NaBH4 indirgemesi ile P2P'den metamfetamin sentezi. Orta Ölçekli.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Merhaba,

Bu yönteme dayalı olarak Metilamin HCL kullanarak yaptığım birçok testten sonra, büyük ölçekte Metamfetamin freebase elde etmek için bulduğum en iyi yolu paylaşacağım:

• 966 gr P2P
  • 14 litre Metanol
  • 1183 gr Metilamin HCL
  • 638gr NaOH
  • 452 gr Susuz Sodyum Sülfat
  • 105 gr NaBH4
  • 35 L damıtılmış su
  • 7 Litre DCM

- Reaktörü 14 L Metanol ile doldurun
- Karıştırarak Metilamin HCL'yi çözün
- Reaktör sıcaklığını 0C'ye getirin (karışım sıcaklığı değil) ve NaOH ekleyin, sıcaklık artacaktır
- Sıcaklık 20C'ye geri geldiğinde P2P'yi ekleyin, sıcaklık 45 dakika-1 saat boyunca karıştırarak artacaktır.
- 252 gr susuz sodyum sülfat ekleyin
- Karışım sıcaklığı 8C'ye ulaştığında, 20C'yi geçmeyecek şekilde NaBH4'ü porsiyon porsiyon eklemeye başlayın
- Tüm NaBH4 eklendikten sonra, karışımın fokurdaması durana kadar yaklaşık 2 saat boyunca 20C'nin altında karıştırmaya bırakın
- Suyu ekleyin ve 5 dakika boyunca karıştırmaya devam edin
- DCM ekleyin ve 10 dakika boyunca karıştırın
- Karıştırmayı bırakın ve katmanların ayrılmasına izin verin
- Alt katmanı tutun ve üst katmanı atın (bu sulu fazı çıkarmak karlı değildir)
- Kaydedilen katmana 200 gr susuz sodyum sülfat ekleyin ve karıştırın
- Buchner Hunisinde Süzün
- DCM'yi buharlaştırın
- Temiz ve kokulu Metamfetamin serbest tabanı elde edildi

;-)

View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
54
Merhaba! 15,9 mol NaOH yerine 17,6 mol metilamin.hcl kullanmanızın bir nedeni var mı? Bir diğer sorum da şu: Sizce de bu kurutma maddesi miktarı biraz az değil mi? Bu düzenekte çok fazla su üretiliyor. Sadece merak ediyorum

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Im.Sessiz dürüst olmak gerekirse ve Frank burada herhangi bir ürün denediyseniz, bu güç bilge iits lanet bok yıl yapar bir ürün yapmak ama hiçbir şey yapmaz sadece ben değil 4 diğer insanlar son 20 yıldır ürün ürettikten sonra aynı şeyi söyledi hepinize söyleyeceğim Reaksiyonunuzda bir metal yoksa zahmet etmeyin, ürüne gücünü veren metallerdir bacak lityum kaltak iyot hipofos / rp p2p alüminyum amalgam reaksiyonunuz bunlardan biri olmalıdır, aksi takdirde sadece bok üretmek için zaman, çaba ve para harcarsınız
Kimseye saldırmıyorum sadece gerçekleri söylüyorum btc bioss sayesinde iyi çalışmaya devam edin İçinde metal olan başka bir yönteminizi bulmaya çalışacağım, böylece bu p2p'yi tuvalete atmayacağım içinde metal olmayan tüm bu yöntemler ifucken.us3l3ss

View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
MDMA sentezine benzer bir şey mi oldu?
PMK glisidattan başlamak ve NaBH4 ile azaltmak daha az güçlü MDMA yapabilir mi?
Piperonal ile başlayıp amalgam ile azaltmak mı daha iyi olur yoksa PMK glisidat ile başlayıp amalgam ile azaltmak mı?
lütfen kendim için en iyi ürünü yapmak istiyorum...tüketmek için bok almaktan bıktım. yıl önce...gerçekten güzel bir MD malzemesi vardı...şimdi boktan boktan

