A'dan Z'ye ilaç laboratuvarı için profesyonel öğretmen aranıyor. XTC/MDMA & SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Ne demek istediğinizi anlıyorum. İlaç dünyasında yeni değilim. Sentetik ilaç dünyasında yeniyim. Ama satma konusunda değil.

Açıkçası çok temkinliyim. Diğerlerinden de aynısını bekliyorum. Ama doğru temasla çok şey mümkün. O kişinin çabası kesinlikle boşa gitmeyecektir.
Benim için herhangi bir ipucunuz var mı?
A'dan Z'ye bilgi almak için konu açmalı mıyım? Burada zaten SPEED yapmakla ilgili bir video gördüm. Bilgi için güzel. Ben daha çok daha büyük ekipmanlarla deneyim arıyorum. Tabii ki, daha küçük başlamak da istiyorum. ama niyet kendi adına konuşuyor. Sadece MDMA/Ecstasy ve SPEED ile ilgileniyorum.

Yorum için teşekkürler.

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
21
Örneğin apaandan a-yağ elde etmek gibi büyük ölçekli bir iş yapmak istiyorsanız ve 1000 kg apaanı bir hafta içinde dönüştürmek istiyorsanız şunlara ihtiyacınız vardır:
2 x 1200 kg karıştırıcılı kap
2 x buhar distilasyon seti 200L
1000 kg apaan
1250L fosforik
1000L formamid
350L formik asit
500kg kostik soda

Sanırım 200 bin civarı belki biraz daha fazlasına ihtiyacınız var. Hollanda'da iyi bir yerin haftalık maliyeti 7500/10000 euro civarında. Ve petrolden elde edilen kâr şu anda çok düşük. Petrolün litre fiyatı şu anda 525-600 avro civarında.

Herhangi bir konuda daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa bana mesaj atın, ben de Hollanda'danım

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Lütfen MDMA ile ilgili yardıma ihtiyaç duyan ve yardımcı olacaksa eğitim için bağış yapmaya istekli olan özel DM.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Bu konuyu okuyun. Sonra uzmanlardan herhangi birine yazın. Onlara ihtiyaç duydukları bilgileri verin. Onlar da size başlangıçtan nihai sonuca kadar rehberlik edeceklerdir. Hemen endüstriyel hacimlere ihtiyacınız varsa, başlangıçta daha pahalıdır ve tek başına büyük üretim yapmak kolay değildir. Sizi temin ederim, sizinle çalışmaya başladığımızda, sanki karşılıklı oturuyormuşuz ve size her şeyi gösterip anlatıyormuşuz gibi aynı etkiyi alacaksınız.

Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Merhaba grupta yeniyim ve herhangi bir tavsiye çok takdir edilecektir. Öncelikle MDMA üretiminde yeniyim ve nasıl üretileceğini öğrenmek istiyorum. Başlangıç noktası olarak bir miktar PMK tozum var. Sadece küçük bir kurulumla başlayıp başlayamayacağımı ve ekipmanların ve diğer şemaların vb. bir listesini nerede bulabileceğimi bilmem gerekiyor. TIA

View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Merhaba. Ben de MDMA üretiminde yeniyim ve 12 aydır üzerinde çalışıyorum. Bu siteyi bir hafta önce buldum ve inanılmaz. Tüm videoları ve bağlantıları iyice inceleyin. Başlamak, öğrenmeye başlamak ve daha sonra ortaya çıkan "bilgi boşlukları" için çok özel sorular sormak için ihtiyacınız olan her şeye zaten burada sahip olduğunuzu garanti edebilirim.
İyi şanslar ve ne zaman isterseniz benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Birlikte öğrenebiliriz.
Eğer yeni başlıyorsanız, cam eşyalarınız bile yoksa, Amazon'dan 120 dolarlık bir Vevor cam kiti ve 100-200 dolarlık bir ısı plakası/karıştırıcı almanızı öneririm. Bu iki ilk ekipmanla hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Ben küçük ölçekliyim, bu yüzden bir litrelik bir RBF. 3 boyunlu, bir litrelik bir RBF alın, ekstra boyunlar kullanışlı olacaktır. Kullanmadığınız zamanlarda ağızları tıkamak için tıpa alın. Tercihen PTFE (cam değil plastik) durdurma musluğu olan 1 litrelik bir ayırma hunisi de edinin. Temizledikten sonra kurutma sırasında durdurma musluğunu her zaman çıkarın, aksi takdirde sıkışabilir ve sıkışmayı açmaya çalışmak gerçekten zordur. Sıkıca kapatılmış "cam kazınmış" bir ayırma hunisini atmak zorunda kaldım. Bir daha asla.