Avrupa'dan güvenilir Mephedrone satıcısı?

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Avrupa'dan gönderim yapan iyi bir mephedrone tedarikçisine ihtiyacım var. Yardım edebilir misiniz?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Üretimine yardımcı olabiliriz. Böylece, kendi mephedronunuzu üretecek ve kaliteli mephedronun gerçek bir tedarikçisi olacaksınız.

Last edited by a moderator:

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Yani onlara 4metilpropiofenon üretmeyi kendiniz mi öğretiyorsunuz? Ya da onlara 4 metilpropiofenon gönderip 4mmc mi üretmelerini istiyorsunuz?

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Reaction score
126
Deals
16
Polonya'da bulunuyoruz ve size bu konuda yardımcı olabiliriz. İlgileniyorsanız bana mesaj atın;)

View previous replies…

shotgunfacelift

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bu hesabı yeni açtım ve henüz nasıl mesajlaşacağımı bilmiyorum. Bana msj atabilir misiniz lütfen?

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
@aaronstevens,

Sizinle başka bir konuda iletişime geçmek istiyorum, gizlilik ayarlarınız kapalı olduğu için kimse size mesaj gönderemiyor.

Saygılarımla

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Avrupa nakliye yapabilirim, ilgileniyorsanız lütfen benimle iletişime geçin.

godson

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Çeşitli kimyasal ürünler, ara ürünler ve kimyasal aletler sağlayabilirim

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Merhaba, burada bir şey satmak istiyorsanız, BB Market 'te yayınlayın ve yorumunuzda bağlantı verin. Ücretsizdir. Bazen yeni hesaplardan çok şüpheli görünüyor ve Yönetici bu tür spam reklamlar için şüphesiz yasaklar veriyor. @tinaprochem Bunu dikkate alın.

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Reaction score
71
Deals
16
ABD ve Çin'den gönderebilirim

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
*bump*

Piyasadaki incelemelerin ve "onaylanmış" (ücretli kullanıcı incelemeleri) 5 farklı AB ülkesinden 5 Girişimden sonra, 2x toplam ranza, çözücülerle dolu, korkunç derecede düşük (varsa) 4-mmc saflığı ve 3x rastgele katinon analogları aldıktan sonra, yasal bir AB satıcısı bulmak harika olurdu. İyi bir gizlilikle, sıcak ülkelerden *** hava kabarcıklı zarf içinde, içinde mühürlü bir torba ve başka hiçbir şey olmadan, (rastgele) bir iade adresi bile olmadan gönderilmez.

İngiltere 4 mmc kültürüyle tanınıyor ve üretim orada hiç durmadı. Ancak gecikmeler ve ciddi gümrük kontrolleri nedeniyle hiçbir satıcı AB'ye gönderim yapmıyor.
PL/NL, düzgün bir yangın partisi veya rastgele bir analog almak arasında 50/50'dir.
Almanya her zaman tam bir fiyaskoydu (üzgünüm satıcılar, önce satın aldığınız şeyi laboratuvarda test edin)

Sadece zula / kişisel kullanım için arıyorum, ancak özellikle sıcak olmayan AB ülkelerinden * gerçek * 4-MMC satmakla ilgilenen AB merkezli satıcılarla bağlantı kurabilirim.

CN/USA teklifleriyle ilgilenmiyorum, orijinal konuyla aynı - AB satıcıları (= fiziksel olarak Avrupa denen kıtada bulunan ülkeler ;)

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Dostum, aynı deneyim. Geçen yıl Polonya'dan 4 mmc'lik ölü damlalar alıyordum ve Rusya - hepsi gerçek. Bu yıl Polonya, Almanya, Hollanda'dan 10'dan fazla satıcı denedim ve hepsi 3 cmc veya 4 cmc çöp oldu. Bunun neden olduğunu anlamıyorum ama oldukça üzücü. Doğru şekilde 3cmc olarak satıldıklarında bile bunlara olan talebi anlayamıyorum, ancak genellikle 4mmc olarak geçiyorlar.

Bariz bir yapısal fark, balık kokusu, burun damlasından bile aşırı yanma ve uzaktan karşılaştırılabilir veya yutmaya değer bulduğum bir şey değil.

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Biri benim cahil kıçıma bunun neden piyasayı ele geçirdiğini açıklayabilir mi? Halojenik katinonların muazzam miktarlarda üretilmesi ve bunların metil katinonların yerini alması biraz garip görünüyor. Üretim veya kişi etkisi açısından anlamıyorum. Bunun yerine 3cmc/4cmc üretmenin ne faydası var?

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Ayrıntılı bir yanıt almayı ÇOK isterdim, ancak ne yazık ki işler yanlış yöne gittiğinde, gerçek 4-mmc hakkında hiçbir ipucu alamayan veya 4-mmc olduğunu düşünerek 3-mmc'den hoşlanan alıcılar, şimdi sadece "daha iyi" veya en kötü partiler olduklarını düşünerek diğer düzinelerce analogu alıyorlar. Büyük satıcı balinalar ürünü sunduğu ve diğer ürünleri yasal olduğu sürece, gerçek Miyav Miyav "kültürü" ne yazık ki yok olacak.

Büyük satıcılar için katinonlara olumlu tepki veren her şeyi güvendikleri toptan satıcılarından almak daha ucuz ve sorunsuzdur ve toptan satıcılar sadece diğer AB üreticilerinden satın almaktadır, ancak çoğunlukla Çin'den "kod adı" bilinmeyen rastgele olanlardan. Ana sebep bu: Çin çok ucuza büyük miktarlarda üretim yapabiliyor.

4-mmc "kültürü" 3-mmc ile yeniden yayılmaya / yükselmeye başladı, çünkü en yakın atıştı (hala kilometrelerce uzakta olsa bile) ve bu, geri dönen birçok gerçek mephedrone severi "dolandırmak" için lezzetli bir fırsattı. 4-mmc üretimi en çok (ve sadece, eğer AB'den bahsediyorsak) varlığının hiç durmadığı İngiltere'de ve Polonya'da yapılmaktadır. NL/SWE ve diğer doğu ülkelerinde ne elde edeceğiniz bir tesadüf. Ancak AB'de son 2-3 ayda yapılan laboratuvar uyuşturucu kontrolü açıkça konuşuyor: energy-control (İspanya) veya eve-rave'e (İsviçre) gönderilen tek bir tane bile 4 mmc değildi, artık 3 mmc bile değil.
İngiltere nakliye için yüksek riskli bir ülke, Polonya için de aynı (gönderici için, ikincisinde alıcı için değil). Bu yüzden gerçek 4 mmc, bu ülkelerden birinde yeniden gönderici bulabilen şanslı kişilerin elinde kalıyor.

Ve evet, *bump* hala hem küçük hem de büyük miktarlarda 4-mmc tedarik edebilecek AB merkezli gerçek bir 4-mmc üreticisi bekliyor.