PMK'dan PMK Yağı Sentezi (CAS 28578-16-7 Balmumu Formu) Büyük Ölçekli

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
1:10 oranı ile. Filtrelenen ürün çok temiz olmalıdır.

Bahsettiğim toz, dondurucu akton karışımından elde edilen ince kristaldir. Daha sonra bu süzülmüş kristalleri kullanın ve tekrar h20 ile eritin. Doğru. Teşekkürler.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Merhaba,

Asetonda kristalleştirdikten sonra çok az miktarda toz elde ettim çoğunlukla büyük kristal parçaları ve onları filtreliyorum evet.

Zarder

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Merhaba, yani bu başlığın başında anlatılan yöntem işe yarıyor mu? Ve daha sonra saflaştırmak için keton vakumla damıtılıyor mu? Bu gerekli mi?

Zarder

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Geriye kalan enol ne olacak?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Merhaba, evet, işe yaradığı için hala burada. Evet, daha fazla sentezlemeden önce damıtmaya değer.

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Sanırım birisi bunu sormuştu ama bir cevap göremedim. Diğer tüm oranlar aynı kalmak kaydıyla ilk adımda su miktarı azaltılabilir mi? Ve burada dcm'nin tüm kullanımları için dcm yerine dietil eter kullanılabilir mi?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Merhaba,

Su miktarını azaltırsanız muhtemelen yağ daha az temiz olacaktır, DCM'yi Eter ile değiştirirseniz sorun olmaz.

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Teşekkür ederim! Bu ölçekte yapacağımdan şüpheliyim, ancak muhtemelen sadece bisülfit bağımlılığı ile temizlerdim, bunun ketonlarla çalıştığına inanıyorum.

joejoe

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Merhaba, 47 koymak alüminyum eklemek anlamına mı geliyor? Porsiyon büyüklüğü nedir?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Alüminyum mu? Sanırım başka bir konu ile karıştırdınız.

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
Uzun yıllardır feniletilamin üretimi ile uğraşıyoruz.
MDMA - yüksek saflıkta ve safsızlık yok.
Sübstitüe ketonu metil glisidattan elde ediyoruz.
MDMA üretiminde çeşitli teknolojiler kullanıyoruz.
Glisidatın hidrolizinden sonra elde edilen ketonu vakum altında fraksiyonel olarak damıtıyoruz.
Saflaştırılmış keton metilamin ile karıştırılır ve oluşan sudan kurutulur. Elde edilen imin, amine indirgenir.
Baz seçilir ve vakum altında fraksiyonel olarak damıtılır.
İstenilen sıcaklığa kadar kovalanan tüm maddeler atılır. İstenen fraksiyon toplanır ve eter içinde trimetilklorosilan ile nötralize edilir.
Elde edilen tuz santrifüjlerde süzülür ve kimyasal sınıf aseton ile yıkanır.
Bundan sonra tekrar süzülür, kurutulur ve alkol karışımları bazında kristalizasyon oluşturulur.
Geri kazanılan kristaller hızlı bir şekilde kuruması için tekrar eter ile yıkanır.
4 günlük bir döngü, 50 kg bitmiş MDMA elde etmenizi sağlar.
Üreticiler ve toptan alıcılarla işbirliği yapmaya her zaman hazırız.
Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini garanti edebiliriz.

Attachments

• J6RuSK3hGI.jpg
    J6RuSK3hGI.jpg
    5.1 MB · Views: 593
  • ZYqVuL5Ee4.jpg
    ZYqVuL5Ee4.jpg
    4.5 MB · Views: 177
  • IlRDvarkum.jpg
    IlRDvarkum.jpg
    3.8 MB · Views: 163
  • ZOxpUFsWoa.jpg
    ZOxpUFsWoa.jpg
    5.6 MB · Views: 539
  • A6OVtvEdwc.jpg
    A6OVtvEdwc.jpg
    5.8 MB · Views: 569
  • 5y6EMHLsY1.jpg
    5y6EMHLsY1.jpg
    7 MB · Views: 632

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
Gördüğümüz gibi, 1 döngüde toplam ağırlığı ~ 37,5 kg olan 31 litre MD ketonum var
Bir sonraki fotoğraf filtrelenmiş bir MDMA tuzu.
Bir sonraki fotoğraf bir MDMA kristalinin vakumla kurutulması.
Ve kuruduktan sonra kristal.
Sonuç olarak, 40-43KG verimle kar beyazı bir MDMA hidroklorür kristali elde ediyoruz, bu da mol bazında keton için %85-90+ verimden daha fazladır.

