MDMA sentezi için Pmk etil glisidat konusunda yardıma ihtiyacınız var

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Reaction score
0

90 verim sağlam. 1:1 dh2o kullanarak %62 verim elde ettim, ph 8'e kadar %10 naoh ekledim, 1 saat sonra co2 evrimi durana kadar conc hcl ekledim ve 3 saat 75c'de tuttum.

Kullandığınız h2o ve hcl oranları neydi? Tedarikçim mi berbat yoksa tarifim mi kötü merak ediyorum. Yukarıdaki tarifi kullanarak eski pmk glyc kullanarak %75 elde edebildim

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Reaction score
0

Bahsettiğiniz tarif buna çok benziyor....

glyc : dh2o : etoh 1:1:1 oranlarında 1 saat boyunca karıştırılır, ardından hcl ve 3 saat boyunca reflü. Bu tarifi kendim hiç denemedim, bu yüzden verimi bilmiyorum

chinacat

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Aynı sentez. Birkaç adım atlayın.

robinhood

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Oranlardan emin misiniz?

İzlediğimiz tarif kesinlikle buydu - yanıtınız için teşekkür ederim.

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Kendim hiç denemedim. sadece istediğinize benzer olduğunu düşündüğüm bir tarifi paylaşıyorum. Eminim farklı oranlar kullanan başka tarifler de vardır, hangisinin sizin için en uygun olduğunu bulmanız ve görmeniz gerekir. Ayrıca mumsu katıdan %62 verim sağlayan tarifimi de paylaştım ki bence bu etoh kullanılandan daha basit. her biri kendi başına.

pmk'nizi tarif edebilir misiniz? oda sıcaklığında katı mı? renk? koyu kahverengi açık kahverengi? i

robinhood

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Paylaşım için teşekkürler.

Evet, oda sıcaklığında balmumu, renginin kahverengi rengin daha açık ucunda olacağına inanıyorum. Katılaşmış bala benziyor.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Merhaba,

CAS 285-16-7'den bir örnek alacağım ve bu balmumu değil sarımsı bir sıvı:
Eki Görüntüle 4026

Yani bu oranları test ettiniz ve işe yaradı mı?
glik : dh2o : etoh 1:1:1 oranlarında 1 saat karıştırıldı, sonra hcl ve 3 saat reflü
HCL oranı nedir?
Teşekkürler

Attachments

• lnsHkb8xiL.JPG
    lnsHkb8xiL.JPG
    13 KB · Views: 364

robinhood

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bu benim kullandığım PMK cilası. Elimdeki PMK vaksının fotoğrafını eklemeyi başarıp başaramadığımdan emin değilim. Kesinlikle açık kahverengi - altın rengi ve katı, kuru balın bir kavanozda nasıl göründüğüne çok benziyor. Balmumundan elde ettiğim yağ koyu kahverengi bir sıvıydı. Benim verimim %60

Gale

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
dönüşümde kullanilan etanol mü yoksa eti̇l asetat mi?

Followme38

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Çin'den gelen bu yeni pmk'dan iyi yağ yapma şansı olan var mı? Herkes buna glisidat diyor ama Çin geçen yıl etil glisidatı yasakladığından beri artık değil, şimdi 30 santigrat derecede ısıtıldığında bal benzeri bir maddeye benzeyen bir ürün satıyorlar ve krem beyaz bir toz, etanol formülü koyu bal benzeri bir yağ veriyor, soğuduktan sonra sertleşiyor. Videoya bakın... umarım birileri bu konuda daha fazla bilgi verebilir

Attachments

• TNhZmEylQ1.mp4
    12.3 MB · Views: 0

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, ben de bu alanda yeniyim. Birisi bana PMK tozunu Avrupa'ya getirmenin en iyi yolunu ve ayrıca MDMA'nın üretim maliyetini söyleyebilir mi? Teşekkür ederim

Followme38

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Toz veya yağ almak artık basit çünkü yeni pmk herhangi bir listede yok, bu yüzden Çin şu anda ups ile gönderiyor, ancak tamamen işe yaramaz Çin de formülü paylaşmıyor, bu yüzden önce doğru şekilde dönüştürmek çok önemli.

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Peki bunun için iyi bir fiyat nedir? Birisi MDMA hakkında da iyi ipuçları verecekse, burada veya PM, minnettar olacağım

Followme38

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Çin'deki fiyat şu anda 160 usd toplu 150 usd teslim edildi, ancak henüz satın almanın bir faydası yok çünkü ekstraksiyon formülü mevcut değil, kendim de dahil olmak üzere şimdi bir ay kadar anlamaya çalışıyorum.