İlk kez METH sentezi için bir yöntem önerin, tüm em reaktifleri var!

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Selamlar hiveminds dostları!

Yakında meth pişirme yolculuğuma başlayacağım. efedrin, pseudo gibi gerekli reaktiflerin çoğuna erişimim var,
kırmızı p, metilamin ve p2p. sorun şu ki, kimyasal bilgim yok denecek kadar az ve bu benim ilk sentezim olacak. sizce
Bu tamamen yeni başlayanlar için yapılabilir mi ve eğer öyleyse hangi sentez yöntemini önerirsiniz? Rasemik yollar - p2p ile
n-metilformamid, Leuckart reaksiyonu" veya NaBH4 indirgemesi ile P2P daha zor olacaktır çünkü bunlarla yapmak için kiral bir katalizör kullanmak zorundayım
Doğru stereokimyaya ihtiyacım olduğu için - D-meth. Ayrıca tüm yöntemler için aynı ekipmana ihtiyacım olacak mı?
sentezi bu yazıda gösterildiği gibi:
yoksa efedrin yollarında buna gerek yok mu?

Bu konudaki tavsiyeleriniz ve sentez işlemi sırasında yardımlarınız için çok müteşekkir olacağım.
videolarla daha kolay öğrendiğiniz için süreci ve buraya yükleyin.

Not: orta/büyük ölçekli üretim sağlayan yöntemler tercih edilir

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Bu konuyu oluşturmanızın amacı nedir? Metamfetamin sentezi hakkında yeterince konu yok mu?

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Amaç, mevcut tüm reaktiflere sahip olduğumu akılda tutarak önerilen bir yöntem almaktır Buradaki çoğu kullanıcı, örneğin yalnızca efedrine erişebildikleri için belirli bir sentez yöntemi seçmek zorundadır Bu yöntemlerden hangisi amaç için daha kolay olurdu Ayrıca acemi olduğum için sentez sürecinde tavsiyelerde bulunmaya istekli birini bulmak için Rahatsız edici bulursanız konuyu kapatabilirsiniz efendim.

Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Tüm yöntemler zaten açıklanmıştır. Hepsi tavsiye edilmektedir. Sizin için uygun olanı seçmeniz gerekir. Sentez konusunda hiç deneyiminiz yoksa, ancak sentez yapmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahipseniz, uzmanlardan herhangi birine yazmanız yeterlidir.

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Sadece bazılarının yeni başlayanlar için diğerlerinden daha uygun olabileceğini düşündüm Neyse, giriş ser için teşekkürler!

WillD

Expert
Reaction score
1,017
Reaktiflerinizin tam bir listesini söyleyebilir misiniz?
Bazı efedrinler izomerlerin ayrılmasını da gerektirir. Efedrininiz nedir?
Bu ekipman kullanılabilir, ancak başka bir ekipman da olabilir
Ayrıntılara, reaktiflerin tam listesine ve diğer koşullara, tesislere, hacimlere ihtiyacınız var. Buradan konuşabilir veya bir PM yazabilirsiniz

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Reaction score
91
Avrupa'da yaşıyorsanız ve prekürsörlere ihtiyacınız varsa, Constantylious satıcısını tavsiye ederim

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?members/constantylious777.121/#resources

Last edited by a moderator:

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Çok faydalı bir katkı, size şapka çıkarıyorum!