MDMB-4en-PINACA(5-CL-ADB-A)

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Reaktifler:
indazol-3-karboksilat, sülfürik asit konsantresi, metanol (etanol veya başka alkoller, ancak metanol en iyisidir) veya metil (etil) 1H-indazol-3-karboksilat satın alın
5-bromo-1-penten, aktif metal alkooksit (NaOMet, t-BuOK. vb), THF, DMF
Amidasyon: EDC HCl, HOBt, DIPEA ve L-tert-leucinamide.
L-tert-leucinamide'in sentezinde bazı zorluklar vardır ve zor bulunur, ancak fabrikadan elde etmek daha iyidir.
L-valinamid daha fazla bulunabilir, ancak onunla birlikte kannabinoid daha az güce sahiptir.

mekarjaya

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
A Çin'den cas 43120-28-1 aldım 5cladba nasıl yapılır lütfen bana l-tert-lösinamid hidroklorür ve 5bromo 1penteni nasıl karıştıracağımı öğretin

WillD

Expert
Reaction score
1,021
JWH-018 gibi basit olanlar üzerinde sentez deneyimi edinebilirsiniz. Bu TOP (5-CL-ADB-A) kannabinoid için, tedarikçi kimyasal reaktifleri aramak için bölgenizi bilmemiz gerekir ve sentezi adım adım gerçekleştirmenize yardımcı olacağız

rclabstore.com

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Jwh'nin sentetik yolu bir hidrojenasyon reaksiyonudur, reaksiyon açık alevle ısıtan bazı insanlar için tehlikeli olan hidrojen gazı üretir ve bunu yapmak için yoğuşma reflüsü gereklidir. Bu ürünün sentezi, ürünü sentezlemek için yaygın olarak iki şekilde sentezlenir, biri sodyum hidrür, diğeri tetrahidrofuran ve potasyum tert-butoksit gerektirir. Bununla birlikte, 5cl'nin sentezi nispeten basittir.

mekarjaya

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Kişisel olarak konuşabilir miyiz? Nasıl yapıldığını anlamıyorum. Bir keresinde 5bromo 1penten, dmf ve potasyum karbonat ile karıştırarak cas 43120-28-1 yapmayı denedim. Sonuç hiç etkisi yok, çok kötü

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
Merhaba, hangi ekipmana ihtiyacım olacak ve hangi adımlar adb-pinaca sentezinden farklıdır?

dirtred

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
5cladba'da rotary distiller kullanılır, ancak duyumlar tıpkı adbb gibi yapılabilir. Adbb ve 5cladba 70-80 derece arasında 5 saat pişirilir

