17 Eylül 2023: Flight-RCS ekibi Yunanistan'ın Selanik kentinde yakalandı! the-frcs.is

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Bu aynı kullanıcı. Lütfen beni haberdar edin

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Aynı kullanıcı neydi?

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Gordon Ramsay daha önce @thepriest kullanıcı adıyla yazdım çünkü buna erişemiyorum. Forumda yeniyim ve buradaki toplulukta aktif olmayı dört gözle bekliyorum. Flight'ı kaçırdığım için çok hayal kırıklığına uğradım çünkü onunla iş yapmaya başlamak üzereydim ve sitesini biraz geç buldum. Kannabinoidler ve k2/baharat ürünlerine aşinayım ve yıllardır onunki gibi güvenilir bir ürün kaynağı arayışındaydım

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
679
Deals
65
Hey dostum, foruma hoş geldin ve umarım topluluğa da hoş geldin :)

Eminim çok yakında her yerde bir sürü noids satıcısı ortaya çıkacaktır! Onun gittiğini görmek üzücü!

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
Bu yüzden 11 Eylül'de bir sipariş verdim, baskından 6 gün önce sipariş her gün takip ettiğim gibi Amerika'ya ulaştı ama sonra adres olmadığı için geri gönderdiklerini söylediler. Ekim'in 4'ünde geri geldi ve başka hiçbir bilgi mevcut değil. Bugün gerçekten ne olduğunu öğrenmeye karar verdikten sonra nedenini anladım. Mesele şu ki, bu trajik durum yaşandığı için bu sipariş tamamen bir kayıp mı...... Ve tamam öyleyse, 5cl 5fadb için onlar gibi kimin güvenilir olduğunu bilen var mı?

• Like
Reactions: MrT

Klib

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Şahsen, hiçbir tedarikçiye flight'a güvendiğim gibi güvenemeyeceğimi hissediyorum, umarım iyidir ve en kısa sürede bulunduğu yerden çıkar. Gerçek iş yapan gerçek bir adam.

View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
eski telgrafımızda var mıydın? eğer öyleyse beni tanımalısın :)

Klib

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
Kesinlikle öyleydim, hatta o zamanlar NEP hakkında çalışmakla çok ilgilendiğim için birkaç kez konuştuk ^^
Beni hatırlar mısın bilmem ama senden bazı iyi bilgiler öğrendim.

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
Kesinlikle uçuş en iyisiydi, umarım ortaklardan biri onu alır ve yakında çünkü dolandırıcılar bir tarla günü geçiriyor. Tanıdığınız biri varsa veya beni yönlendirebileceğiniz bir yön varsa, bu durum benim için 🤑💰 akışını durdurduğundan bana bildirin. Yanıtınız için teşekkür ediyor ve neler yaşadıklarını ilk elden bildiğim için ilgili tüm taraflar için en iyisini diliyorum.

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
aslında üzgünüm hayır şu anda hatırlamıyorum, ama yeni bir telegram grubumuz var ilgileniyorsanız katılmak için bana pm atabilirsiniz - bu reklam değil -

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
Bunu duymak harika, nereye gideceğimi ve nasıl satın alacağımı bana bildirin çünkü uçuştan kalan son küçük envanterimde olduğum için bazı siparişleri doldurmam gerekiyor. Siz hazır olduğunuzda ben de hazırım.