3,4,5-trimethoxybza üzerinde Henry indirgemesi yapmak istiyor...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Merhaba arkadaşlar,
Biraz meskalin yapmak istiyorum, sikloheksilamin dışında kimyasalların elde edilmesi açısından her şey kontrolüm altında.
Daha önce n-butilamin ile ilgili sorunlar yaşadım, bu yüzden nitroetanımı amfetamin için hiç kullanmadım.
Lanet olası birincil aminler...

Bu hiç değiştirilebilir mi? Ya da kolayca değiştirilebilir mi?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Sikloheksilamin hidrobromürü kolayca bulabilirim, bu işe yarar mı?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Sikloheksilamin hbr'yi kolay bir baz ile deprotonatlayabilir veya analinden yapabilirsiniz, ancak ihtiyacınız olanın fenilamin değil de bu olduğundan emin misiniz?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Yani, burada baktığım sentez sikloheksalimin diyordu - bende de büyük bir şişe siklohekzanon var.
Rxn'i amonyakla yapmayı düşünüyordum ama okuduğum sentezde Zn tozu kullanılmış - başka bir şey kullanabilir miyim? Burada tek yaptığımızın indirgeyici aminasyon olduğunu varsayıyorum? Hepsi diyorum...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Bu benim okuduğumamonyak rxn. Bir göz atın. Ayrıca meskalinin bağlantısını da göndereceğim ama forumun fenetilamin / amohet bölümüne baktığınızda karşınıza çıkan ilk şey bu...

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
Henry reaksiyonu NaOH gibi daha güçlü bazlarla katalize edilebilir, bu prosedür betanitrostiren sentezi hakkında orgsyn'de bulunabilir. Bunu 2,5-dimetoksi-betanitrostirene başarıyla uyguladım ve hatırlayabildiğim kadarıyla proton nmr tamam olduğunu söyledi.

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Oh güzel. 👍 tamam
Üzerinde çalıştığım birkaç RXN. 500g+ 3,4,5-aldehit için para harcamadan önce her şeye sahip olduğumdan emin olmak istiyorum, hepsi bu.
Dürüst olmak gerekirse, şu ana kadar bulmakta en çok zorlandığım şey nitroetan ve nitrometan oldu. Neyse ki her ikisi de ürünlerden değişen miktarlarda damıtılabiliyordu. Can sıkıcı bir şekilde nitroetanı damıtmak biraz daha kolay ve daha az çaba gerektiriyor - azeotropa çok fazla metanol /% 9 nitrometan kaybediyorsunuz ama sonunda nitroetan da elde ediyorsunuz - ya da en azından ben öyle yaptım. Kesinlikle metanol/nitrometan karışımından daha farklı ama daha güçlü kokuyor ve ml için olması gereken ağırlıkta.
Sadece 5 litre damıtma yapmak zorunda kalmak çok zahmetli. Etanolümü bu şekilde elde ettiğimi unutmayalım.
Evet, amonyum asetat KOH ve hatta NaOH gibi daha güçlü bazlar gibi davranıyor gibi görünüyor.
Meskalin ve 3,4,5-TMA ile başlamak için en az karmaşık olan mantıklı gibi görünüyor.

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Kuru buz kullanarak triptaminden DMT indirgeyici aminasyonunu yeniden deneyeceğinin tamamen farkında olduğunu ve ayrıca elimde kalan yapışkan maddeyi (yağı) yeniden sentezlemek için yanlış çözücüyü kullanıp çuvallamayacağını söylüyor. Bu mantıklı mı?🤔

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
64
Amonyum Asetat, nytrostyrene'in çözücü kristalizasyonu buz ile çok kolay olduğu için bazı GAA ile iş için mükemmeldir veya etilamin veya metilamin asetat daha da iyi çalışır

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Buz mu? Geri kalanını alıyorum, onları gerçekten ALABİLECEĞİMDEN değil - muhtemelen Çin'den ihtiyacım olmayan büyük miktarlarda alabilirim. Ama en azından sikloheksilamin yapma reaksiyonunu denemek için ihtiyacım olan her şeye sahibim - eğer shulgin bunu kullandıysa VE beni biraz nitrometandan kurtardıysa, bunların ikisi de çok iyi şeyler!
Bunu söyledikten sonra, EVET, biraz amonyum asetat da sipariş ettim.
Sadece 3,5 litre nitrometan içeren diğer yakıtı bitirmem gerekiyor! Ha

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Reaction score
40
Sanırım GAA ile amonyum asetat demek istiyor.
ya da sikloheksilamin sentezleyebilirsiniz
siklohekzanon → siklohekzanon oksim → sikloheksilamin

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Yeh bunların her ikisi de daha geniş bir planda....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Evet ama benim zaten GAA'm var! 😉

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Evet, planım her iki yöntemi de denemek tbf.

