Sodyum formaldehit bisülfit ve trietil amin ile DMT yapımı???

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
16
8 g NaBH4 soğuk DCM içinde süspanse edildi, 40 ml buzlu asetik asit damla damla eklendi ve çözelti tüm hidrojen evrimi durana kadar karıştırılmaya bırakıldı.
Başka bir rbf'de, 10 g 5-metoksitriptamin DCM içinde çözüldü. Rbf'ye 8 ml trietilamin, 21,2 g formaldehit bisülfit addükt ve 4A elekler eklendi.
Reaktanların yoğunlaşması için rbf 10-15 dakika karıştırılmaya bırakıldı ve ardından daha önce yapılmış olan sodyum triasetoksiborohidrit damla damla ilave edildi.
Bu yaklaşık 24 saat boyunca karıştırılmaya bırakıldı. Reaksiyon, damla damla %15 KOH çözeltisi eklenerek söndürüldü ve sorunsuz bir şekilde kristalleşen ürünü elde etmek için basit bir amin çalışması yapıldı. Sodyum triasetoksiborhidrür kullanarak her zaman %90+ verim elde ederim.

View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Reaksiyon için hammaddenin triptamin yerine 5-metoksitriptamin olması gerektiğini mi söylüyorsunuz?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Hayır yansıtmıyorsunuz! Diğer yorumumu okuyun, bu tam bir saçmalık! Bunun yerine sizi N,N-DMT'den (diğer adıyla DMT) 50 kat daha fazla bayıltan 5-MeO-DMT yaparsınız.

huanf

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Bunu yaparken bir sıcaklık gereksinimi var mı? Dce'yi Hamilton gibi mikrodalgada önceden ısıttınız mı?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Bunun DMT değil 5-MeO-DMT verdiğinin farkındasınız, değil mi?

İddia ettiğiniz gibi prosedürü gerçekten kendiniz denediğinizden şüpheliyim. Bunun yerine yanlışlıkla 5-MeO-DMT yapmış ve bunu fark etmemiş olmanıza imkan yok.

Hadi ama dostum. DMT için triptamine ihtiyacın var. 5-MeO-DMT için özellikle 5-MeO-DMT'deki metoksi grubu nedeniyle 5-Metoksitriptamin kullanırsın...

huanf

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Kardeşim, sakin ol, sana sorduğumda ne demek istediğimi kesinlikle bilmiyorsun, bu "bu yöntem triptamin yerine 5-Metoksitriptamin ile çalışır, değil mi?"aynı şekilde Hamilton videoda triptamin kullandığını söyledi, ancak çözeltinin triptamin rengi olmadığını gördüm ve bu prosedürü denedim ve işe yaramadı ve aynı prosedürü 5-Metoksitriptamin ile belirttiniz." şimdi açıklığa kavuşturduk? seni kanıtlamalı mıyım !! Hiçbir şey bilmediğin zaman şüpheci olma

Attachments

• VwPdbCOF5k.jpeg
    VwPdbCOF5k.jpeg
    4.5 MB · Views: 239
  • 8Hl7AGFSiM.jpeg
    8Hl7AGFSiM.jpeg
    4.5 MB · Views: 229
  • hyLW6M8Kx7.jpeg
    hyLW6M8Kx7.jpeg
    4.6 MB · Views: 231
  • Md3CTjGAFK.jpeg
    Md3CTjGAFK.jpeg
    4 MB · Views: 238
  • 7VoGCWrJix.jpeg
    7VoGCWrJix.jpeg
    4.2 MB · Views: 238

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Teşekkür ederim. Sadece formaldehit ile %37 Bu nasıl yapılır Sanırım ilk adımda paraformaldehiti formaldehite dönüştürüyorsunuz.

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Formaldehit bisülfit eklentisini %37 formaldehit ile yaptınız mı? Nasıl gitti?

View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
NKDlxw0uFS

MnC1O2NHL9

ScienceMadness web sitesinden bazı kişilerin bu malzemenin sentezi hakkındaki raporlarını yayınlıyorum:

Bu konuya güzel bir katkı:
75 g sodyum sülfit (Na2SO3) 50 ml su içinde ezildi. Daha sonra 150 ml %36 m/v formaldehit çözeltisi, suda ısıtılmış sülfit çamurunun içine damlatıldı. Uzun süreli ısıtma ve karıştırmadan sonra karışım nihayet berraklaştı. Daha sonra folyo ile kaplandı ve suyu uzaklaştırmak için yüksek sıcaklıkta ısıtıldı. Karışım beyaz bir çamur haline geldikten sonra (en az 100-150ml su sıyrıldı) soğumaya bıraktım ve beyaz bir kaya halinde katılaştı. 50 ml etanol eklendi ve kayayı yumuşatmaya çalışmak için bir kez daha ısıtıldı. Daha sonra bir spatula kullanılarak parçalandı ve 110C'de birkaç saat fırında kurutuldu. Kurumaya yardımcı olması için dışarı çıkardım ve büyük kırıntıları havanda ezdim.

Sonunda 111 g (%86) kirli beyaz toz elde edildi. İlginç olan yanıcı olması! Sanırım ısıtıldığında formaldehit açığa çıkıyor ve bu da alev alabiliyor. İlginç. Her neyse, ağırlığı ve yanıcılığı sayesinde ürünün bu olduğunu biliyorum. Biraz kirlenmiş olabilir, ancak bu yöntem kristalleşme ile ilgili herhangi bir sorunu ortadan kaldırıyor.

