P2NP'den P2P Sentezi

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Reaction score
76
Hayır, kesinlikle bu anlamda, reaksiyon damıtılmamış P2P kullanılarak çalışmaz, öyle değil mi?
Ancak, damıtılmış bileşikler kullandığınızda nihai ürün her zaman daha yüksek kalitede olur. Ve unutmamak gerekir ki, kirli P2P hiç şüphesiz verime zarar verir. Sıkıcı bir iş ama karşılığını veriyor.

Multivitamin

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Tamam, damıtacağım. Sanırım başka yolu yok. p2p yağı / meth freebase yağını vakumla damıtırken sistemdeki basıncı ölçmenin kesinlikle gerekli olduğunu düşünüyor musunuz? Yoksa DCM damıtıldığında yeni boş alıcı şişedeki vakum adaptörüne vakum pompasını takabilir miyim (çünkü 50c'lik düşük kaynama bp'li DCM vakum olmadan bile damıtılacaktır) vakumu açın, alıcı şişeye gelen ilk p2p yağı belirtilerini görene kadar ısıyı artırın ve damıtma bitene kadar sıcaklığı koruyun.

Burada bir şeyi mi kaçırıyorum? Vakumun basıncını ölçmek zorunda mıyım? Yoksa alıcı şişeye yağ geldiğini görene kadar ısıyı yavaşça artırabilir miyim?

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Hey çocuklar, DCM ekledikten ve NaOH ile yıkadıktan sonra, alt katmanım videodaki gibi kırmızı yerine yeşil oldu. Bunu damıtacağım ve herhangi bir P2P elde edip edemeyeceğime bakacağım, ancak buna benzer bir sorun yaşayan var mı? Renk neden farklı?

Attachments

• XFfBuHPcxJ.jpeg
    XFfBuHPcxJ.jpeg
    906.4 KB · Views: 383

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Reaktif/sentez manipülasyonlarınız hakkında herhangi bir girdi verisi olmadan size nasıl cevap verebiliriz? Damıtın ve ardından bp ve/veya kırılma indeksini kontrol edin.

View previous replies…

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Hey Patton, bilgi eksikliğim için özür dilerim. Burada daha açık olacağım.

NaBH4 ekleme adımında sıcaklığı 0-5 santigrat dereceye düşürememem dışında bu sentez için adımları tam olarak videoda gösterildiği gibi izledim.

Ayrıca HCl'yi damla damla eklemedim, 100 ml'lik ardarda ekledim.

Karışımdaki DCM'yi 80 derece civarında kalırken başarılı bir şekilde damıttım, daha sonra 80 derecenin üzerine çıktı ve DCM'nin üzerinde DCM ile çözünmeyen şeffaf bir tabaka fark etmeye başladım. Bunun su olduğunu tahmin ediyorum,

Şu anda Rm'yi daha fazla kaynatıyorum ve şu anda alıcı şişemde açık sarı bir çözelti görüyorum ve termometrem 220 derece C'yi gösteriyor.

Bu P2P'ye benziyor

Attachments

• ZntGbEk1i5.jpeg
    ZntGbEk1i5.jpeg
    4.2 MB · Views: 415

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
P2P olup olmadığından çok emin değilim çünkü konu başlıklarınızdan birinde, ürünümüzü bozacağı için damla bilge olmadan HCl dökmemize izin verilmediğini okudum ve belirtilen sıcaklığı aşmanın da bana farklı bir ürün verip vermeyeceğinden emin değilim.
Şimdi bunun saf P2P olup olmadığını nasıl bilebilirim?

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Sıcaklık 220'yi aştı ve bir noktada 280'e ulaştı ve şimdi alıcı şişemde iki katman var. Şimdi neye baktığımdan da emin değilim

Attachments

• Kqe7pm0HaB.jpeg
    Kqe7pm0HaB.jpeg
    4 MB · Views: 394

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Evet, ürününüzü tamamen bozabilir. Kaynama noktasını damıtma yöntemi ile kontrol edebilirsiniz.

