"OPSEC" Projem hakkında bilgi veya doğrulama talebi

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Genel olarak opsec için bir oyun bulamadım, bu yüzden başlığımı buraya koyma özgürlüğünü aldım. Eğer doğru bölümde değilsem lütfen bana bildirin.

Instagram'da satış yapmanın güvenli ve anonim bir yolu olup olmadığını bilmek istiyorum. Planım basit, "DarkNet" üzerinde ulaştığımız insanların çoğunun zaten kendi ürünlerini sattığını veya belirli bir şey aradığını ve genellikle akıllarında bir satıcı olduğunu düşünüyorum.

En azından ben böyle görüyorum. Bu yüzden geniş bir kitleye ulaşmamı sağlamak için clearnet'e girmek istiyorum. Bunu yapmak için sanırım şöyle şeyler yapacağım:

VPN ile başlayın (burada mullvad monero olarak ödedi), ardından TmacV6 yazılımı ile wifi'nin mac adresini değiştirin, LibreWolf tarayıcısını kullanın, instagram'a gidin, proton veya Tutanota ile posta yoluyla veya JuicySMS ile telefonla bir hesap oluşturun.

Bunun ne kadar inanılmaz derecede aptalca olduğu hakkında herhangi bir ipucu veya hatta şikayet var mı?
Okuduğunuz için teşekkürler.

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
belki bu bazı insanlara yardımcı olabilir"http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ine-anonymity-by-https-anonymousplanet-org.8/"

Bu bağlantı "HEISEMBERG" tarafından yapılan bir konuya yönlendirilmiştir, çeşitli konularda anonimlik hakkında konuşur, sosyal ağlar, ödeme yöntemi, vpn, kripto!

benim sorunumu çözmüyor, instagram tor'dan bağlantıyı engelliyor, vpn çalışıyor ama sadece ilk bağlantıda ve gerçekten hızlı bir şekilde yasaklanma riskiniz var. Bildiğim kadarıyla yasağa itiraz edersek, bir kağıt ve takma adınız, kimlik kartınız veya başka bir şeyle bir selfie ile gerekçelendirmek zorundayız. Bulduğum çözüm Reddit'te r/roastme adlı başlığa gitmek, photoshop ile bu engeli geçersiz kılmak mümkün. Telefon numarası üzerinden kayıt işlemini henüz test etmedim. Haber alırsam veya başarılı olursam konuyu güncellerim.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666

Instagram'ı anonim olarak kullanmak istiyorsanız, ihtiyacınız olacak. Virtualbox, whonix, android emülatörü, vpn

tor - vpn - instagram (android emülatörü aracılığıyla).
Ancak hesabınız instagram'ı engelleyecekse, düzeltecek bir şey yoktur.

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
tamam bunu deneyeceğim! teşekkürler

cederroth

Don't buy from me
New Member
Solutions
1
Reaction score
12
Haklı. VPN bağlantınızı TOR'unuzdan önce yaparsanız İSS'niz bunu görmez. Eğer Tor'dan sonra koyarsanız. Web siteleri Tor kullandığınızı görmez.

Bağlantılarımı her zaman bir vpn ile kullanırım Sonra tor çünkü tor üzerindeki son düğüm, çıkış düğümü. Aktivitenizi koklayabilirler ve bu LE oturup bekliyor olabilir

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Güncelleme:

VPN'lerin Tor onion yönlendirme sistemini bozabileceği için VPN'lerin Tor ile birlikte kullanılması konusunda her zaman bir tür tartışma gördüm.

Birkaç denemeden sonra instagram'da oturum açmayı başardım, bu yüzden size teşekkürler!

(Not: instagram algoritmasını hafife alacak kadar aptal olan yeni başlayanlar için, çünkü hikayenizi okuma ve fiyat listenizi ve sunduğunuz ürünleri hikayeye koyduğunuzu çok çok hızlı bir şekilde anlama yeteneğine sahiptir).

cederroth

Don't buy from me
New Member
Solutions
1
Reaction score
12
Bana xmmp'den yazarsanız, tehdit senaryonuz için ayrıntılı olarak yardımımı sunacağım.
Bilgi için bana PM atın

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18

Peki en iyi yol 2 vpn kullanmak mı?

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Ben olsam kesinlikle HEISENBERG'in size tavsiye ettiği düzeni kullanırdım.
Bunun da ötesinde, ölü damlalar nakliye sürecinizi güvence altına alır, böylece size geri izlenemez. Instagram'da satış yapacak olsaydım, büyük bir şehirde konumlanır ve yalnızca yerel olarak ölü teslimat yapardım.

Instagram satıcıları, darkweb'deki satıcılar gibi LE'nin radarına daha hızlı girebileceğinden, malları alırken ve bırakırken çok dikkatli olmanız gerekir.

Çalıntı/sahte banka hesaplarından oluşan bir ağ üzerinden ödeme almak için güvenli bir yol bulun (Paysafe, banka havalesi, paypal). Aynı şey para çekmek için de geçerli, asla kendi adınıza para çekmeyin, çok fazla para çekmeyin