Avrupa'dan güvenilir Mephedrone satıcısı?

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
*bump*

Piyasadaki incelemelerin ve "onaylanmış" (ücretli kullanıcı incelemeleri) 5 farklı AB ülkesinden 5 Girişimden sonra, 2x toplam ranza, çözücülerle dolu, korkunç derecede düşük (varsa) 4-mmc saflığı ve 3x rastgele katinon analogları aldıktan sonra, yasal bir AB satıcısı bulmak harika olurdu. İyi bir gizlilikle, sıcak ülkelerden *** hava kabarcıklı zarf içinde, içinde mühürlü bir torba ve başka hiçbir şey olmadan, (rastgele) bir iade adresi bile olmadan gönderilmez.

İngiltere 4 mmc kültürüyle tanınıyor ve üretim orada hiç durmadı. Ancak gecikmeler ve ciddi gümrük kontrolleri nedeniyle hiçbir satıcı AB'ye gönderim yapmıyor.
PL/NL, düzgün bir yangın partisi veya rastgele bir analog almak arasında 50/50'dir.
Almanya her zaman tam bir fiyaskoydu (üzgünüm satıcılar, önce satın aldığınız şeyi laboratuvarda test edin)

Sadece zula / kişisel kullanım için arıyorum, ancak özellikle sıcak olmayan AB ülkelerinden * gerçek * 4-MMC satmakla ilgilenen AB merkezli satıcılarla bağlantı kurabilirim.

CN/USA teklifleriyle ilgilenmiyorum, orijinal konuyla aynı - AB satıcıları (= fiziksel olarak Avrupa denen kıtada bulunan ülkeler ;)

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Biri benim cahil kıçıma bunun neden piyasayı ele geçirdiğini açıklayabilir mi? Halojenik katinonların muazzam miktarlarda üretilmesi ve bunların metil katinonların yerini alması biraz garip görünüyor. Üretim veya kişi etkisi açısından anlamıyorum. Bunun yerine 3cmc/4cmc üretmenin ne faydası var?

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Ayrıntılı bir yanıt almayı ÇOK isterdim, ancak ne yazık ki işler yanlış yöne gittiğinde, gerçek 4-mmc hakkında hiçbir ipucu alamayan veya 4-mmc olduğunu düşünerek 3-mmc'den hoşlanan alıcılar, şimdi sadece "daha iyi" veya en kötü partiler olduklarını düşünerek diğer düzinelerce analogu alıyorlar. Büyük satıcı balinalar ürünü sunduğu ve diğer ürünleri yasal olduğu sürece, gerçek Miyav Miyav "kültürü" ne yazık ki yok olacak.

Büyük satıcılar için katinonlara olumlu tepki veren her şeyi güvendikleri toptan satıcılarından almak daha ucuz ve sorunsuzdur ve toptan satıcılar sadece diğer AB üreticilerinden satın almaktadır, ancak çoğunlukla Çin'den "kod adı" bilinmeyen rastgele olanlardan. Ana sebep bu: Çin çok ucuza büyük miktarlarda üretim yapabiliyor.

4-mmc "kültürü" 3-mmc ile yeniden yayılmaya / yükselmeye başladı, çünkü en yakın atıştı (hala kilometrelerce uzakta olsa bile) ve bu, geri dönen birçok gerçek mephedrone severi "dolandırmak" için lezzetli bir fırsattı. 4-mmc üretimi en çok (ve sadece, eğer AB'den bahsediyorsak) varlığının hiç durmadığı İngiltere'de ve Polonya'da yapılmaktadır. NL/SWE ve diğer doğu ülkelerinde ne elde edeceğiniz bir tesadüf. Ancak AB'de son 2-3 ayda yapılan laboratuvar uyuşturucu kontrolü açıkça konuşuyor: energy-control (İspanya) veya eve-rave'e (İsviçre) gönderilen tek bir tane bile 4 mmc değildi, artık 3 mmc bile değil.
İngiltere nakliye için yüksek riskli bir ülke, Polonya için de aynı (gönderici için, ikincisinde alıcı için değil). Bu yüzden gerçek 4 mmc, bu ülkelerden birinde yeniden gönderici bulabilen şanslı kişilerin elinde kalıyor.

Ve evet, *bump* hala hem küçük hem de büyük miktarlarda 4-mmc tedarik edebilecek AB merkezli gerçek bir 4-mmc üreticisi bekliyor.

