Metamfetamin ve Amfetamin Sentez Yöntemleri Karşılaştırması

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
5
NaBH4 işleminin bir videosunu yapabilir misiniz iyi bir kimya geçmişi yok ama bu yöntemi gerçekten öğrenmek istiyorum

Methodman

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Birkaç yan sorum var. Hangi yöntemler daha iyi dişli yapar. Son molekülün aynı olduğuna inanmıyorum. Bu p2p. Bilmiyorum. Ne yaptıklarını bilmiyorum. Ama öyle değil. İçi boş. Sözde. Asla bir günümü uyuyarak ve Yemek yiyerek. Huş ağacı bile farklıydı, hipo farklıydı, orto farklıydı. Ama bir çeşit standart vardı. Bu oldukça aylaklık için iyi. Ve mastürbasyon için. Herhangi bir düşünce

sumof666

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Eğer piyasadaki "teçhizatı" satın alırsanız (ki öyle olduğunu tahmin ediyorum) o zaman daha fazla olmadığını düşünün
"Donanımınızın" %20'si GERÇEK DONANIMDIR
Satıcının nasıl olduğuna bağlı olarak genellikle muhtemelen kafein, kreatin bulacaksınız.
Diğer bir faktör de amfetamin tuzu oluşturmak için hangi asidin kullanıldığıdır. Sülfürik 6 ise en iyisi, ortofosforik kullanılmışsa biyoyararlanım en yüksektir, hücreleriniz için daha az kullanılabilir. Sitrik asit kullanılmış olsaydı, herhangi bir vuruş hissetmek için masa kaşığı kullanabilirdiniz.
Ben böyle görüyorum
Afreebase molekülünü oluşturmaya yol açan tüm yöntemler nasıl işlendiğine ve GEAR'ınızı seyreltmek için ne kullanıldığına bağlıdır.
Benim için temiz amf sülfat, yöntemin etkisi olmadan aynı şekilde çalışır

sumof666

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Eğer piyasadaki "teçhizatı" satın alırsanız (ki öyle olduğunu tahmin ediyorum) o zaman daha fazla olmadığını düşünün
"Donanımınızın" %20'si GERÇEK DONANIMDIR
Satıcının nasıl olduğuna bağlı olarak genellikle muhtemelen kafein, kreatin bulacaksınız.
Diğer bir faktör de amfetamin tuzu oluşturmak için hangi asidin kullanıldığıdır. Sülfürik 6 ise en iyisi, ortofosforik kullanılmışsa biyoyararlanım en yüksektir, hücreleriniz için daha az kullanılabilir. Sitrik asit kullanılmış olsaydı, herhangi bir vuruş hissetmek için masa kaşığı kullanabilirdiniz.
Ben böyle görüyorum
Afreebase molekülünü oluşturmaya yol açan tüm yöntemler nasıl işlendiğine ve GEAR'ınızı seyreltmek için ne kullanıldığına bağlıdır.
Benim için temiz amf sülfat, yöntemin etkisi olmadan aynı şekilde çalışır