DCM üzerinde ilk mephedrone sentezim. + fotoğraflar.

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Reaction score
38
Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyuyorum. Mefedron sentezi hakkındaki raporumu karamsarlığa kapılmadan yazıyorum çünkü sentezin sonunda bir hata yaptım. bunu makalenin sonunda öğreneceksiniz. ve böylece her şey yolunda.

4mmms için bir test cihazım var.

İçinde metilamin, bk4, aseton, diklorometan ve asit vardı.

QJMP9cpQYy
NtKEObzhq3
GQtITzeyFw
HYOnbdRl0W

Ve böylece, birinci adım. Bu çok kolay.
Şişemize 100 gram bk4 dökün (benim 1 litrelik şişem vardı).

1XT7pQlMok

yaklaşık 350 ml dcm ölçün

.
TmJq06RugI

bk4 dcm içinde tamamen çözüldükten sonra

FEKvQae9OM

Sıcaklığın normalin üzerine çıkmaması için metilamini porsiyonlar halinde ekliyoruz. Yani, metilamin dökülür, delikler kapatılır ve bir termometre yerleştirilir...
JwCtWAh5Gs
TcYAx8yR63

ilk dakikadan itibaren sıcaklık yükselmeye başladı. harika!!!!
Sonra çok sıkıcı saatler sizi bekliyor. Benim durumumda 2 saat 30 dakika (karıştırmaya ve termometreye bakmaya devam etmeyi unutmayın).

Doğru süre geçtikten sonra şişemizi koyup katmanların net bir şekilde ayrılmasını bekleyin.

MDB3qlZkNf
WbAnusvJ3N

ve böylece fotoğrafta gördüğünüz gibi katmanlar ayrıldı, durulamaya geçelim.

Fotoğraf çekmeyi unutmuşum. Çok karışık. 100-150 ml damıtılmış su ekleyin, iyice ıslatın. üst katmanı çöpe atın (benim durumumda iade için) ve metilamin kokusu gidene kadar böyle devam edin. 4 yıkamamı aldı.

Hurdaya ayrılması gereken şey bu. Biraz diklorometan ekledim ve iyice çırptım ve elde ettiğimiz şey bu.
H7CqDBXFv8

alt katmanı alır ve ana kütleye gönderir....

asitleştirme adımı

H9J4Uh6uSM

En çok bundan korkuyordum ve size boşuna söylemeyeceğim. işte sentezim ve sonuna geldim. Asidik asidi çok yavaş ve dikkatli bir şekilde döktüm, her seferinde indikatör px'i kontrol ettim. bastım... tamam, tekrar asit döktüm ama zaten daha az... tekrar bekledim, indikatörü kontrol ettim ve sonraki birkaç damla reaksiyon kütlesinden sonra bir noktada kehribar rengi oldu. İndikatörü tekrar aldım, ölçtüm..... oh kahretsin!!! peroksitlenmiş!!!! yaklaşık 0 veya 1. kaltak!!!!.

7WSjkNcwph

ama bu kadar millet, bu noktada sentez tamamlandı. bu yüzden asitlendirme aşamasında çok dikkatli olun. ilginiz için herkese teşekkürler.
eğer bu makale yardımcı olduysa, lütfen büyük bir beğeni ve yorum yapın.

p.s

ayrıca forumun yaratıcılarına ve ekibine şükranlarımı sunmak istiyorum. bu forumun ilklerin başında yeri var. eşsiz bir site. ve gelişiminde size yardımcı olmaya hazırım. ve özellikle "C" ve "U" beylerin ilgisini hak ediyorsunuz harikasınız. güven ve kendilerini kanıtlama fırsatı için teşekkür ederim, ama olan oldu. kendi hatam. ama hatalardan öğrenirsiniz.