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Buradaki sentezi daha ayrıntılı olarak analiz etmek daha iyidir. Sülfürik asit ile çalışmaktan kaçınmak için, ara ürün 1-metil-1H-indazol-karboksilat (cas 43120-28-1) bulmak daha iyidir. Daha sonra ele alacağımız ilk reaksiyon - bir indazol türevinin alkilasyonudur. Alkilasyon, polar aprotik çözücüde (THF, DMF) güçlü bir baz (sodyum hidrit. sodyum veya potasyum metilat, etilat veya butilat, vb.) Bu reaksiyon suya karşı çok hassastır (yangın tehlikesi!). Ana kural, ideal olarak kuru ekipman ve mükemmel kuru çözücülerdir. Ekipmanı yönlü bir ısıyla (inşaat kurutucusu) kurutabiliriz, solventler sulama maddelerini (kalsiyum klorür, magnezyum sülfat, vb.) boşaltır. Oda yüksek nemli olmamalıdır, kendiliğinden tutuşma reaksiyonu için kritik olabilir. Kullanılan herhangi bir bardak, kepçe, kaşık tamamen kuru olmalı, tek bir damla su olmamalıdır. Reaksiyonun kendisi de aynı amaçla güçlü bir soğutma (Buz-Su banyosu) ile geçmelidir - reaksiyonun yanmasını önlemek için. Eğer yanarsa, o zaman volkanik bir patlamaya benzer. Alevin oksijen erişimini örtmek için yakınlarda bir yangın söndürücü ve yangın kumaşı bulundurmak gerekir. İdeal koşulları oluşturduğumuzda (kurutulmuş ekipman, çözücüler, oda) reaksiyona başlamaya hazırız. Mineral yağ içinde DMF ve sodyum hidrür kullanmayı seviyorum. İlk olarak, DMF içinde 1-metil-1H-indazol-karboksilat çözeltisi hazırlıyoruz, ardından buzlu su banyosunda soğutuyoruz. Şişenin hacmi reaksiyonun ölçeğine bağlıdır. Şişenin şeklini yuvarlak tabanlı (şişeleri tutmak için bir tripodumuz varsa), düz tabanlı veya aniden elimize geçerse erlenmeyer olarak kullanabiliriz. Yuvarlak tabanlı şişede soğutma tüm hacim için çok daha verimlidir. Tripod olmadan karışımı manuel olarak soğutabilir ve karıştırabiliriz. Şişeyi soğuttuktan sonra, çözeltiye sodyum hidrür serpmek için küçük porsiyonlarla başlıyoruz, her eklemeden sonra iyice karıştırıyoruz, soğutmadan çıkarmıyoruz. 10 g 1-metil-1H-indazol-karboksilat için 2,4 g ticari olarak temin edilebilen mineral yağda %60 oranında sodyum hidrüre ihtiyacımız vardır. Sodyum hidrürün tamamını ekledikten sonra buzlu su banyosunu kaldırırız ve oda sıcaklığında bir saat veya daha uzun süre karıştırırız. Hem elle hem de manyetik bir karıştırıcı ile karıştırabiliriz. Bu süreden sonra, şişeyi yeni hazırlanmış buzlu su banyosunda soğutuyoruz. Şimdi 5-bromo-1-pentene, cas 1119-51-3 (10 g indazol türevi için 12 g) ihtiyacımız var. Sürekli karıştırma ve soğutma ile damla damla eklenmelidir. Bunu başarmak için bir şırınga kullanabiliriz (hepsini elle yaparak) veya şişenin üzerinde bir tripoda sabitlenmiş bir damlatma hunisi kullanabiliriz. Tüm ilavelerden sonra, soğutmayı kaldırın ve geceyi karıştırın (manyetik bir karıştırıcı üzerinde veya sitrrer yoksa manuel olarak şişede). Bir süre sonra şişenin içine soğuk su dökülür. Su miktarı DMF miktarının en az iki katı, daha iyisi 3-4 eşdeğer veya daha fazladır. DMF'nin başlangıç miktarı, bir indazol türevinin ne miktarda çözülebileceğinden yola çıkar. Optimal olarak, koşullu olarak 3 eşdeğerdir (10 g'da 30 ml minimumdur). Daha sonra, reaksiyon karışımını su ile karıştırdıktan sonra, etil asetat ile ekstrakte ediliriz. Etil asetat sayısı, karışımın toplam hacminin en az %30'udur. Sonuç olarak 10 g indazol türevi için minimum flask miktarı: 10 g indazol+30 ml DFM+10 ml penten, 60 ml su, 30ml EtOAc = 150 ml flask hacmi minimumdur. Etil asetat su ile yıkanabilir, tuz ile doyurulabilir, su kalıntılarından magnezyum sülfat kurutulabilir ve yağ olarak bir türev elde etmek için çözücü buharlaştırılabilir. Damıtma ve türevleri ile ilgili ayrı bir konu oluşturulacaktır. Bu aşama için ekipman için herhangi bir iyileştirmeye ihtiyacınız varsa, o zaman sorularınızı bekliyorum.

Last edited by a moderator:

Albert A

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Sayın uzman,
Tarif ettiğiniz gibi yağı elde ettikten sonra sentezin bir sonraki adımı nedir?
Bu nihai ürün mü ve kristalizasyon ile başlayabilir miyiz yoksa ADB-PINACA pişirmenin son aşamasında olduğu gibi amidasyon mu yapmalıyız?

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10

100 g'lık bir üretim ve 1 kg'lık bir ürün üretimi için kaç gram 1H Indazole 3 karboksilik aside ihtiyacınız var?