Benim de bir miktar adduct'a ihtiyacım vardı, bu yüzden aşağıdaki şekilde yaptım:

100 gram paraformaldehit önce 170 mL su içinde 60 derecede çözüldü. C'de birkaç küçük KOH parçacığı ile çözüldü. Elde edilen çözelti, bir saat kadar bir süre boyunca 368,4 gram potasyum bisülfit ve 108 mL sudan oluşan iyi karıştırılmış bir bulamaca bir ekleme hunisinden damla damla ilave edildi. Ekleme tamamlandığında, 150 mL'den fazla su damıtıldı ve berrak viskoz çözelti yaklaşık 0 dereceye kadar soğutuldu. Soğutulmuş karışıma ~70 mL etanol ilave edildi. Reaksiyon şişesi birkaç saniye boyunca kuvvetli bir şekilde çalkalanarak kristalleşmesi sağlandı. Kristaller süzüldü ve her şeyi dışarı çıkarmak için şişe süzüntü ile durulandı. Kristaller dikkatlice önce 50 derece sıcaklıktaki bir fırında kurutuldu. C'de birkaç saat kurutuldu ve son olarak gece boyunca 100 derecede kurutuldu. Ürün bu sıcaklıklarda stabil görünmektedir.

Potasyum metabisülfit kullandım çünkü elimde bu vardı. Ürünün köpek maması gibi hafif nahoş bir kokusu var. Bence formaldehit gibi değil

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Sodyum sülfit kullanırsak, sodyum hidroksit de üretilecektir

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Yani sodyum bisülfit yöntemi oldukça iyi çalıştı? Yanılıyor olabilirim ama Sodyum sülfit suda süspanse edildiğinde Heptahidrat oluşturur ama Sodyum bisülfit hidrat oluşturmaz sanırım bu reaksiyonu etkiledi sanırım
ayrıca aldehit bisülfit eklentisini NaHCO3, NaOH gibi bir baz ile reaksiyona sokarsanız, ters reaksiyon bisülfit iyonlarını serbest bırakarak sülfür dioksit oluşturur ve sülfür dioksit su ile reaksiyona girerek sülfüröz asit oluşturur.
ama Formaldehit bisülfit eklentisini nasıl yapacağımı bulamıyorum, sanırım sodyum sülfit değil sodyum bisülfit kullanmalıyız
Bu eklentiyi araştırıyordum ama hala şansım yok Formaldehit bisülfit eklentisinin nasıl yapıldığını gösteren bazı Çince makaleler buldum ama ayrıntılı değildi

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bu, yüksek transfer oranlı termal süblimasyon transfer kağıdı işleme teknolojisi (CN113293642) ham metnidir
(1)将多聚甲醛加入水中,于13-18℃条件下分批加入亚硫酸氢钠,加料完毕后升温至55-65℃反应15-25min,用NaOH水溶液调节pH=9,冷却至室温,加入乙醇,析出固体,过滤得固体,待用。

ve çevirisini buldum
(1) suya paraformaldehit eklenmesi, 13-18 derece sıcaklıkta gruplar halinde sodyum bisülfit eklenmesi, eklendikten sonra 55-65 dereceye ısıtılması, 15-25 dakika reaksiyona sokulması, NaOH su çözeltisi ile pH'ın 9'a ayarlanması, oda sıcaklığına soğutulması, etanol eklenmesi, katının çökeltilmesi ve katı elde etmek için filtrelenmesi.

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Evet, yukarıda yayınladığım yöntem bu
Ben şu anda test ediyorum, siz de test edin, sonucu burada paylaşın, paraformaldehit ile test edin ve yolunuza devam edin.

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Evet, şu anda eBay'den satın almayı düşündüğüm Paraformaldehit'i almanın bir yolunu arıyorum, ancak satıcıya henüz güvenip güvenemeyeceğimden emin değilim.

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Merck hammaddeleri kullanıyor musunuz?

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Sigma-aldrich'ten bir ürün aldım biraz pahalıydı kimyasal tedarikçiden kimyasal kullanıyorum.

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
16
~30ml

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Merhaba, reaksiyonu yaptım, sonunda çözücü oda sıcaklığında çıkarıldı, ancak sarı yağı sıcak heptan içine döktüm, neden çözülmedi?

SpiderDNM

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Deleted

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
DMT stoku ile ne demek istiyorsunuz?

Last edited:

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Pekâlâ millet. Bu çok fazla kafa karışıklığına neden olmuş gibi görünüyor. İzin verin açıklayayım.

Her şeyin bir ilki var. N,N-DMT(diğer adıyla DMT) yapmak için 5-Metoksitriptamin kullanmazsınız. Bunu tamamen farklı bir bileşik olan ve çok daha güçlü olan 5-MeO-DMT yapmak için kullanırsınız.

İkinci olarak, bu video basit bir nedenden dolayı DMT sentezi için DOĞRUDAN BİR TUTORIAL DEĞİLDİR. Bu bölümü çekerken, insanların bunu bir öğretici olarak kullanmasını önlemek için çeşitli ayrıntıları ve adımları kasıtlı olarak atladılar. Hamilton'ın kendisi de podcastlerinden birinde buna dikkat çekmiştir. DMT yapmak için bu videoyu kullanamaz ve adım adım takip edemezsiniz. Sizi bileşiği yapmanın yanlış bir yoluna doğru kasıtlı olarak yanlış yönlendirdiği için sağlam bir temel bile değildir. Bunu denemeden önce sentezi gerçekten araştırın. Triptamin yapmak gerçekten kolay değildir, bu videonun gösterdiği gibi değil. Yapılamaz demiyorum. Kesinlikle yapılabilir. Sadece bu videonun gösterdiği kadar kolay olmadığını söylüyorum.

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Evet, Hamilton'un çalışma yöntemini ayrıntılı olarak açıklamadığını anlıyorum. Genel olarak, buradaki DMT sentezinin amacının 5-metoksi ile ilgisi yoktu, ancak 5-metoksi bu yöntemle yapılabilir.