A'dan Z'ye ilaç laboratuvarı için profesyonel öğretmen aranıyor. XTC/MDMA & SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Sentetik ilaç dünyasında yüksek bilgiye sahip meşru bir kişi arıyorum.

Ne arıyorum?

Sonunda XTC/MDMA ve SPEED üretimi için doğru ekipmanlarla kendime bir laboratuvar kurabilmek istiyorum.
Bunun için bunu gizlice sunan birinden biraz bilgi ve deneyim toplamam gerekiyor.

Burada metinle uzun uzun anlatmayacağım. Doğru tutuma sahip ciddi bir kişiyseniz, birlikte bir sohbete girmeliyiz. Bana bu ticareti öğrenmek için bir miktar paradan daha fazlasını sunabilirim.

Ben Hollanda'danım. Tercihim birine seyahat etmek. Elbette sizin şartlarınızla. Kendinizi güvenceye almak için kendi yolunuzu düşünebilirsiniz. Çocukça palyaço davranışlarıyla gelmeyin ve konuşmaya devam etmek için benden 5000 € avans isteyin. Para sorun değil. Davamdan emin olmalıyım.

• Temel Bilgiler
  • Hangi kimyasal süreçleri izlemem gerekiyor.
  • Hangi ekipmanı kullanmalıyım
  • Tüm süreçleri takip ettikten sonra son ürünü nasıl yaratıyorum?
  • Vb.

Herhangi bir sorunuz varsa, bana sorabilirsiniz. Khaafii

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Bu forumda sentez kılavuzlarından laboratuvar kurulumuna kadar ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz, ancak bunu sizin için / sizinle birlikte yapacak kişisel birini istiyorsanız iyi şanslar kardeşim.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Bunu benim için yapmayın. Planım, öğrendikten sonra Hollanda'da kendi başıma bir şeyler kurmak. Yerim, mahremiyetim ve işlevlerim var. Sentezden laboratuvar kurulumuna kadar herhangi bir bağlantı var mı?
Ayrıca yaptığım şeyin piyasaya satmak için iyi olduğunu nasıl bilebilirim? Bu yüzden tecrübeli birinden eğitim almak istiyorum. Bunun için Hindistan'a gitmem gerekse de fark etmez.

Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Aradığınız tüm bilgiler zaten çevrimiçi olarak mevcut. Tamamen ücretsiz. İyi haber şu ki, bu 3 sentez diğerlerine kıyasla daha kolay, özellikle de bugün mevcut olan yollarla, çünkü işin çoğunu ortadan kaldırıyorlar. Öğrenmenin tek yolu, bu yeni tutkunuzu takip etmek ve bulabileceğiniz forumlarda bol bol okumak ve sohbet etmektir. Bu konuya ilginiz var. Kimya, hatta esrar yağı yapma, çözücüleri buharlaştırma ve a/b ekstraksiyonları yapma gibi konularda herhangi bir deneyiminiz var mı? Dürüst olacağım, sıfır uygulamalı deneyimim olsaydı, prosedürlerime çok güvenmezdim ve verimi tutarlı bir şekilde hesaplayamazdım. Benim fikrim, sizin istediğiniz kadar basit değil, ancak yönteminizi teorik olarak geliştirip sonra devam etmek mümkün, başarı şansı yüksek, ancak verim ve verimlilikten emin olana kadar düzeltmeniz gereken birçok şey olacak.

Kendinizi neyin içine soktuğunuzu biliyor musunuz? Küçük ölçekte bir şeyler kokladınız mı ve kazalar yaşadınız mı? Sadece merak ediyorum. Okula geri dönmek istemediğiniz sürece sizi eğitecek birini bulmanın zor olacağını düşünüyorum, en iyi yerlerden biri olabilir.

Kendineinan.

Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Aradığınız her şey burada. Burada danışmanlık yapmakla karşı karşıya durarak danışmanlık yapmak arasında hiçbir fark yok.
Aslında, bu işte bir akıl hocası aramak ve onunla daha önce tanışmamışken buluşmak iyi bir fikir değil.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Hey adamım,
Motivasyon için teşekkürler.

İş alanında 0 deneyimim var. Uyuşturucu satma konusunda deneyimim var ama onları yaratma konusunda değil.

Öğrenmeyi seven ve aynı zamanda hızlı öğrenen biriyim. Önümde kurmak istediğim belli bir imaj var.
Kimseye güvenmek zorunda kalmadan bunu kendim inşa etmek istiyorum. Tabii ki bu tür ilaçları yapmanın takip etmeniz gereken bir tür tarif gibi olduğunu anlıyorum. Hangi malzemelere ihtiyacım olduğunu, nasıl güvenli bir şekilde çalışacağımı ve kalitemin satış için yeterince iyi olduğunu öğrenmek istiyorum. Mükemmellik içinde çalışmayı seviyorum ve hiçbir bilgim olmadığını söylemekten utanmıyorum. Öğrenmeye hevesli olmayı severim.
PMK ve BMK ile çalışabilmek ve APAAN ve PMK ile BMK yapabilmek ve oradan MDMA/XTC ve SPEED üretebilmek istiyorum.

