyuşturucu ticareti ile ilgili haberleri kapsayan diğer sosyal ağların kapsamlı bir listesi.

5. Ülkenizde kripto para satın almanın en bilinen anonim yollarının bir listesi. Dolandırıcılar ve uyuşturucu satıcıları tarafından kullanılan popüler ödeme sistemlerinin bir listesi. Uyuşturucu satın almak için kullanılan kripto para birimlerinin genel tahmini. Kripto para birimleri için sokak satıcılarından çevrimdışı uyuşturucu satın alma olasılığı hakkında veriler?

6. Ülkenizde herhangi bir yasadışı uyuşturucunun kapıya teslim hizmetinin varlığı; Varsa, bu tür hizmetlere bağlantılar sağlayın.

7. Ortalama bir uyuşturucu kullanıcısının ve ortalama bir uyuşturucu satıcısının portresini çiziniz.
8. Bireylere ekipman ve kimyasal satan çevrimiçi ve çevrimdışı mağazalar hakkında bilgi verin (basit kimyasallar bile).
9. Yasadışı sentetik uyuşturucular nasıl ülkeye giriyor? Yasadışı sentetik uyuşturucular ülkeye nasıl giriyor? Diğer ülkelerden bitmiş ürün ithalatı veya yerli üretim.
Bu soruyu yanıtlarken varılan sonuçlar için kanıt sağlayın.

Çalışmanın maddeleri kapsamlı değildir, ancak zorunludur. Yüklenici bunu kendi bölümleriyle tamamlayabilir. Çalışmada belirtilen herhangi bir verinin diğer bilgi kaynakları tarafından doğrulanması gerektiğine özellikle dikkat edin. Örneğin, " A ülkesinde uyuşturucu bağımlılarının %60'ı uyuşturucu bağımlısıdır, çünkü bu sadece benim varsayımımdır" diye yazamazsınız.

İlgili ülkeler:
Birleşik Krallık ve tüm AB ülkeleri

Tam ve kapsamlı bir çalışma için ödenecek ücret 1000 dolardan az olamaz, çalışmaları en doğru ve eksiksiz olarak değerlendirilen kullanıcılara aylık 1000 dolar maaşla BB Forum kadrosunda kalıcı bir iş teklif edilebilir. Çalışmayı yazmak için birkaç kullanıcı bir araya gelebilir. Bu araştırmayı yapmaya karar verirseniz, zaman sınırının 7 günden fazla olamayacağını unutmayın. Bu süreye uymazsanız, başka sanatçıları devreye sokacağız.

Bu araştırmayı bizim için yapmak istiyorsanız, lütfen bana özel bir mesaj yazın. Araştırma için ödeme, tüm verileri kontrol etmek için zamana ihtiyacımız olduğundan, rapordan sonraki 5 gün içinde yapılır. Forum Yönetimi, gerekli gördüğü takdirde araştırmanızı kendi adına kamuya açık olarak yayınlama hakkını saklı tutar.

Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Çalışmanın halihazırda devam ettiği ülkeler:

İlgi duyulan ülkelerAraştırma başlatıldıAraştırma sorumlusuAraştırma yayınlandı
Birleşik Krallık28 Mart 2024@LazZzZz
İspanya27 Mart 2024@craris100
SlovakyaBir araştırmacı arayışında
Romanya28 Mart 2024@Huey Freeman
Fransa28 Mart 2024@France @Magicshroomİlaç Pazar Araştırması
Polonya29 Mart 2024@mescalito10 [Polonya] İlaç Piyasası Analizi
AlmanyaBir araştırmacı arayışında
Bulgaristan2 Nisan 2024@Dr. X
Litvanya11 Nisan 2024magnezyum_sülfat [LİTVANYA] İlaç Pazar Araştırması
LetonyaBir araştırmacı arayışında
DanimarkaBir araştırmacı arayışında
MacaristanBir araştırmacı arayışında
BelçikaBir araştırmacı arayışında
EstonyaBir araştırmacı arayışında
Çek Cumhuriyeti26 Nisan 2024@mescalito10
Finlandiya13 Nisan 2024@pap.pine
HollandaBir araştırmacı arayışında
İtalyaBir araştırmacı arayışında
YunanistanBir araştırmacı arayışında
PortekizBir araştırmacı arayışında
İsveçBir araştırmacı arayışında
SlovenyaBir araştırmacı arayışında
HırvatistanBir araştırmacı arayışında