View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Cevabınız için teşekkür ederim ve sodyum borhidrürün bok dişlisini bu kadar basit hale getirdiği gerçeğinde beni desteklediğiniz için teşekkür ederim. Reaksiyonda bir çeşit metal olmadığı sürece indirgeyici bir maddedir ve güçlü ürün elde etmeyi unutun ve oyunda 30 yılı aşkın tecrübemle inandığım şeyde duruyorum.
Ve b
Yemin ederim satın aldığım başka bir şey ve buradaki tüm insanlar p2p yoksulluk paketi meth ile yüzleşmeye başlamalı, ancak sözde veya efedrin huş ağacı rotası ve hipo rotası bu kadar basit
Herhangi bir sorun ve kalite kontrol olmadığından emin olmak için sahip olduğum her şeyi test ediyorum Sadece en iyi ürünü yapıyorum ve benden ayrılmadan önce en iyi ürün olduğundan emin oluyorum Ürünüm hakkında saçmalık duymak istemiyorum, bu yüzden gitmeden önce test edilmesi gerekiyor, böylece insanlar ürünün boktan olduğunu söyleyen saçma Taramaları çekemezler ve ürettiğim şeyle gurur duymam ve gurur duymam için temsilcim var

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Garip bir şekilde MDMA ile tam tersi, MDMA ile yaptığım tüm sentezlerde NaBH4 indirgemesi daha güçlü ürün verdi.
Nedenini açıklayamıyorum çünkü tam olarak bilmiyorum ama her şeyin enantiyomerlerin çözünürlüğüyle ilgili olduğundan neredeyse eminim, bu durumda MDMA tamamen rasemiktir ve çözünürlük uygulanmaz. Görünüşe göre (sadece deneyime dayanarak emin değilim) NaBH4 iyi rasemik ürünler elde etmek için iyidir, ancak daha sonra örneğin meth gibi bir çözünürlük yapılması gerekiyorsa iyi bir yol değildir.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Herhangi bir kimyasal veya bilimsel argüman olmaksızın kişisel duygulara dayalı "gerçekler" söz konusu olduğunda bir şeyi tartışmak imkansızdır.
Saf MDMA'nın saf MDMA olduğunu ve saf D-Meth'in saf D-meth olduğunu anlamak çok kolaydır, eğer saf ürünü elde ederseniz, bu benzersiz bir molekül yapısına sahip benzersiz bir bileşiktir.

D-Meth
CwJF9NOtWh

MDMA
WWb1R28Adk

Bu saf ve izole moleküllere sahipseniz, metalle, metalsiz hatta sihirli tekniklerle kullandığınız yol ne olursa olsun... herhangi bir fark olmayacaktır, tamamen aynı olmalıdır.
Güç hakkında sadece safsızlıklar (yeterince izole edilmemiş saf ürün konsantrasyonu) veya enantiyomerlerin ayrılması (bu durumda resmin tam molekülü olmayacaktır) değişebilir.
Elinize farklı yollarla elde edilmiş 10 saf ürün örneği koyabilirim ve her birinde kullanılan yolu asla bilemezsiniz, ayırt edilemez.

Kolay bir örnek saf teknik damıtılmış H2O saf H2O'dur, onu elde etmek için kullanılan tekniği bilemezsiniz, sadece H2O'ya sahip olursunuz.

Bununla, ürünü kullandığınızda fikrinizi veya duygularınızı değiştirmek istemiyorum, sadece herhangi bir yerde aynı sonuçlarla herkese gösterilebilecek zıt ve gerçek gerçekleri açıklıyorum.

Teşekkürler.

View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
94
Neden iki ürün (pseudo & NaBH4 - meth) için bir TLC çalıştırmıyorsunuz? Eğer aynı molekül ise o zaman belki de çözünürlük doğru değildir. Pseudo %100 D-meth verir, P2P'den bu saflığa yaklaşmak zordur (ve ulaşmak imkansızdır).

Bu sorunun temeline inmek harika olurdu. Bir yandan aynı molekül ise (btcboss'un dediği gibi) eşit derecede etkili olmalı, diğer yandan etkisizlik raporlarının da doğru olduğundan eminim, bu yüzden çözmemiz gereken önemli bir soru var. Maalesef pseudo'ya erişimim yok (ve öksürük ilacından çıkarma zahmetine giremem), ama olsaydı bunu anlamaya çalışırdım.

Al/Hg ürününün etkinliğini deneyen oldu mu? Al/Hg, P2P'yi azaltmak için daha mı iyidir çünkü işin içinde bir metal vardır?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Tek gerçek açıklama sadece çözünürlükle ilgili olabilir, asla elde edilen nihai şeylerle ilgili değildir, Al / Hg yapıp kontrol edeceğim.