Lafı dolandırmayacağım. Bu yapmak istediğim şey tamamen para için. Ayrıca küçük bir şey değil, nihayetinde büyük ölçekli bir üretim planlıyorum. Hollanda'da bu sektörde çalışan bazı insanlar tanıyorum. Planlarımı onlarla paylaşmayı da düşünmüyorum.
1. Burada kimseye güvenmiyorum
2. Kendileri de sektörün içindeyse kimse size yardım etmeyecektir.
3. Kimsenin benim hakkımda söyleyecek bir şeyi yok.
4. Bunu böyle bularak. bana bunu öğreten kişiye hiçbir zararı yok ve dürüstçe her şeyin nasıl yapılacağı %100 öğretilebilir.
Tabii ki, hayır hizmetleri yapmıyorum ve bunun tersini de beklemiyorum.

Burada her şeyi nasıl öğrenebilirim? Her şey burada mı? Tek başına okumanın bana bir faydası yok. Görebilmem lazım. Hangi ekipmana ihtiyacım olduğunu bilmek vs.

Mesajınız ve okumaya ayırdığınız zaman için teşekkürler. Minnettarım.

Last edited:

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Ne demek istediğinizi anlıyorum. İlaç dünyasında yeni değilim. Sentetik ilaç dünyasında yeniyim. Ama satma konusunda değil.

Açıkçası çok temkinliyim. Diğerlerinden de aynısını bekliyorum. Ama doğru temasla çok şey mümkün. O kişinin çabası kesinlikle boşa gitmeyecektir.
Benim için herhangi bir ipucunuz var mı?
A'dan Z'ye bilgi almak için konu açmalı mıyım? Burada zaten SPEED yapmakla ilgili bir video gördüm. Bilgi için güzel. Ben daha çok daha büyük ekipmanlarla deneyim arıyorum. Tabii ki, daha küçük başlamak da istiyorum. ama niyet kendi adına konuşuyor. Sadece MDMA/Ecstasy ve SPEED ile ilgileniyorum.

Yorum için teşekkürler.

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
21
Örneğin apaandan a-yağ elde etmek gibi büyük ölçekli bir iş yapmak istiyorsanız ve 1000 kg apaanı bir hafta içinde dönüştürmek istiyorsanız şunlara ihtiyacınız vardır:
2 x 1200 kg karıştırıcılı kap
2 x buhar distilasyon seti 200L
1000 kg apaan
1250L fosforik
1000L formamid
350L formik asit
500kg kostik soda

Sanırım 200 bin civarı belki biraz daha fazlasına ihtiyacınız var. Hollanda'da iyi bir yerin haftalık maliyeti 7500/10000 euro civarında. Ve petrolden elde edilen kâr şu anda çok düşük. Petrolün litre fiyatı şu anda 525-600 avro civarında.

Herhangi bir konuda daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa bana mesaj atın, ben de Hollanda'danım

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Lütfen MDMA ile ilgili yardıma ihtiyaç duyan ve yardımcı olacaksa eğitim için bağış yapmaya istekli olan özel DM.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Bu konuyu okuyun. Sonra uzmanlardan herhangi birine yazın. Onlara ihtiyaç duydukları bilgileri verin. Onlar da size başlangıçtan nihai sonuca kadar rehberlik edeceklerdir. Hemen endüstriyel hacimlere ihtiyacınız varsa, başlangıçta daha pahalıdır ve tek başına büyük üretim yapmak kolay değildir. Sizi temin ederim, sizinle çalışmaya başladığımızda, sanki karşılıklı oturuyormuşuz ve size her şeyi gösterip anlatıyormuşuz gibi aynı etkiyi alacaksınız.

Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Merhaba grupta yeniyim ve herhangi bir tavsiye çok takdir edilecektir. Öncelikle MDMA üretiminde yeniyim ve nasıl üretileceğini öğrenmek istiyorum. Başlangıç noktası olarak bir miktar PMK tozum var. Sadece küçük bir kurulumla başlayıp başlayamayacağımı ve ekipmanların ve diğer şemaların vb. bir listesini nerede bulabileceğimi bilmem gerekiyor. TIA

View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Ben küçük ölçekliyim, bu yüzden bir litrelik bir RBF. 3 boyunlu, bir litrelik bir RBF alın, ekstra boyunlar kullanışlı olacaktır. Kullanmadığınız zamanlarda ağızları tıkamak için tıpa alın. Tercihen PTFE (cam değil plastik) durdurma musluğu olan 1 litrelik bir ayırma hunisi de edinin. Temizledikten sonra kurutma sırasında durdurma musluğunu her zaman çıkarın, aksi takdirde sıkışabilir ve sıkışmayı açmaya çalışmak gerçekten zordur. Sıkıca kapatılmış "cam kazınmış" bir ayırma hunisini atmak zorunda kaldım. Bir daha asla.

