Question P2NP'nin yeniden kristalleştirilmesi

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Selam millet,

Yakında ilk P2NP siparişimi vereceğim için aşağıdaki konu için tavsiye arıyorum:

P2NP'nin yeniden kristalleştirilmesi

Forumda bu işlem hakkında bazı şeyler okudum ve sadece P2NP'nin kalitesini kanıtlamak için değil, aynı zamanda istenenden daha kötü olması durumunda kalitesini artırmak için de önerildiğini anladım.

Bir kullanıcı 'Isomer Seperation' için arama yapmamı önerdi, daha fazla bilgi bulmaya çalıştım ama bulamadım.

Şimdi P2NP'nin yeniden kristalleştirilmesinin nasıl çalıştığını ve prosedür için hangi ekipman + kimyasalların gerekli olduğunu açıklayan bir rehber arıyorum.

Herhangi bir yardım çok takdir edilecektir.

Cincerly,

Koko

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
67
Dostum bir dahaki sefere lütfen daha fazla araştır.

1 g p2np'yi 2 ml İzopropil/Etanol veya Metanol içinde çözün
Daha sonra dondurucuya koyun ve 1 gün bekleyin, iğneler veya kristaller oluştuğunda, kalan çözücüyü boşaltın ve p2np'yi kurutun.
Temiz ürün elde edene kadar birkaç kez tekrarlayın

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594

Çok teşekkürler!

Bu arada G.Patton bana yeniden kristalleştirme için bir kılavuz gönderdi, ayrıca bilgileriniz çok yardımcı oluyor!!!

Saygılarımla,

Koko

Roadium

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Herhangi bir ekstra kitaba veya yardıma ihtiyacınız olursa yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. bu konuda biraz deneyimim var.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Lütfen bana bildirmekten çekinmeyin.

Sanırım buradaki diğerleri için de bu bilgiler faydalı olabilir, ancak sorun olmazsa DM'lerimde de olmasını isterim!

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Sadece inanılmaz derecede kolay bir sentez p2np, sodyum borohidrit ile denediğim ve kaçtığım için daha ileri gitmedim.

BRKNGBD45

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
yeni̇den kri̇stalleşme kilavuzunu nerede bulabi̇li̇ri̇m?

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
G. Patton kimya ile uğraşmayalı uzun zaman oldu ama p2np için otc kimyasallarla kullandığım en kolay yöntem baz katilize ilaveydi (literatürde nitro etanol olarak geçiyordu ama elime kolay kolay geçmedi) ama yağı çıkarmak için kızdırma bujisi yakıtını damıttım ve nitro metanolü benzaldehit için kullandım ve inanılmaz ölçeklendi 200g'lık partileri kolayca yapıyordum

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594

P2NP sentezi için Nitroethan mı yoksa Nitromethan mı kullandınız?

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594

İlginç, Nitrometanın P2NP sentezi için de işe yaradığını bilmiyordum.
Nitroetan ve Nitrometan kullanmanın farkı nedir? Verimlerde veya nihai ürünün kalitesi gibi diğer hususlarda farklılıklar olacak mı?

G.Patton

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Deneyin, çok kolay şaşıracaksınız. Temizlemesi kolaydır ve ardından şaşırtıcı sarı kristaller için yeniden kristalleştirin

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594

Nitrometan, Nitroetandan çok daha ucuz olduğu için bu inanılmaz olurdu. 1L Nitrometan için ne kadar P2NP elde edersiniz?

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Im
Bunu söylediğine sevindim. Bu reaksiyonu 5 yıl önce yaşadım ve gerçekten p2np olduğunu düşündüm, aynı sarı iğne gibi kristaller p2np gibi gözlerde ve burunda bir kabus gibi görünüyordu.

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Bay Patton, az önce okudum ve nitro-2-feniletan benim ürünüme benzemiyor. Hala dondurucuda bir yerde duruyor. Bu hafta biraz zaman bulup yeniden kristalize edeceğim ve muhtemelen p2np için top parkında olup olmadığımı görmek için bir erime noktası yapacağım. Ürünümü doğrulayabilmemin bir yolu var mı? Yağı çıkarmak için model nitro motor yakıtını damıttım ve bunun bir nitro metanol karışımı olduğuna inandım ve benzaldehit ile reaksiyona girdim,% 99 p2np idi. Kelimenin tam anlamıyla bu şeyleri ilginç bulan bir acemiyim ve bir yerde nitro etan ile yapıldığını okudum, bu yüzden onu ikame ettim.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Kesinlikle eminim. Tersi durumda, nitrometan değildi.
İyi fikir

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Hala p2np olduğundan %99 eminim, belki de kendimi ikna etmeye çalışıyorum. Test etmek için sabırsızlanıyorum. Fotoğrafını çekebilirdim ama dondurucunun önünde yığılı eşyalar nedeniyle şu anda ona ulaşamıyorum. Senin bir tanrı olduğunu biliyorum ve burada okuduğum her şeyi gerçek olarak kabul ediyorum "senin gönderilerin" Erime noktası aperatusum yok ama p2np 60'larda olduğu için bunu su içinde kılcal bir tüpte yapabilmeliyim, bu yüzden en kısa sürede geri bildireceğim. Yanıtlar için teşekkürler G. Patton