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
P2p'nin psödo veya efedrin sentezi ile tamamlanamayacağının cevabını zaten biliyorum P2p'nin en yüksek% 74 olduğu psödo ve efedrin için optik saflık% 90 ve daha sonra izomer faktörü dmeth hiçbir çözünürlük saçmalığı yok psödo ve efedrin p2p'yi tamamlayamaz, kollarınızdan biri arkanızda bağlıyken bir kavgaya gitmek gibidir

diogenes

Don't buy from me
Resident
Reaction score
94
Lordoftheshard, pseudo/efedrin türevi meth için optik saflık %100 D-meth'tir (efedrin ve pseudoefedrin birbirinin izomeridir. Molekülün 2 stereosenteri vardır ve efedrin ve psödoefedrin stereosenterlerden birinde farklılık gösterir, diğeri aynıdır ve bu sonuncusu D-meth'de bulunmaya devam eder.

Şu resme bakın:

SAw5heyCLp

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde sadece soldaki moleküller farmakolojik etkiye sahiptir, - Efedrin ve + psödoefedrin, bunlar eczanelerde efedrin / psödoefedrin olarak satılanlardır. Sağdakilerin hiçbir etkisi yoktur.
Bu ikisi sadece metamfetamine dönüşürken H'ye indirgenen hidroksil grubunun konumunda farklılık gösterir, bu nedenle aynı olurlar, yani D-meth (%100 D izomeri)

P2P'den türetilen D/L metamfetaminin rasemik karışımını çözmede 90+ saflığın çok ötesine ulaşmak için çözünürlük teknikleri vardır, ancak bu o kadar kolay değildir.

Asıl soru, metamfetaminin NaBH4 ile indirgendiğinde etkili olmadığı iddiasına atıfta bulunmaktadır.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Merhaba,

Meth ve daha sonra tartarik ile D-meth için leuckart yolunu kontrol ettim ve NaBH4 yolunun bir özelliği olduğunu doğrulayabilirim (henüz ne olduğunu bilmiyorum), bu yol D-Meth'i izole etmek için daha zor bir Meth veriyor Nedenini bilmiyorum ama bu konuda NaBH4 yolundan "D-Meth" daha az etkili görünüyor.
Benim için hala bir anlamı yok ama kendim kontrol ettiğim bir gerçek.
Şimdi metanol ve metilamin ile soğuk yolu denemeliyim, ancak indirgeyici ajan olarak NaBH4 kullanmak yerine bir alüminyum amalgam kullanacağım ve sizi güncelleyeceğim.
Umarım bu bilgi yardımcı olur.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Sodyum borhidrür üzerinde meth yaptım, etil alkol içinde d-tartarik asit ile ayırırken herhangi bir sorun çıkmadı. D-izomeri kristalleşti, L-izomeri alkolün damıtılmasından sonra kalın bir yağ şeklinde kaldı. Ne yazık ki, dönme açısını ölçmedim.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Yazım yeterince açık olmadıysa özür dilerim, çözünürlük veya kristalleşme ile ilgili sorunlardan bahsetmiyordum.
Geçen yıl büyük miktarlarda meth attım NaBH4 rotasını herhangi bir sorun yaşamadan, bu bir etki sorunu.
Meth'in Meth olduğunu biliyorum, aslında birçok kez bunun safsızlık sorunu veya benzeri bir şey olmasının mümkün olmadığını yazdım ama öyle değil.
Kontrol etmeye karar verdim ve aynı P2P partisinden her zamanki gibi NaBH4 yolundan D-Meth yaptım ve Leuckart yolundan da D-Meth yaptım, her ikisi de aynı çözünürlük sürecini, saflaştırmayı, kristalizasyonu kullanarak ... her ikisi de aynı görünüyor her birinden laboratuvar raporu% 96-97 veriyor ancak etki aynı değil.
NaBH4 yolundan gelen etki Leuckart yolundan daha kısa ve daha zayıf, benzersiz kimyasal açıklama, hala bilmediğim bir nedenle izomer çözünürlüğü (ama bileceğim hahah) NaBH4 yolundan gelen Meth'te daha az etkili görünüyor.
Bu benim için garip bir durum çünkü Meth Meth'tir ama kendi kendime kontrol ettiğim bir gerçeği inkar edemem.
Teşekkürler.