Attachments

• CUJNswSEBj.jpg
    CUJNswSEBj.jpg
    287 KB · Views: 312
  • odn2lZvQAf.jpg
    odn2lZvQAf.jpg
    138.6 KB · Views: 280
  • LpYxUwV3QK.jpg
    LpYxUwV3QK.jpg
    263 KB · Views: 284
  • hFgryXLG3W.jpg
    hFgryXLG3W.jpg
    340.5 KB · Views: 267
  • Qasp2bzDrB.jpg
    Qasp2bzDrB.jpg
    244.7 KB · Views: 272
  • a3S7qZxwgL.jpg
    a3S7qZxwgL.jpg
    361.2 KB · Views: 319
  • tF0Jqnub4V.jpg
    tF0Jqnub4V.jpg
    354.9 KB · Views: 308
Last edited:

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
54

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Reaction score
38
Özür dilerim. Editördeki harfleri kullanıcı adınızla değiştirmeyi unuttum

ve ayrıca forumun yaratıcılarına ve ekibine şükranlarımı sunmak istiyorum. bu forumun ilklerin başında yeri var. eşsiz bir site. ve gelişiminde size yardımcı olmaya hazırım. ve özellikle @William Dampier ve @Marvin "Popcorn" Sutton 'un dikkatini hak ediyorsunuz çocuklar harikasınız. güven ve kendilerini kanıtlama fırsatı için teşekkür ederim, ama olan oldu. kendi hatam. ama hatalardan öğrenirsin.

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Reaction score
38
Yanılmışım millet. Sanırım yaşıyor. Üç saat sonra.

Attachments

• z27s3kIAqY.jpg
    z27s3kIAqY.jpg
    3.4 MB · Views: 348

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Kullanılan 2b4m'nin çok kirli olduğunu varsayıyorum

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Reaction score
38
Hayır arkadaşım, bk4 en saf olanıydı. sorun benim acelem ve bazı yönleri bilmememdi.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
2b4m'niz sarı renkte, bunun anlamı safsızlık var ve meph'inizden sonra hala sarı renkte

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Reaction score
38
Her neyse, çocuklar, iyi bir başlangıç yaptım ama sonunda kutu kırıldı. Yani ilk sentezim boka sardı.
Özür dilerim. Ama hatalar yapılacak ve bir dahaki sefere daha iyi olacak.

Reaction score
295
İyi iş çıkardınız!
İlk seferde yaptığımdan çok daha iyi:)
Evet, olur, bazı saçmalıklar sentezi bozar.
Aşırı asitlendirdiğiniz şey kritik değil. Ama sentez protokolünü biraz bozmuşsunuz. Tabii ki düzeltilebilirdi. Ama kavanoz kırıldı....
Bir dahaki sefere çalışacağından eminim. Önemli olan bize yazıp sormanız ve biz de size tavsiyelerde bulunacağız.

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Reaction score
38
teşekkür ederim. evet, acelem beni böyle bir sonuca götürdü, size katılıyorum. bir dahaki sefere ek ekipman, yani manyetik bir karıştırıcı alacağım, çünkü 2,5 saat boyunca ellerimde karıştırmak yapılacak en iyi şey değil.

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
71
Asitleme için:
Buz gibi HCI ve damlayan bir huni ile deneyin, her 2 Saniyede 1 damla, RM'yi sürekli hareket halinde tutmak için manyetik bir karıştırıcı kullanın ve ısındığında içine biraz buz gibi dcm koyabilirsiniz.
Benim için iyi çalıştı.

NewSwiftie

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bu yöntemde verim nedir?

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Çok harika bir arkadaş! Her şeyin olması gerektiği gibi geliştiğini görmekten mutluyum. Bir ilk denemenin başarılı olduğunu görmek çok güzel (çoğunlukla ;] ) ve biraz da şansın yardımıyla. Daha az deneyimli birini bir kenara bırakın, çok bilgili bir kimyagerin ilk sentezinde başarılı olması ne sıklıkla olur? Hatalar çok maliyetli değilse iyi bir şey olabilir. En azından harika bir öğretmen. Mümkün olduğunca kesin ve ayrıntılı olmaya çalışın ve sonuçlarınızın kaydını tutun; zamanla bu anlayışınızı ve becerinizi artıracak ve böylece yapabileceğinizin en iyisi olabileceksiniz. İyi iş çıkardınız! Teşekkür ederim!

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Reaction score
38
Bunu duyduğuma sevindim dostum. evet, bazen hatalarımız bizi daha da iyisini yapmak için motive eder.