Last edited:

hardmann

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Deals
2
Çok fazla bilgi toplamanız gerekiyor, not almama izin verin ve mümkün olduğunca katkıda bulunmaya çalışın

• Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Yardım etmek isterdim ancak kapsam çok geniş ve ABD'nin kendisi de çok büyük ve çeşitli. 50 eyalet neredeyse 50 ülke demek. Alaska tek başına büyüklüğüne göre sıralandığında 18. ülke olurdu. KALİFORNİYA TEK BAŞINA TÜM ÜLKELER ARASINDA 5. en büyük ekonomi olurdu! Teksas, Rusya Kanada ya da Fransa'dan daha büyük bir ekonomiye sahiptir. Dea dünyanın korkulu rüyasıdır, kesinlikle hiçbir ana akım yasadışı uyuşturucu reklamı yoktur. Buna rağmen ABD'deki yasadışı uyuşturucu pazarının yılda 750 milyar dolar kadar bir değere sahip olduğu tahmin edilmektedir. Uyuşturucu çevreleri genellikle etnik ve aynı zamanda sıkıdır. Kokainimi alması için siyah bir adam bulmalıyım. Metamfetamin almak için Meksikalı bir Amerikalı gönderiyorum. Şaka yapmıyorum. İnsanları tanıyorum ama beyaz bir adama satmaya karşı mutlak bir kural var. Tanıdığım Kafkasyalılar küçük patatesler. Uyuşturucu piyasasına girip bu bilgiyi alamam. Grupları bulamıyorum, kimseden yorum alamıyorum. O zaman bunu 50 ile çarp.

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Bilmiyorum, batı yakası pek öyle değil. Daha önce de burada farklı bölgelerin kültürel açıdan kesinlikle farklı olduğunu ve farklı maddelere karşı farklı bakış açıları ya da duruşları olduğunu yazmıştım. Tarifiniz kesinlikle bazı Ortabatı bölgelerine veya doğu kıyısına çok benziyor. Batı yakası daha açık, hatta Washington Eyaleti birkaç yıl önce tüm uyuşturucuları bulundurmayı suç olmaktan çıkardı! Reklam veren satıcılar var ve belki yarısı değil ama yine de büyük bir kısmı sokakta kripto alacak.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Elbette katılıyorum. Batı Yakası, ABD'nin geri kalanından farklı bir ülke de olabilir. Suç olmaktan çıkarma ve zarar azaltma politikaları çok daha fazla uygulanıyor. Ben Orta Batı'dayım ve kolluk kuvvetlerinin politikaları ve taktikleri oldukça arkaik. Örneğin, hemen hemen herhangi bir Cns aktif madde satarken yakalanırsanız, yasadışı uyuşturucu satmıyor olsanız bile on yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kalırsınız. Sadece sattığınıza inanmanız yeterli ve suçlusunuz. Daha açık olmak gerekirse, size uyuşturucu sattığınıza inandığınızı söyletmeleri yeterlidir. Eğer yasadışı olmayan L-meth satıyorsanız, bunu size söyleme zorunlulukları yoktur. Konuyu nasıl tartışacağınızı bilmiyorsanız, sizi reçetesiz ilaç satmaktan hapse göndereceklerdir

donkaz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
O halde şimdilik ilk durumla başlayın

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Bir yerden başlamak lazım! Doğu Yakası'nı önerebilir miyim? Amerika'yı alalım!!!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
İşin başındasın! İsterseniz size 20 sayfalık araştırmamı gönderebilirim. ABD'de her yıl karanlık piyasadan alınan ilaçlar için kaç dolar harcanıyor? Ne zaman istersen cevapla. Güvenilir bir kaynak bulduğunuzda 😁. Kaynak gösterebilirseniz ve 100 milyon dolar aralığında bir tahmin değilse şüpheli bir kaynağı bile kabul edeceğim. DEA'nın tahmin etmek istediği en yakın rakam bu. Başarısız da olsanız, başarılı da olsanız, çabanızın karşılığını alamayacağınızı unutmayın.