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
İddia ettiğim şey doğru olmasaydı buraya gelip aptal gibi görünmezdim, hatta Hank bunu daha önce meth'in molekül meth olması gerektiğini söyledi ama durum böyle değil, yapılış şekli sonuçla ilgili her şeye sahip. sonunda ben bilim adamı değilim, temelleri kullanmayı ve işleri basitleştirmeyi seviyorum, bu yüzden son 30 yılımda bu bokta sahip olduğum en iyi ürünün nasıl olduğunu düşündüm. sentetik hepsinde metal var
Gerçek bir dünya duruşundan insanlar bilimi ve benzerlerini iddia edebilirler, ancak herkese p2p meth'in sahte efedrinden yapılan meth ile rekabet edemeyeceğini söylüyorum, p2p'den yapılan meth'i dağıtıyorum ve buna yoksulluk paketi meth diyorum ve 90'ların başından bugüne kadar oradaydım, bu yüzden meth'in evrimini gördüm ve kimse bana farklı bir şey söyleyemez.
Neden bugünlerde meth'in boktan olduğunu düşündünüz, çünkü hepsi p2p'den yapılıyor, bu kadar basit, dea sahte ve efedrin meth'e kelepçe taktığından beri boka gitti.
Avustralya'ya gelen tüm ithal ürünleri görüyorum, ya Asya çay markası meth, örneğin altın çay yeşil çay vb. ya da Meksika ürünü, Avrupa'dan ortak paydaya kadar bazı partiler, hepsi p2p'den yapılmış ve nasıl şişmanlanır ve meth ile uyuyabilirim.P2P'den ürün almadığım sürece, kafayı bulduğum tek zaman bu ve ithal üründen de aynı şekilde, ürüne bakarak hemen satın almıyorum. P2P'den yapıldığında meth'i pahalı bir sigara olarak adlandırıyorum çünkü hiçbir şey yapmıyor, o.5 gram içebilirsiniz. Bir gramın yarısını yersiniz ve uyursunuz, bu saçmalıktır Eskiden bir Cuma gecesi gerçek üründen yarım gram alırdım ve tüm kelimeyi bağırırdım abs hala pazartesi günü cebimde 2 puanla eve geliyorum dediğim gibi nasıl di şişmanlarsın ve viteste uyumaya gidersin gerçek ürünse bu olmayacak çünkü bugünlerde oraya konan ürün bir karışım, tlc veya kalite yok, hepsi dolarları maksimize etmekle ilgili Asyalı ve Meksikalı üreticiler açgözlü pislikler orada hiçbir şey yapmıyorlar ve hala ürünü n-iso ile kesmek zorundalar
En son gerçek meth 2007'de bulundu, o zamandan beri farklı kesicilerle oyunlar oynanıyor ve meth ve trans 4nethylamunirex için en iyi ürün Kuzey Kore'den geldi, sonra nükleer program için meth yapmak yerine bize 100 dolarlık banknotlar taklit etmeye başladılar

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Bazı sözde düzeltmeler yapacağım ve kontrol edeceğim, bilginiz için teşekkürler.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Pseduo için hipo rota ama her zamanki gibi soğuk yöntemle karşılaştıracağım ama NaBH4 yerine indirgeyici ajan olarak alüminyum amalgam kullanacağım.

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Cıva klorür ile sıcak yöntemi uygulayacaktım, hepsi bir şişede eşit miktarda p2p ve alüminyum amalgam ve 2 saat boyunca geri akış yapacaktım, ancak freebazı çıkarmak yerine rx'e kuru naoh ekleyecektim, fb üzerinde n harici buhar damıtma işlemi vakum damıtma yapmak zorunda kalmaktan kurtarıyor, fb'yi naoh suyundan ayrı bir hunide ayırmak fb'nin l tartarik ile çözünürlüğü D tartarik satın almayı ve hangisinin daha iyi çıktığını görmek için her iki şekilde de yapmayı düşünüyorum

madafaka

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

P2p'nin NaBHr4 indirgenmesi için gereken her şeye sahibim, sadece şunu sormak istiyorum: Sentezin sonunda dcm+freebase kalıyor, dcm'den buharlaştırarak (damıtarak) kurtulabilir miyim ve sonra freebase'i asetonla karıştırıp hidroklorik asit ekleyebilir miyim?Elimde sadece su ile hcl (hidroklorik asit) var ve şu anda hcl gazı jeneratörü için sülfürik asit yok, sadece tarif ettiğim gibi yapabilir miyim?

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Su ve çözücü hacimleri neden bu kadar yüksek görünüyor? 100 litrelik bir reaktör sadece 1 kg mı üretebilir? MDMA ile benzer bir reaksiyon yapıyorum ve çok daha fazlasını üretebiliyorum.