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Bu çok utanç verici. Geçen yıl Polonya'daki ölü noktalardan gerçek 4mmc aldığım Rus telegram kanallarım var. Bu yıl geri döndüm ve her biri sadece bir gram olmak üzere 5-6 farklı tane denedim ve hepsi 3-4 cmc idi. Rusya'da da ürettiklerini varsayıyorum ama oradan da çıktığını sanmıyorum. Oradaki arkadaşlarımın hala gerçek mal aldıklarını biliyorum, ama onlar da bunun tadını biliyor ve farkı anlıyorlar. Bu açıdan orası ve Birleşik Krallık'ın benzer olduğunu söyleyebilirim. Ne yazık ki Rusya'ya geri dönemem ama şu anda Gürcistan'dayım ve bazı Rus arkadaşlarımla bağlantı kurmaya çalışıyorum, bakalım buralarda hala gerçek mal var mı?

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Bu kelimenin tam anlamıyla gerçekten inanılmaz olan şey, 3-mmc kullanıcılarından bir süre "diriltilen" 4-mmc için nasıl büyük bir yutturmaca olabileceğidir, iyi bir fırsat haline gelmek ve büyük üreticilerin / organize suçların düzene sokulmuş ürünlerinin bir parçası haline getirmek yerine (öncül olarak psödoefedrin kullanmadan tonlarca meth üretmek yerine, meth fiyatları AB'de büyük ölçüde düştü.. ancak bunun nedeni 3-4 yıl önce geri gelen popülerlik artışından sonra, sadece meth gibi tüten ve tadı olan, ancak birkaç saat sonra uyuyabileceğiniz ve psikoza girmeyi bile başaramadığınız mevcut seri üretim kalitesiyle.. insanlar bu çöpü satın almayı bıraktı, istenen 50-60 avroya bile değmez) - 4 mmc için kaynak harcayabilirlerdi - ABD'de bazı eyaletlerde 100 USD /g'ye bile satılıyor ve AB'de ülkeye bağlı olarak 30-90 avro /g (ve aslında kimse çevrimiçi satmıyor, sadece bir sonraki rastgele katinonlar dışında - PL / İngiltere dışında, NL büyük toptan tedarikçisi de sadece rastgele Çin katinonları veya AB'de üretilenlerin artıklarını almaya karar verdi kimse umursamadı - daha önce en az 50/50 şans vardı ...)

Sadece neden, gerçekten... öncülleri bulmak ve ithal etmek kolaydır (birden fazla AB ülkesinde mevcuttur), sentez çok basittir (kimyager değilim, bu yüzden kesin olarak bilemem, ancak amfetaminden daha kolaydır ve yerli üretim yapan birkaç küçük satıcı vardır) - neden kimse bu kadar büyük taleple bir *** yapmıyor (toplulukların bu kadar parçalanmış ve diğer birçok platforma ve telgraf grubuna ve DNM satıcı balinalarına yayılmış olması, talebi karşılamama konusunda bir rol oynayabilir..ama aynı şey AB'deki düşük etkili RC opioidler için de geçerli, son zamanlarda O-DSMT tekrar ortaya çıktı... saf / hq gerçek eroin pro gramından daha mı pahalı? bu sadece çok hasta ve insanlar ne olursa olsun bu fiyatlara satın alıyorlar,)

Vazgeçtim, gerçekten iş yapmakla ilgilenmiyorum (en azından kişisel olarak, bazı müşterilerim toplu olarak satın alır ve yeniden satardı), aylardan beri uygun bir 4-mmc high için uğraşıyorum, ancak 6 denemeden sonra başarısız oldu ve görünüşe göre İngiltere veya PL'deki hiçbir satıcı kendi ülkeleri dışına göndermiyor ve başka hiçbir ülke tedarik etmiyor (belki İsveç..?) - Bir şeyler olmasını bekleyeceğim çünkü yeni nesillerin 4-cmc'yi veya 4-mmc olarak satılan her şeyi denediği ve gerçek Meow Meow'u deneyimlediklerini düşündükleri böyle bir sahneyi görmek çok zaman kaybı ve iç karartıcı. 4-mmc kültürüne böyle bir saygı eksikliği, bu benzer AB çapında veba.

