Question Kapsüller için ölçüm

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Merhaba bilgili insanlar.

Küçük bir kapsül doldurma makinesine yatırım yapmak istiyorum ancak ihtiyacım olan kapsülleri nasıl boyutlandıracağımdan emin değilim.

Şu anda MDMA kristallerini alıyorum, ince bir toz haline getiriyorum ve 200 mg tartıp Boyut 2 kapsülü dolduruyorum.
Bunu elle yapıyorum.
Benim için üretim küçük hacimli, bir seferde yalnızca 1 veya 2 yüz tane yapmam gerekiyor.

Sorum şu: MDMA'nın tüm kapsüllere eşit dağılmasını istiyorsam hangi boyutta kapsül kullanacağımı nasıl belirleyebilirim?
Bu yazıyı okuyordum /threads/capsulation.387/ ve orada birçok iyi bilgi var ama sanırım Toz Yoğunluğunu bilmem gerekiyor:
ZBh0wa5CIG

Dolayısıyla, saf MDMA'nın (sanırım %84'lük şampanya) musluk yoğunluğunu bilen varsa, lütfen bana bildirin, böylece doğru boyutta kapsülleri ve kapsül presini satın alabilirim çünkü 2 boyutlu kapsüller doldurulmuyor, bu yüzden dozajım fazla ve düzensiz olacak ...

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,814
Deals
1
Merhaba, bu tür bilgileri bulmanın oldukça zor olduğunu düşünüyorum. Yığın yoğunluğunu mu kastediyorsunuz? Bence bunu kendiniz ölçmek oldukça kolay ve daha iyi.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Esasen bilmek istediğim tek şey, her dozu ayrı ayrı ölçmeden 200 mg MDMA'yı güvenilir bir şekilde içine almak için hangi boyutta kapsül kullanmam gerektiğidir.

Kendim ölçersem, sıkıştırılmış 200 mg ince toz MDMA hacmini hesaplamam ve ardından bunu bir kapsül boyutuna hizalamaya çalışmam gerekir mi?

Yani 2 bedenin çok büyük olduğunu zaten biliyorum ama 200 mg'lık tatlı nokta için 3 bedene mi yoksa 4 bedene mi gitmeliyim?

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
156
Muhtemelen bir standardizasyon olmadan size evrensel bir cevap veremeyecek kadar çok değişken vardır. Gerçek MDMA miktarı, ince ve eşit dağılımlı bir toz haline getirmediğiniz sürece, birbiri ardına alınan 200 mg'lık aynı hacimdeki numune için aynı parti boyunca değişecektir. Görünüşe göre toz yoğunlukları hakkında düşünecek kadar önemli olmakla, safrolü yıkayıp bilyeli öğütecek ve 200 mg veya daha fazla herhangi bir kapsüle 200 mg sığacak doğru miktarda inaktif dolgu maddesiyle karıştıracak kadar önemli olmamak arasındaki çizgide geziniyorsunuz.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Hiçbir şeyle karıştırmamayı tercih ederim. Küçük el yapımı partiler halinde ince öğütülmüş (havan ve havan) şampanya kristalleri, güzel beyaz kabarık toz.

Lütfen "üzerindeki safrolü yıkamak ve bilyalı öğütmek ve doğru miktarda inaktif dolgu maddesi ile karıştırmak için yeterince önemli değil" ifadesini açıklayın

View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
156
Saf değil ve şampanya renginde, bu da genellikle içinde reaksiyona girmemiş safrol olduğu anlamına gelir, öyleyse neden yıkamıyorsunuz?

Temizlediğiniz MDMA'yı inaktif bir dolgu maddesi ile bilyeli öğütebilirsiniz (misketli kaya tamburu veya BB). Ne kadar dolgu maddesi koyacağınızı hesaplarsınız, böylece hedeflediğiniz herhangi bir boyuttaki tamamen dolu bir kapsül 200 mg veya bu miktara çok yakın bir miktar içerecektir.

Merak ettiğim şey, "kabaca 200 mg" değil de 200 mg olmasının neden bu kadar önemli olduğu. 190 veya 210 o kadar farklı mı? 200 mg sadece yuvarlak olduğu için seçilen keyfi bir sayıdır. Durumu önemli ölçüde iyileştirmek için daha az çaba ve düşünce gerekirken, biraz iyileştirmek için aşırı karmaşıklaştırıyorsunuz.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Ah, teşekkür ederim.
Yeterince kaliteli olduğu için yıkamak istemiyorum ve onunla uğraşıp maliyetlerimi artırmak istemiyorum.
200 mg'a gelince, evet, bu keyfi bir sayı ve ben sadece oraya/oraya yakın olmasını istiyorum çünkü bu herkes için iyi bir doz.
Sanırım haklısınız ve ben bunu fazla karmaşıklaştırıyorum, özellikle de bunların yeniden satış için değil, tamamen arkadaşlar için olduğunu düşünürsek.
Analitik bir zihnim var ve işlerin nasıl doğru yapılacağını keşfetmeyi seviyorum. Eğer bir laboratuvarım olsaydı, yıkamayı kesinlikle denerdim... 84'ün MDMA'yı alabileceğiniz kadar temiz olduğunu sanıyordum (en azından GammaGoblin'deki insanlar bana böyle söyledi...)

Reaction score
302
Evet, işleri karmaşıklaştırıyorsun. MDMA'nı parçala. Ekstra dolgu maddeleri kullanıyorsanız, her şeyi öğütün ve karıştırın. Eczaneden kapsül halindeki en ucuz preparatları satın alın. Kapsüllerden fazladan ne varsa çıkarın ve MDMA'nızı içine koymayı deneyin. Kapsüllerin boyutunu bu şekilde belirlersiniz ve daha sonra seçtiğiniz parametrelere göre boş kapsülleri sipariş edersiniz.