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
İşte bir laboratuvarın nasıl kurulacağı https://chemforum.info/index.php?threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/#post-3850 şimdiye kadar gördüğüm en iyi laboratuvar kurma rehberi.
Hızlı mdma sentezleri, bu kurulumla bir noob için bile öğrenmesi çok kolaydır. bu ekipmanı nasıl çalıştıracağınızla ilgili herhangi bir ipucuna ihtiyacınız varsa buradan sorabilirsiniz. burada çevrimiçi gördüğüm en iyi gizli kimyagerlerden bazıları var. ve herkes çok yardımsever ve her konuda yardım etmeye istekli. kılavuzu takip edin ve zor kısım olan bir laboratuvar kurun. kimsenin sizinle şahsen tanışacağını sanmıyorum. kim bilir LE tarafından bir bal küpü olabilirsiniz.Ama burada her şeyi öğrenebilirsin kardeşim ve ücretsiz yardım alabilirsin. ekipmanı tedarik et ve kur. kalite kontrolüne gelince, ilk 5 sentezi mahvedersen, neyi mahvettiğini öğrendiğin sürece önemli değil ve oldukça açık hale geliyor. nihai ürüne gelince, ilk aldığınızda anonim bir GC / MS laboratuvarına gönderin, böylece ürünün iyi olduğundan emin olursunuz. paranız ve kimsenin bilmediği bir laboratuvar için bir yeriniz varsa, istediğinizi yapabilirsiniz. iyi şanslar kardeşim.

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
rickyrick (bu arada bu şovu seviyorum)
anonim GC/MS laboratuvarı bağlantısı şu anda servis hatası 503'e gidiyor.
Bunun gibi başka önerdiğiniz şirketler var mı?
Benzer bir şekilde, nihai ürün yerine, test için birkaç öncü/ara ürün göndermem gerekiyor çünkü MDMA sentezimin nerede yanlış gittiğini bilmiyorum. Ara ürünleri, hatta Safrole öncüsünü bile test etmem gerekiyor.

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Merhaba grupta yeniyim ve herhangi bir tavsiye çok takdir edilecektir. Öncelikle MDMA üretiminde yeniyim ve nasıl üretileceğini öğrenmek istiyorum. Başlangıç noktası olarak bir miktar PMK tozum var. Sadece küçük bir kurulumla başlayıp başlayamayacağımı ve ekipmanların ve diğer şemaların vb. bir listesini nerede bulabileceğimi bilmem gerekiyor. TIA

Gale

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Belki de tüm hive/rhodium arşivini indirin ve total synthesis'i okuyun, beez'i takip edin ;)..temelde ulaşabildiğiniz her şeyi okuyun.

Vizyonunuza gerçekten hayranım. Dediğim gibi, arıların izini takip etmenizi ve zamanınız olduğunda mümkün olduğunca çok mikro sentez yapmanızı tavsiye ederim.

Eğer size öğretebilecek birini bulursanız, ona iyi baktığınızdan ve ona iyi davrandığınızdan emin olun.

Last edited:

unkle

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Vay be... dostum, mevcut tüm servetiniz uzak doğu cüzdanına gönderilen kriptoya dönüştürülene kadar günlerce araba bagajında dolaşmanın yolu budur ve daha sonra hayatta kalırsanız ve parasız kalırsanız, bir ders aldınız ve hayatınızı korudunuz.

unkle

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
burada verilen bilgece tavsiyelere uyun ve kendinize inanın derim. youtube'dan bir nasıl yapılır ile bir nükleer bomba yapabilirsiniz!

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Sanırım aklınızda benim kim olduğuma dair yanlış kişi var. Ama ben de sizi suçlamıyorum. Ne de olsa internet.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Teşekkür ederim. Gerçekten de önce burada forumda biraz daha araştıracağım. Burada çok faydalı bilgiler görüyorum.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Teşekkürler kardeşim, elimden geleni yapacağım. Bu mesaj için gerçek bir askersin. Küçük bir şey kurmak ve deney yapmak için neye ihtiyacım olduğunu bu forumda araştıracağım.

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Sorun değil kardeşim, sadece küçük ölçekli çalışmalar yaparken bile güvende olduğunuzdan emin olun, dünyadaki en zehirli kimyasallardan bazıları söz konusu olabilir. Güvenlik prosedürlerini ve ekipmanlarını araştırın. Eldivenler, laboratuvar önlüğü / tam vücut kıyafeti ve tam yüz maskesi bir zorunluluktur. Dekontaminasyon duşları, göz yıkama ve yangın söndürücüler de. Çalışacağınız kimyasallar hakkında atıkların nasıl bertaraf edileceğini ve nötralize edileceğini öğrenin. güvende kalın.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
281
Kişiliğim profilinize uyuyor gibi görünüyor P.M. me

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language