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Sende de aynı hayal kırıklığını hissediyorum dostum. Gerçek bir kaynak bulmayı ve Amerika'da bunun için bir pazar yaratmayı planlıyorum. Dükkandaki diğer şeyler satılmaya ve stoklanmaya devam ederken birkaç kilo üzerinde oturmam umurumda değil. İnsanlar gerçek olanı denediklerinde ve karşılaştırmak için bir temele sahip olduklarında, belki işler biraz değişecektir. Amerika'da Meth en az %50 oranında MSM ile kesiliyor, birçok parti yıkadım ve bu işlem 4mmc'nin kendisini yapmaktan daha zor görünüyor. ancak orada öncülleri tedarik etmek AB'de olduğu kadar kolay mı bilmiyorum. Bunun için bir pazar olmadığında risk almaya değmez, ancak burada ilaçları gizleme ve ithal etme kabiliyetine sahip yasal bir kimyager bulmaya istekliyim. Doğru kaynağı bulacağımdan ve gerçek 4mmc'nin çevrimiçi mağazamda stoklanacağından oldukça eminim.

Ancak, Doğu Avrupa'dan ayrıldıktan sonra tam bir yıl önce bile gerçek 4mmc alabilmeyi kabul ettiğimde, işlerin durumunu görmek beni çok hayal kırıklığına uğrattı. şimdi her şeyi sorgulamanız gerekiyor. Başlangıçta "yasal" katinonların sahneye akın etmesi nedeniyle Amerika'da hiç tutmadı. insanlar her türünü 100/g sokak fiyatı olan MDMA olarak sattı ve bunları Çin'den çok az endişeyle ithal etmek 2/g mıydı? Bir test cihazında bir şey sarı çıkarsa insanlar onu satanı öldürmek üzereydi.

Sanırım işler buradan sonra daha da kötüleşecek ve ben zaten kötü olduğunu düşünüyordum.

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
* Durum hala değişmedi, DNM'lerde 4-mmc sattığını iddia eden çoğu AB satıcısı Çin'den rastgele katinonlar teslim ediyor.
Sadece İngiltere ve PL'de üretilen gerçek 4-mmc kendi ülkeleri dışına gönderilmiyor (diğer AB ülkelerine bile) ve yeniden gönderici bulmak çok zor.

Bu konudaki herhangi bir güncelleme çok takdir edilecektir (AB satıcısı aranıyor, ABD satıcısı teşekkürler, ancak ABD'den toplu 4-mmc sipariş etmek çok riskli ve sentezlenmesi en kolay ilaçlardan biri olamaz ve çılgın bir taleple, sadece görmezden geliniyor ve diğer şaşırtıcı RC'ler gibi aynı şey tekrar tekrar oluyor, başarısız olamayacak kadar büyük tembel satıcılar sadece gerçek şeyi vaat eden analogları gönderiyor, ancak sadece ranza getiriyorlar ve 1..2...3 yıl sonra alıcılar vazgeçecek). Topluluk zaten yeterince parçalanmış ve her yere dağılmış durumda... Neden hiçbir küçük-orta kimyagerin/satıcının ilgilenmediğini gerçekten anlamıyorum. İnsanlar ABD'de 100USD'ye gerçek 4 mmc satın alıyor ve AB'de, eğer varsa, maaşlar arasındaki büyük fark nedeniyle ülkeye bağlı olarak kolayca 50-120 euro / g ödeyecekler.

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Reaction score
19
çok i̇nsan 4mmc satin aliyor çok satici başka ülkeye göndermek i̇çi̇n endi̇şe edi̇yor çünkü çok satarlarsa güvenli̇ deği̇ldi̇r o zaman poli̇s tepesi̇ne çikarsa hepsi̇ni̇ kaybederler

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Evet, doğruladım ve haklısınız, eğer PL'de iseniz dışarıya gönderim yapmak kolay değil. Ancak her zaman yakın bir ülkede yaşayan birine PL dışına getirmesi için ödeme yapabilirsiniz veya bir yabancıdan / başka bir ülkede yaşayan birinden PL'ye gelmesini ve postayla göndermesini isteyebilirsiniz, elbette en az 500g göndermek için çok özel bir ninja gizliliğine ihtiyacınız var ve çok iyi kazançlar elde edin. Ancak gümrükten geçmenin birkaç yolu var... ve en kötü durumda, bu kişi PL vatandaşı olmadığı için takip edilmeyecektir.

Bu dünya için iyi bir şey yapın ve AB'yi küresel dolandırıcılıktan kurtarın! ^^