MDMA'nın MDP2P üretimi ile ilgili olarak lütfen bana yardımcı olun

inno

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Birkaç küçük test parçası denedim. Acelem olduğu için NaBH4 ile iki gün değil, 4 saat boyunca reaksiyona girdim. Test etmek için 50 g MDP2P yağı kullandım ve sonunda sadece 25 g MDMA bazı elde ettim ve bu 25 g MDMA bazından sonunda sadece 4 g beyaz toz elde ettim.
Bazı sorularla karşılaştım ve tavsiye almak istiyorum:
1. Metilamin-metanol çözeltisiyle ilgili olarak, bu sefer yanlış olanı kullandım çünkü %30 saflıkta aldım. 10'luk metilamin-metanol çözeltisinin yerine 1:1 oranında %30'luk metilamin-metanol çözeltisi kullanabilir miyim?
2. 30 saflıkta metilamin metanol kullandığım için NaBH4 reaksiyonunu tamamladıktan sonra hidroklorik asit kullandığımda pH değeri 10,5~11'e ayarlanamadı. pH değerini yerinde ayarlamak için çok fazla hidroklorik asit kullandım. Normaldi. Bu durumda, proseste belirtildiği gibi pH'ı 10,5'e ayarlamak için 1kgMDP2P için sadece 8L su ve 8cc %33 HCL mi kullanmam gerekiyor?
3. Ek olarak, gelecekte bu adımı gerçekleştirirken H2O ve hidroklorik asidi atlayıp ayarlama yapmak için hidroklorik asit gazı kullanabilir miyim?
4. İleride ölçek genişletilirse DCM tarafından eklenen son işlemleri silebilir miyim? Ne etkilenecek? Ölçek büyütmek için atılabilecek basit adımlar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
5. Son olarak, hidroklorik asit gazından çökeltilen MDMA*HCL beyaz tozunu çözmek ve yeniden kristalleştirme yapmak için hangi çözücü kullanılabilir?

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Sodyum borhidrür metil alkol içinde nispeten hızlı bir şekilde ayrışır. Metanol içindeki metilamin çözeltinizi metil alkol ile seyreltebilirsiniz. İndirgeme reaksiyonundan sonra, serbest bazınızı organik bir çözücü ile çıkarmanız, ardından çözücüyü buharlaştırmanız gerekir ve kirli bir serbest baz elde edersiniz, tuzu elde etmeden önce serbest bazın vakumda damıtılması çok arzu edilir. Serbest bazı alkol ile seyreltin ve mümkün olduğunca soğutun, ardından hidrojen klorür gazını iyi karıştırarak 5-6 ph'a geçirin.