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Amonyum asetat / GAA'nın benzaldehit ve nitroetandan az miktarda p2Np üretimi için işe yarayıp yaramayacağını sorabilir miyim?
Çoğu insanın başlangıç maddesi gibi görünen n-butilamini bulamıyorum. Psychedelic fenetilaminler kadar ilgilendiğim bir şey değil ama boktan NHS 'daha fazla hasta almıyor' saçmalığını görünce kendi amfetamin DEHB ilaçlarımı yapmanın daha kolay olabileceğini hissediyorum ama hey ho. Küçük miktarlarda mı? Fikri olan var mı? Benzaldehit elimde, şimdi zor kısım olduğunu düşündüğüm nitroetan elimde, sonra senteze tekrar baktım ve katalizörü unuttuğumu fark ettim. Bah....ve koyun gibi değil... şu Noel dostum gibi!

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Reaction score
40
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/p2np-syntheses-ammonium-acetate-catalysis.8786/post-42351

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
İşte dostum, bir süredir aradığım makale/ yazı bu. Küçük miktarlarda amfetamin kullanarak daha fazla psychedelic projeye yakıt sağlamak için en azından DEHB'mi ve motivasyon / enerji eksikliğimi dengeleyebileceğimi umuyorum.
Kesinlikle bir şişe benzaldehitten veya listelenen diğer kimyasallardan daha faydalı olacaktır!

X'stallisation konusunda biraz endişeliyim, ancak bu muhtemelen NaBH4'ü çok hızlı bir şekilde eklemeye çalıştıktan sonra elimde kalan çamurla ilgili bir şey (aslında bunu varsayıyorum - ya öyle ya da heptane'den yeniden x yapmak neredeyse imkansız - her şeyi yeniden başlatmadan önce biraz eter ekleyerek son bir şey deneyeceğim ve bu sefer reaktiflerimi yavaşça ekleyeceğim!

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Demek istediğim, DMT kokan GERÇEKTEN temiz görünümlü bazı kristaller elde etmeyi başardığım için bazı başarılarımız var - sorun şu ki, 500 mg kadar var! Bu da muhtemelen oldukça cömertçe!

Zaman zaman 5-10c'ye kadar çıktığını biliyorum, ancak bir tür beta-karbolin yan ürünü yaratmış olabileceğimi düşünmemin nedeni, kalan metanol RM'nin UV ışığı altında oldukça yoğun bir şekilde parlamasıdır.
Bilmiyorum, adil olmak için TLC yapmalıydım, hem test açısından hem de indirgeyici maddeyi eklerken daha fazla dikkat ve zaman vermeliydim! Ha

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
Özellikle AB bazlı ise, şüpheli nitro alkanlarla sentezden ödün vermezdim.

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Evet, insanlar bunu söyleyip duruyor ama ben tüm nitrometanımı AB'den aldım ve %40w/w nitrometan;DCM karışımından damıttım, b-2,5-DMONS yapmak için harika çalıştı.

Benim için sorun.... Henry reaksiyonunu gerçekleştirmek istediğim her aldehit için ilgili katalizörü bulmak.

Sanırım amonyak, çinko ve CaCl2 kullanarak sikloheks'ten sikloheksilaminin indirgeyici aminasyonunu denemeyi düşünüyordum...

Göreceğiz - yedeğim bir şişe satın almaktı ama dostlarım şu anda uzakta zaten...

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
Birlikte çalıştığım ya da adını sıkça duyduğum katalizörler n-bütilamin, sikloheksilamin, etilen diamin ve hatta monoetanolamindir. Etilamin de suda %70'lik bir çözelti olmasına rağmen işe yarıyor.