Karabaş otu tohumlarından MDMA

Kai

Don't buy from me
Resident
Reaction score
22
Bir keresinde temel MDMA için neredeyse her şeyi kullanabileceğinizi duymuştum. Bu çılgın ve tamamen işe yaramaz projeyi yapmak için ne tür yöntemler izlemem gerekiyor?

Last edited by a moderator:

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Bu rotayı izlemeye karar verirseniz, standartlaştırılmış biber özü, %95 saflıkta piperin satın almanızı tavsiye ederim. Bu, biyoaktif katkı maddeleri için hammadde olarak Çinli tedarikçiler aracılığıyla satılabilir. Böylece birincil maddenin ekstraksiyonunun bir aşamasından kaçınmış oluruz. Daha sonra, nispeten mevcut reaktiflerin yardımıyla oksidatif bölünme reaksiyonunu gerçekleştiriyoruz:

Adım 1:
1. Piperin (10g) asetonitril (300ml), H2O (300ml) ve diklorometan (150ml) içinde çözüldü ve sodyum bikarbonat (15g), rutenyum klorür (1.5g) ve
Okson (43 g) ilave edildi
2. Karışım 24 saat karıştırıldıktan sonra bir miktar daha sodyum bikarbonat (15 g), rutenyum klorür (1,5 g) ve Okson (43 g) ilave edilmiştir
3. Çözelti H2O (300ml) içine dökülmeden önce 24 saat daha karıştırıldı ve diklorometan (400ml) ile ekstrakte edildi
4. Birleştirilmiş organik ekstraktlar doymuş sodyum tiyosülfat çözeltisi (200ml) ile yıkandı, kurutuldu (MgSO4) ve buharlaştırıldı, Gerekirse vakum damıtma ile temizlenebilir, 1,8g piperonal

Oxone - havuzların dezenfeksiyonu için patentli isimdir ve uygun mağazalarda satılır. Çözünme için tabletler şeklinde farklı formlarda ve ambalajlarda serbest bırakılabilir, ancak amaçlarımız için toz veya granül aramak daha iyidir. Daha sonra, nitroetan'a ihtiyacımız var, bazı durumlarda reaktif otomotiv yakıtı için bir katkı maddesi olarak satılır, nitrometan ile karıştırılmamalıdır (yakıta katkı maddesi olarak da satılabilir).

Adım 2:
1. Asetik asit (50ml) içindeki piperonal (10g) çözeltisine nitroetan (10ml) ve ardından sikloheksilamin (7ml) eklendi ve karışım 6 saat boyunca 100*C'de tutuldu.
2. Karışım daha sonra H2O (10ml) ile seyreltildi ve gece boyunca 4*C'de bekletildikten sonra süzülerek sarı kristaller halinde 3,4-metilendioksifenil-2-nitropropen 7,5 g elde edildi

Daha sonra birkaç yolumuz olabilir. Nitropropeni MDA'da indirgeyebiliriz, ancak bu konunun konusu itibariyle başka bir madde arıyoruz. Her ne kadar MDA için amino grubunun MDMA'ya metilasyonu mümkün olsa da. Bu durumda, birincil reaksiyon amalgam olabilir.

Başka bir yol da nitropropenden bir keton elde etmektir:
1. Asetik asit (150 ml) içinde geri akan demir tozu (35 g) süspansiyonuna, asetik asit (100 ml) içinde damla damla 3,4-metilendioksifenil-2-nitropropen (10 g) çözeltisi eklenmiştir
2. Elde edilen karışım H2O (500ml) ile seyreltilmeden önce 2 saat boyunca reflüde karıştırıldı ve diklorometan (300ml) ile ekstrakte edildi
3. DCM ekstraktı kurutuldu (MgSO4) ve kahverengi bir yağ olarak 3,4-metilendioksifenil-2-propanon (9 g) elde etmek için indirgenmiş basınç altında konsantre edildi

Propanondan ve zaten nitrometanla (veya hazır metilaminle), amalgam yoluyla MDMA'ya gidebilir veya başka yollar seçebiliriz.

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Bu sentezle ilgili bir sorum var. Nitroetan yerine başka maddeler kullanabilir miyim?

Kai

Don't buy from me
Resident
Reaction score
22
ayrintili açiklamaniz i̇çi̇n çok teşekkürler bu yil onli̇ne kolajda ki̇myayi doğru bi̇r şeki̇lde öğrenmeye başladim ve adim adim açiklamalariniz beni̇m pürüzsüz beyni̇mle anlamama gerçekten yardimci oldu(y)

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Reaction score
44
Bu bir proje değil, berbat bir iş. Prekürsörden 5 g elde etmek için yaklaşık bir kilogram karabiber çalışmanız gerekir. Bu gerçekten sikik bir durum.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411
Güvenlik nedenleriyle ya da her neyse, fazladan yol kat etmek ve ekstraksiyon yapmak isterseniz, NileRed aslında bu konuda bir video hazırladı, tüm "saç boyası için bir öncü madde yapmak gibi maskelenmiş ilaç üretimi için bir öncü madde yapmak" videolarına verdiği masum okul çocuğu havasıyla tamamlandı. Ve 1 g yeniden kristalize edilmiş piperin elde etmek için 23 g karabiber kullanıyor. Soxhlet ekstraktörü ile. Keyfini çıkarın:

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Merhaba William, bize biraz
Merhaba William, mükemmel görünüyor, herhangi bir referansınız var mı, yoksa bu yöntemi uyguladınız mı, işe yarıyor mu?