NMP çözücüsünde mefedron sentezi (4-MMC). Büyük ölçekli.

Selassi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
3cmc'nin başarılı bir sentezini yaptık. Yardımınız için çok teşekkür ederiz.

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Tebrik ederim dostum! Sen en iyisisin! Maddelerin boyun eğdirilmesindeki bu büyük başarıdan sonra, bu sentezle ilgili benzersiz deneyiminizi hayranlarınızla paylaşabilir misiniz? çünkü yaklaşık bir aydır 3cmc sentezinde yetersiz ama başarılı bir sonuç elde etmeye çalışıyorum, ancak şimdiye kadar sadece fiyaskolar yaşadım. Halihazırda 5 farklı çözücü denedim, asetonu distilasyonla ve susuz magnezyum sülfatla bizzat kuruttum, ancak asitleştirmeden ve 🥛camını ürünle birlikte🌡️ -20⁰C'de günlük olarak maruz bıraktıktan sonra, kristalleşmeye dair bir ipucu bile yoktu. Başlangıçtaki maddenin CAS numarasını söyler misiniz lütfen?

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
metilen klorür bence 4mmc'de daha iyi doğru 2h 40 ° ama 40 ° taulen ile çok küçük sıcaklık% 50'den yüksek olmalı, yani 100g bk4 50g 4mmc + çok fazla safsızlık çünkü yağı hiç temizlemiyorsunuz Kristalizasyondan sonra 40g belki daha az verim elde edeceğinizi görüyorum Metilen klorürde% 70 ve% 80 verim elde ettim

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Saygılarımla! DCM'de 4mmc sentezinde %70 verim elde etme konusundaki benzersiz deneyiminizi paylaşabilir misiniz? Bu, en azından benim için son derece ilginç bir sonuç. Aydınlattığınız için size çok minnettar olacağım.

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
3 cmc ile daha çok eğleneceksiniz

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Sana tamamen katılıyorum dostum. 3cmc izolasyon ve kristalizasyon yöntemi açısından bana bir şekilde a-pvp'yi hatırlattı. Hidrojen klorürün içinde çözündüğü su nedeniyle çözücüden hemen kristalleşmeyip yağlı bir sıvı şeklinde dibe çöküyorlar. a-pvp kırmızı, 3cmc ise simsiyah. Bu nedenle, çözücünün üst katmanını dikkatlice boşaltmak ve ardından bu viskoz sıvıyı makul miktarda asetonla durulamak gerekir ve neredeyse hemen maddeler çöker. geriye sadece filtrelemek ve yeniden kristalleştirmek kalır.

None

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Baktım, permanganat ve asetik asit ile sentez yoktu.

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Efedrin veya psödoefedrini asidik bir ortamda potasyum permanganat ile oksitleyerek Jeff elde etmeye yönelik eski yöntemle ilgileniyorsunuz, değil mi? Çok basit. ama kırmızı fosfor varlığında hidrojen iyot ile metamfetamine indirgemek daha iyi olmaz mı? birincisi, daha uzun süre kafa yaparsınız ve ikincisi, bu yöntem sağlığa daha az zararlıdır. Bunu hala merak ediyorsanız, bana buradan telgrafla yazın: @placeres_prohibidos. Bu sorunları çözmenize yardımcı olacağım

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Reaction score
74
Keton/metil oranı yanlış. 1:2 veya biraz fazla metilamin olmalıdır. Siz 1:1.6 kullanmışsınız. Umarım bu sorunuzu açıklığa kavuşturmuştur. Belki sentezde de hatalarınız vardır ama ben orada değildim, o yüzden bilemiyorum.

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
ama yazılan kılavuza göre takip ediyorum. tamam, metil miktarını artırmayı deneyeceğim ve verimin nasıl olduğunu göreceğim. videodaki adımları tam olarak takip ettim.

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Bir sorum var, toluenin benzene çok daha fazla benzediğini düşünürsek, toluen benzen için EA'dan daha iyi bir ikame midir?