1 kg için malzeme ve üretim maliyetleri nelerdir

Last edited:

haribo21

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
@sirmtr merhaba arkadaşım bu 1200g metil 1h, 5cla için ana öncü olarak işe yaradı mı yoksa öncü yapmak için başka bileşenlere ihtiyaç var mıydı?

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Yaklaşık 1200 g indazol. Fiyatlar bulunduğunuz yere ve tedarikçilere göre değişir.

haribo21

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba William dampier umarım iyisindir arkadaşım... Çin'den gelen tam set paketindeki 1 kg öncü madde ile ilgili olarak... 1200g metil 1h diyorsunuz, bu 5cladba için ana öncü madde için gereken tek bileşen mi? Elimde bundan 5 kg var. Dmf, 5bromo, Potasyum karbonat ile veya bir test pişirmesi olarak tert butoksit deneyebilirim... sıcaklıklar, süreler ve soğutma ve durulama süresi ile önceki pişirmelerimden tamamen takip edilen tüm adımlarla bu iyi sonuç verir mi 👍🏽 Çin'den birçok tam set getirdim ve çok güvenilmez aldım... bugün zaman ayırdığınız için teşekkür ederim

pvp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Elimde bu var:
dmf, 2,5-3 litre (68-12-2)
Potasyum karbonat, 850g (584-08-7)
5-Bromo-1-penten, 500 g (1119-51-3)

Ana malzemenin 43120-28-1 olduğu doğru mu?

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
5 bromo 1 penten, 580 g'a ulaşabilir daha iyidir, soğuduktan sonra 1.5 kg bitmiş olacak, sonra hepsi iyi, DMF 3L yapabilir daha iyidir

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7

ABD'deyim ve 5cladba için her şeyi alma konusunda bilgi istiyorum

dirtred

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
bana pm atin eli̇mde bi̇r tari̇f var

HugoBossTT

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Hey, Çin'den tgrc'den sipariş ettiğim 5fadb öncüsü olduğu için bana pm atabilir misiniz? 5cladb prekürsörünü tamamen karıştırdığım için 5fadb için verilen talimatlar hakkında bir videoya ihtiyacım var

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
Aslında 5f-adb değil, tamamen güncel değilsem adb-b, ancak AFAIK her zaman hatalı bir şekilde böyle ilan ettiler.
Maalesef bu reaksiyonla ilgili bir video yok, ancak başarılı olmak için yeterince basit.
Benim bırakacağım bazı ipuçları var, ancak devam etmeden önce uzmanların incelemesi tavsiye edilir.
Görünüşe göre sıcaklığı 70⁰C ile 80⁰C arasında tutmak zorunlu. 70⁰C'den düşük sıcaklıkta tam bir reaksiyon elde edemezsiniz. 80⁰C'nin üzerinde ise yapışkan hale gelebilir ve çalışmanız kabusa dönüşür.
Reaksiyon bittikten sonra, taşırmadan önce kendi kendine soğumasını bekleyin. Su banyosu altında soğutmaya zorlarsanız, bunu çalkalama altında yapın, aksi takdirde ürününüz istenmeyen safsızlıklar taşıyacaktır ve ya saf nihai üründen daha azıyla yetinebilirsiniz ya da daha fazla temizlemeniz gerekecektir. Swim'e (haha), filtrasyonunuz iyi yapılmışsa, bu adımlar sırasında askıda kalacak ve sonunda veriminizi etkileyecek değerli ince bölünmüş parçacıkların kaybını en aza indirmek için yıkamalar için kullanılan su miktarının cömertçe artırılabileceği söylendi.
Yüzmenin bir başka endişesi de bunun fark edilir derecede ekzotermik olması ve soğutmaya hazır olunması gerektiğiydi, ancak yüzmek bu sıcaklık salınımını hiç fark etmedi ve hiçbir zaman zorla soğutmaya ihtiyaç duymadı.
Kurutma 40⁰C'yi geçmemeli ve her zaman eldiven giyilmelidir.

İyi şanslar ve mutlu pişirmeler!