Attachments

• HP3AeuwLDi.jpg
    8 MB · Views: 615

CryptedMind

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0

tekrar merhaba, sadece emin olmak için, birkaç noktada daha kapsamlı bir açıklamaya ihtiyacım var, burada bir bağlantı ile bahsettiğiniz Fring metodunu başarıyla kullanıyordum ve sizinki bir şeyi denemeden / kaybetmeden önce emin olmam gereken bir şey var, yani:

son adımda, o sadece NAOH ile yıkıyor ve kalan yağ içindeki sudan kurtulmak için vakumla damıtılıyor, ama siz bunun yerine DCM ekliyorsunuz, yani soru şu, bunun DCM'de bir ekstraksiyon olduğunu varsayıyorum, sonra saf yağ elde etmek için damıtıyorsunuz, değil mi? yani yağ DCM'ye gidiyor, normal bir ekstraksiyon mu?

yani adım, naoh ile yıkamak ve su tabakasını atmak yerine, sudan kurtulmak için damıtmak, bikarbonat ile yıkadıktan sonra, HİÇBİR KATMANI AYIRMIYOR MUSUNUZ? SADECE DCM EKLİYORSUNUZ, SONRA BU DCM KATMANINI DİSTİLASYON İÇİN TUTUYORSUNUZ? anladığımı düşünüyorum ve mantıklı geliyor, ama sizden okumayı tercih ederim, lütfen bana bildirin....

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
VERİM İYİLEŞTİRME

Muhtemelen birçok insan bunu düşünüyor, hatta yapıyor, aslında neden burada sürece dahil etmediğimi bilmiyorum çünkü ben her seferinde yapıyorum hahahah

Madde 8. "Suyun üst katmanını atın" HATA her zaman su katmanında kalan yağdır, bu nedenle yağ verimini artırmak için bu katmandan yağı çıkarmamız gerekir.

Yöntem:

- PH 12 olana kadar su katmanına NaOH+H2O çözeltisi ekleyin.
- Karışıma DCM ekleyin, karıştırın ve katmanları ayırın.
- Üst katmanı atın.
- Alt katmanı 12. maddede ayrılan alt katmana ekleyin.
- İsteğe bağlı olarak 13. noktadan önce karışımı kurutabilir ve filtreleyebilirsiniz.

Daha önce eklemeyi unuttuğum için üzgünüm!

J-man

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Herkese merhaba, üzgünüm ama buradaki başlangıç malzemesi bu PMK mumu mu? Bu sadece Parafin Wax, Piperonyl Methyl Ketone PMK mı? Yoksa bu PMK mumu tamamen farklı bir şey mi? Teşekkürler :)

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Merhaba, başlıkta CAS numarası var

View previous replies…

J-man

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
aptal ya da kör olmalıyım ama hala kafam karışık... PMK'nın Piperonyl Methyl Ketone anlamına geldiğini görmek dışında... yani bu doğru, değil mi? PMK yağı, PMK mumundan (Piperonyl Methyl Ketone) mum ve benzeri şeylerle aynı şey mi? Parafin mumu da deniyor? Bu doğru mu?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Balmumu formu, bu maddenin balmumu gibi göründüğü anlamına gelir. Bu argo bir isimdir. Mumdaki balmumu ile ortak hiçbir şey yoktur, lol.

J-man

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Sanırım bir başka soru da PMK glisidat yağı ile PMK Piperonil Metil Keton aynı şey mi? Baktım ama Piperonyl Methyl Ketone'un PMK olduğunu söyleyen birçok cevap olduğu için hala emin değilim? Teşekkürler :)

J-man

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Boşver lol, şimdi çözdüm. yani, burada başladığınız bu PMK - (PMK glisidat yağı) PMK Piperonil Metil Keton'dan farklıdır... bu PMK yağ Sentezini yaptıktan sonra PMK Piperonil Metil Keton (MDP2P) (4676-39-5) ile sonuçlanırsınız!
Haha dostum. Güzel zamanlar 🤣