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
Hayır, her renk değişiminde daha sinir bozucu hale gelen bir gökkuşağı karmaşası elde etmek istiyorsanız değil

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
yeni 4mmc yaptık teşekkürler bb forum formu yardım

Attachments

• KsDaJxUP0H.jpg
    KsDaJxUP0H.jpg
    6.5 MB · Views: 594

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Bu fotoğrafa bakılırsa, dostum, kimya konusunda kesinlikle bir yeteneğin var. Lütfen içten tebriklerimi kabul et. Sen en iyisisin Bro ✊😉 ve işte benim ilk mephedrone çaprazlamam. Ancak bazı nedenlerden dolayı chrome resim eklememe izin vermiyor ... üzücü.🥺

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Bay William'a selam olsun! 2Br-3Clpropiophenon CAS 34911-51-8'den 3cmc sentezini, NMP yerine DMSO kullandığım tek farkla bu kılavuza tam olarak uygun şekilde gerçekleştirdim, ancak sonuç yine de tatmin edici değil. Kılavuzda belirtilen tüm bileşenlerin karışımını içeren bir bardak, pH=6'ya kadar asitlendirildikten sonra, -20⁰C sıcaklıkta birkaç saat boyunca dondurucuda bekletildi ve kristalleşme belirtisi bile gözlenmedi. Sadece bardağın dibinde, kıvamı kullanılmış araba yağına çok benzeyen radikal siyah bir madde yavaşça birikiyor. Bu internet kaynağının tüm deneyimli kullanıcılarına ve özellikle uzmanlara bir sorum var: Basit DCM'de BK-4'ten 4MMC sentezi başarılı olduysa ve verim yaklaşık %50 ise, başarısızlığımın nedeni ne olabilir? Herhangi bir mantıklı ve yapıcı açıklama için minnettar olurum.

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
çünkü 2 çözücüye ihtiyacım var ve sen ısıtmıyorsun :p

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Affedersiniz efendim. Sizi yanlış anladım: "İki çözücüye mi ihtiyacınız var?" ve "Onları ısıtmıyor muyum?"... Buna bir itirazım yok, ancak lütfen neden söylendiğini açıklayın: Sir William tarafından sunulan 4mmc sentez teknolojisini kullanarak 3cmc sentezine mi, yoksa 3cmc elde etme konusundaki kişisel, başarılı deneyiminize mi? Gerçek şu ki, ana dilim İngilizce değil ve yabancılarla iletişim kurarken hala üçüncü taraf çevirmenlerin hizmetlerini kullanıyorum, bu yüzden sizi yanlış anlamış olabilirim. Bunu küstahlık olarak algılamayın, yazıma yaptığınız yorumu açıklama talebim. Size içtenlikle minnettar olacağım!

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
mephedrone'un gram cinsinden verimi nedir bu işlemle, belirtildiği gibi miktarları kullanarak.
  • 2-Bromo-4'-metilpropiofenon (cas 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-Metil-2-pirolidon (NMP; cas 872-50-4) - 20 L;
  • Metil amin %40 ak. çözelti (cas 74-89-5) - 8 L;
  • Benzen - 20 L;
  • Aseton - 30 L;
  • Hidroklorik asit kon. ak. çözeltisi (HCl %36) ~ 1,5 L;
  • Damıtılmış su - 20 L;
  • Magnezyum sülfat (MgSO4);

View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
iyi yaparsanız %50-%60 - kristal yaptığınızda %20

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
ve eğer nmp kullanıyorsanız neden benzen kullanmak istiyorsunuz? XD

Newbee

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Benzenden kaçının, bunun yerine dcm kullanın.

View previous replies…

Newbee

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Bahsedilen sentez için reaktifler bölümünü okuyun.
Reaktifler:

• 2-Bromo-4'-metilpropiofenon (cas 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-Metil-2-pirolidon (NMP; cas 872-50-4) - 20 L;
  • Metil amin %40 ak. çözelti (cas 74-89-5) - 8 L;
  • Benzen - 20 L;
  • Aseton - 30 L;
  • Hidroklorik asit kon. ak. çözeltisi (HCl %36) ~ 1,5 L;
  • Damıtılmış su - 20 L;
  • Magnezyum sülfat (MgSO4);