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Reaction score
76
P2P'yi 220C'ye kadar ısıtmamalısınız, bu sıcaklıklarda molekülü ayrıştırırken bozarsınız. Damıtma yoluyla saf P2P elde etmek, düşük basınç altında gerçekleştirilmelidir (diğer adıyla vakum damıtma). Vakum kaynağınızı kalibre ettiğinizde P2P'nizin kaynama noktasını belirleyebilirsiniz. Genel su basıncına sahip bir aspiratör su pompası ile (yaklaşık 3,5 bat) P2P yaklaşık 105C'de kaynar.
Kaynama noktasının yanı sıra yoğunluğunu (neredeyse suya eşit) ve rengini/kokusunu da belirleyebilirsiniz. Saf P2P berrak ila soluk sarı renktedir ve hoş bir çiçek kokusuna sahiptir.

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Reaction score
76
Özür dilerim, size cevap vermek istememiştim G.Patton.

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Hey teşekkürler @K-Cyanide, hala çözeltimi kurtarabilir miyim diye düşünüyordum ama şimdi tamamen siyah olduğu için tamamen ayrışmış gibi görünüyor. Şimdi bunu başarmak için bir vakum distilasyon seti arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı? Vakum kaynağımızı nasıl kalibre edeceğimden çok emin değilim ama araştıracağım, bu konuda bakabileceğim herhangi bir kaynağınız var mı? Yanıtınız için çok teşekkür ederim!

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Reaction score
76
@Cardboard1234[/USER] rica ederim. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyorum ve bana efsanevi Hive forumunun sıcak anılarını getiren böyle harika bir forum olduğu için mutluyum. Konuya geri dönelim:
Vakumun gücünü belirlemek için vakum kaynağınıza küçük bir RBF (250 veya 500ml) bağlayın ve dörtte bir veya üçte bir oranında su ile doldurun. Daha sonra tam patlama vakum uygulayın. Daha sonra şişedeki suyun kaynamaya başlayıp başlamadığını gözlemleyin.
Bu aynı zamanda belirli bir süre içinde yapılmalıdır (şişenin boyutuna bağlı olarak, örneğin 30 saniyenin altında 250 ml), bu vakum kaynağınızın yeterli hacimde akış sağlamasını sağlar.
Alternatif olarak kimyasallara dayanıklı bir diyaframlı pompa (Vacuubrand, KNF, IKA, Edwards vb. Biraz sabırla Ebay'de birkaç yüz Dolar/Euro karşılığında iyi kullanılmış pompalar bulabilirsiniz.

curiousmind

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Videoda pH 5-4 veya daha düşük olana kadar asit eklenmesi gerektiği söyleniyor, ancak yazıda 6,5- 7 deniyor. Lütfen birisi doğru pH değerinin ne olması gerektiğini açıklayabilir mi?

madafaka

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bu yüzden protokolü takip ediyordum ve fotoğrafta gördüğünüz gibi ph 6 -7 katmanları iki farklı katmana ayrılana kadar damla damla asit ekliyordum, ancak DCM eklerken dcm katmanını net olarak göremedim. hala sadece iki katman.

LhPSZfTwrB

Reaksiyon şişesinin bu fotoğrafı sadece reaksiyon karışımıdır, beherdeki rm'nin bu diğer fotoğrafı DCM eklenmiş halidir
VpFMdIBZ9x

Bunu atlatmama yardımcı olacak herkese bitcoin olarak 500 usd vereceğim.

T 3

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Ürününüzü şimdi alt katmanınızda düşünün

Czeczeczecze

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
30'luk konsantrasyonda h2o2 elde edemiyorum. Daha büyük miktarda %12 kullanabilir miyim veya h2o2 yerine ne kullanabilirim?

Zhopkins05

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Dcm'yi NoAH ile yıkadığım son adımda ürünüm sulu tabakaya girdi ve dcm'mi yeşil bıraktı

T 3

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Ph'ınız neydi veya nedir, NaOH'ınız ne kadar konsantreydi

Zhopkins05

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Ph yaklaşık 4'tü Asit eklemeye devam ettim ama artık yükselmedi 4'te kaldı ve ekstra H20 ile% 25