Post Delivery Teslimat sonrası için malzemelerin güvenli bir şekilde paketlenmesi

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Merhaba!
Öncelikle şunu söylemek isterim ki, bu forum hızla beğenimi kazandı ve konulara göz atmak ve fikir edinmek için en sevdiğim yer haline geldi. Bununla birlikte:
Küresel nakliye konusuyla ilgili bir tartışma başlatmak istiyorum. Bununla ilgili bazı ilginç yolları paylaşmak isterseniz lütfen bana bildirin. Öncelikle AUS/NZ ve diğer Ada toplumları gibi yerlere büyük miktarlarda hap ve tozların nakliyesi hakkında bilgi edinmek istiyorum.
Bu yerlerde çok fazla kokain ve extacy var ama ülkeye nasıl giriyor? Sevkiyatların yakalanma riski her zaman büyük olacaktır, ancak bununla birlikte bilinmeyen bazı ipuçlarını ve püf noktalarını öğrenmek istiyorum. Mylar ve metal/ dekoy vs. iyi bir temel bilgi ama ben taktikleri geliştirecek bir şeyler bulmaya çalışıyorum.
Forumdaki konuyla ilgili başlıkları okudum ve çok yardımcı oldular. Ben de kendimce bazı fikirler edindim ve daha önce yurtiçi gönderi konusunda deneyimim var ancak uluslararası lojistik alanındaki bilgimi genişletmek istiyorum. (Sadece bilgim için ;-) )
Anladığım kadarıyla bu konuya dahil olan kişilerin açıkça tartışmak istedikleri bir konu değil. Bu konuda bana mesaj göndermek isteyen olursa büyük bir memnuniyetle karşılarım!

MrSafeBunny

Don't buy from me
Member
Reaction score
5
Her satıcı farklı şekilde kılık değiştirir, ancak bu öğelere dayanır:

(1) Paket
(2) Kilitli
(3) Mylar kilitli kilit
(4) Vakum mühürleyici

Dikkatli olun!