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Frit'e katılıyorum, talep ettiğiniz ayrıntıların çoğu benim ülkemle ilgili değil. BB için araştırma yapma ve yazma fırsatı beni gerçekten heyecanlandırmıştı, ta ki tüm gereklilikleri okuyana kadar. ABD'de ilaç dağıtım şirketleri yok, buradaki uyuşturucu satıcıları reklam vermiyor, yerel satıcılar kripto almıyor vb. Frits'in açıklaması oldukça kapsamlı ve açıklayıcı.

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Varsayımsal olarak hangi alanı tanımladığınızı sormam uygunsuz mu (bilirsiniz, hain lol'ü korumak için tüm isimlerin değiştirildiği ve gerçek kovuşturulabilir olaylara veya zamanlara dayanmayan uydurma bir hikayede). Sadece soruyorum çünkü aynı bölgelerdeki farklı insanların da nasıl şeyler yaşayabileceğini merak ediyorum. Frit'in yukarıdaki mesajına yaptığım yoruma bakınız.

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
28
Uyuşturucuların tüm isimlerini vermek zaten zor olacak, örneğin Fransa'da 200'den fazla uyuşturucu var ve isimlerini içeren somut bir liste bulamadım, bulduğum birkaç listede meth, GHB, MDMA, ... gibi ana uyuşturucular ve bunların türevleri (bazen)

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Kendimi nasıl uzman olarak adlandırabilirim? Evet, sokaktaydım, meth bağımlısıydım ve eroin morfin 4mmc reçeteli haplar ve diğerleri gibi birçok uyuşturucuyu deneyimledim. Gerçekten yardım etmek isterdim ama deneyimlerim sizin için faydalı olabilir mi bilmiyorum.

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
31
Deals
11
@HEISENBERG bunu yapmak bir ayrım olurdu💪 ama ülkemle ilgili tüm bu bilgileri toplamaya çalışmak için herhangi bir süre var mı?

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
31
Deals
11
7 gün oldu, kaybettim, üzgünüm

myrten0l

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
almanya i̇çi̇n hmu

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
ABD'de benimle çalışmak isteyen var mı? Sessiz bir proje ama bazılarını yapabilirim

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Bunu deneyeceğim. Göz korkutucu miktarda bir iş ve tamamlayacağımı garanti edemem, ancak bir haftalık son kullanma tarihi olduğu için, 1 gün boyunca kıçımı kırmayı ve 1/7'sini tamamlayıp tamamlayamayacağımı görmeyi planlıyorum. Olmazsa seninle işbirliği yapabilirim! Başka bir şey olmazsa belki ikimiz de başkasının son taslağına katkıda bulunabiliriz??? Bu çok büyük bir girişim!! Dişlerimi buna batırma şansım olduğunda ve bütün olarak yutabileceğim bir şey olup olmadığına dair daha iyi bir Fikir edindiğimde seninle geri dönmeme izin ver. Sence iyi mi dostum?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666

Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Dikkatle okursanız, araştırma sadece AB ülkeleri ve İngiltere'yi kapsıyor. ABD üzerine böyle bir araştırma yazarken ortaya çıkacak zorlukların farkındayız. ABD'de muhtemelen farklı eyaletler üzerinde de geniş bir araştırma yapacağız.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Kaliforniya gerçekten de farklı bir ülke gibi işliyor. Muhtemelen batı kıyısını kendi başına bir varlık olarak adlandırmak doğru olacaktır. CALI OREGON ve Washington onlarca yıldır otu suç olmaktan çıkarmış ve uyuşturucunuzu alıp sizi tutuklamadıkları zarar azaltıcı uyuşturucu politikalarına sahipler. Rutin olarak federal yasalara karşı geliyorlar. Başka bir gezegende de olabilirler.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
ABD eyaletleri gerçekten de çok farklı. Ancak biz öncelikle uluslararası ticaretin güçlü bir şekilde geliştiği eyaletlerle (özellikle ticaret limanları), diğer ülkelerle sınırlarda yer alan eyaletlerle ilgileniyoruz. Bu tür eyaletler topluluk için özellikle ilgi çekicidir, çünkü gerekli kimyasalları bu eyaletler üzerinden ülkeye ithal etmek mümkün olmalıdır.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Kaliforniya
Teksas
Florida
Bunlar gerçekten de geçilebilecek tek eyaletler. Kanada'nın kuzeyi sınırlar konusunda çok sert, bu yüzden güneye bakmanız gerekiyor. Meksika'ya sokmak kolay ve şu anda kimse onları içeri sokmaktan alıkoymuyor. Bu kaçakçılığın altın çağı.

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Pekala Heisenberg, bu durumda ABD'ye bir şans vermek istiyorum. Tam bir resim çizmek için gelecekte daha derinlemesine, eyalete özgü bir rapor gerekeceğinin yanı sıra talep ettiğiniz bazı ayrıntıların ülkem için geçerli olmayacağı veya raporuma dahil edilmeyeceği gerçeğinin bilinciyle. Sizin de onaylayabileceğiniz bir şey bulabileceğime inanıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Bir deneyebilir miyim?

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
ABD için bunu bölgelere göre yapmak iyi bir fikir olabilir. Belki 5 belki 6 belki daha fazla kişiden oluşan bir grup, genel olarak ülkenin tüm resminin özetini verebilir. Kuzey doğu, güney doğu, orta batı/orta, kuzey batı, güney batı. Temel olarak Boston/RI/CT ayrıca NY/NJ, Florida/ATL, Chicago/detriot/lakes bölgesi, TX/MX sınırı, Cali/güneybatı, Washington eyaleti/Oregon. Ticaretin büyük bir kısmı da Philly/Baltimore/DC'den yapılıyor... aynı zamanda büyük bir nakliye merkezi.

BBgaters dostlarımla birlikte bu işe katkıda bulunmak isterim. Oldukça göz korkutucu bir proje gibi görünüyor... ya da olabilir. LT'deki @magnesium_sulphate adlı beyefendi bunu gerçekten parkın dışına çıkardı, onlara şapka çıkarıyorum. Ačiū, broliukas.

(Üzgünüm Pseudo - özellikle sana cevap vermek istememiştim.)

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Tüm detaylar kapsanamayacaksa bu araştırmaya katkıda bulunmak (para için değil) mantıklı mı? Ayrıca şu anda Finlandiya'da çok fazla çevrimiçi mağazamız da yok, ancak muhtemelen elde edilmesi mümkün olan bilgileri sağlayabilirim.

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Merhaba BB'ler,

Bu teklif için çok teşekkür ederim ama ben burada bir uzman değilim. Ben sadece son zamanlarda Metamfetamin'den etkilenmiş bir insanım.

Meth, hayatımda benim için çok değerli olan bir kişiyi amansız hipersomnia ve uyku felci acılarından uyandırma gücüne sahip olduğunu kanıtladı.

Meth ile tanık olduğum bu mucize, şimdi onun hakkında her şeyi bilmek istememe neden oluyor. Özellikle BB Forumlarına makaleleriniz için minnettarım. 'Methamphetamine'in efedrin veya psödoefedrinden en basit sentezi' hakkındaki son makale, benim gibi bilim altyapısı olmayan bir kişi için bulduğum en iyi, en anlaşılır bilgi, Teşekkürler!!!

İçtenlikle Minnettarım
MM.