MDMA sentezi için Pmk etil glisidat konusunda yardıma ihtiyacınız var

Love4mdma

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Herkese merhaba

Artık sas yağını elde etmek daha zor olduğuna göre, bir sonraki en iyi şey pmk.

Cas: 28578-16-7 için birlikte çalıştığı bir sentezi olan var mı merak ediyorum.

Bu mumu hcl, asit %37 ve damıtılmış su kullanarak 3 saat boyunca döndürerek %90 oranında yağ formuna dönüştürebildim. ancak sadece sas'tan mdma'ya bir sentezim olduğu için daha fazla ilerleyemiyorum

Çok makbule geçer.

Şerefe
Love4mdma

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Reaction score
44
Bir pm yazıyorum! :)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Tüm istişarelerin kamuya açık olarak yapılması daha iyi olur, benzer bilgileri arayanlar için faydalı olur

WillD

Expert
Reaction score
1,022
PMK glisidat ve elde edilen yağın fotoğraflarını gösterebilir misiniz? Ve elinizde hangi reaktifler var?

Love4mdma

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Fotoğrafları doğrudan cihazlarımdan göndermeyeceğim, ancak size yakın veya tam olarak bir şey göndereceğim.

https://external-content.duckduckgo.com/iu/?u=https%3A%2F%2Ftse1.mm.bing.net%2Fth%3Fid%3DOIP.OEw3JltVrzMX
Lq77nwtCwHaFx%26pid%3DApi&f=1

pmk glisidat parçalandığında böyle görünür, ancak temelde sarı veya koyu sarı açık kahverengi mumsu bir his formundadır, içinde teslim edildiği kapta sertleştirilmiş ve şekillendirilmiştir.

https://duckduckgo.com/?q=pmk+glycidate+oil&iar=images&iax=images&ia=images&iai=https://rjrorwxhjkjmlo5p-static.micyjz.com/cloud/llBpkKiillSRpirjqmjjio/weixintupian_20210707115126.jpg

Yağ rengi tam olarak böyle görünecektir. Koyu ama parlak kahverengi. Sulu yağlı kıvamda.

Bu firmalardan sipariş vermedim
sadece fotoğraf referansı olarak kullanıyorum.

hcl ve damıtılmış su etanol re ajanlardır DCM çözücü olarak kullanılır

Last edited:

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Herkese merhaba, yakın zamanda etil Pmk-glisidat aldım ve orada sıkışıp kaldım, bundan hiçbir şey elde edemiyorum, bunu nasıl dönüştüreceğime dair bir fikrin var mı?

WillD

Expert
Reaction score
1,022
HCl aq. asit var mı? şişe ve sıcak plaka, beherler ve şırınga minimum ihtiyacınız olan şeyler.

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Nasıl yağa dönüştüreceğimi bulabildim, ancak her seferinde 1 g'dan fazlasını elde edemiyorum ki bu oldukça sinir bozucu. Belki de etil pmk kullanmanın farklı bir yolu vardır? Çünkü daha önce metil pmk kullandım ve hiç sorun yaşamadım.

WillD

Expert
Reaction score
1,022
Bu tür nedir? Asit ile yeniden düzenleme yapmadan önce alkali ile reaksiyona girmeniz gerekebilir

chinacat

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Doğru. Balmumu 2 aşamalı bir dönüşümdür.

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Lütfen süreci açıklayabilir misiniz? Bu çok yardımcı olacaktır 🙏

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Öncelikle sodyum veya potasyum tuzu elde etmelisiniz. Bu reaksiyonun adı: sabunlaşma

Daha sonra bu sodyum veya potasyum tuzunu verirsiniz Bir sonraki reaksiyon - asit hidrolizi ve istediğinizi verirsiniz

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Oh evet çok teşekkür ederim bunu yaptım ve mükemmel çalışıyor!

chinacat

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Yaşasın :) Başardınız!

robinhood

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Herkese merhaba,

Birkaç ay önce bir arkadaşımdan PMK balmumundan öncülü atlama deneyinde ona yardım etmemi istedi. Amacı bunu MDMA sentezi için PMK yağına dönüştürmekti. Üretime devam edebilmesi için PMK balmumunu yağa dönüştürme yöntemini keşfetmesinde ona yardımcı olabilirsem nihai ürünün (MDMA moonrock) bir yüzdesini alacağıma söz verdim - öncü madde nedeniyle durma noktasında olan makul büyüklükte bir laboratuvarı var.

Balmumunu yağa dönüştürme deneyinde rehber olarak kullanacağımız çok belirsiz ve net olmayan bir talimat sayfası vardı.

Talimat kağıdını okur okumaz önemli ayrıntıların eksik olduğunu anladım ama eksik parçaları çözebileceğimiz konusunda kendimize güveniyorduk.

2 başarısız denemeden sonra - balmumunu başarılı bir şekilde PMK yağına dönüştürmeyi başardık ve daha sonra MDMA üretimini yeniden başlatmak için kullandı.

5KG balmumu ile başladık ve %60 verim elde ettik ve 3L yağ ile bitirdik. Bu yağla 3 kg'a yakın MDMA üretti ve söz verdiğim yüzdeyi asla alamadım ve aramalarıma cevap vermeyi bıraktı.

Deneyler sırasında kullandığımız destekleyici kimyasalların tam ölçümlerini hiç yazmadım. Bu forumdan öğrenmeyi umduğum şey olan tüm ölçümleri o hazırladı.

Çok kötü bir kısa süreli hafızam var ama o deneyden öğrendiklerimi paylaşmak için elimden geleni yapacağım.

Hatırlayabildiğim kadarıyla kullandığımız yöntem + kimyasallar + ölçümler şunlardı:

1) PMK balmumu - 5kg / 5 litre (katı balmumunu ısıtarak sıvı hale getirdik)
2) etanol - ?
3) damıtılmış su - ?
4) Hidroklorik Asit - ? (Yavaşça damlatıldı - hcl damlaması bittikten sonra 3-4 saat boyunca reaktör kabının içinde hızlıca döndürüldü)
5) Çözücü olarak DCM
6) dcm'nin tamamı buharlaşana kadar 60°'de rotary evap'a aktarıldı.

Sonuç: 3L PMK yağı (güzel aroma, açık kahverengimsi altın rengi sıvı)

Birinin sorunuma biraz ışık tutabileceğini umuyorum:

PMK balmumunu mdma üretimi için PMK yağına dönüştürme yöntemini başarılı bir şekilde tekrarlamak için kullandığımız kesin ölçümlerin ve unutuyor olabileceğim ilgili bilgilerin ne olduğunu bilmek isterim.

Bu konudaki her türlü bilgi ve yardım çok takdir edilecektir!

Bu kadar uzun bir yazı için özür dilerim - okuduğunuz için teşekkür ederim ve cevaplarınızı dört gözle bekliyorum.

Last edited:

robinhood

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Yeterince adil. Bu forumda yeniyim. Cevabınız için minnettarım ve bu yeterli olacaktır. Teşekkür ederim.