Question PMK etil glisidattan (CAS: 28578-16-7) piperonil metil ketonun (CAS: 4676-39-5) adım adım kimyasal sentezi.

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
Bu forumda bir arama yaptım ancak söz konusu kimyasal sentezi bulamadım, herkese teşekkürler.
Bu forumun her sentez ve adıyla daha düzenli olması gerektiğini düşünüyorum.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
BMK\PMK'nın etil glisidatlarının her ikisi de aynı şekilde yapılır asit hidrolizi büyük olasılıkla istediğiniz yeniden düzenlemeye yol açabilir ve bazik hidroliz, kullanılan alkali hidroksitin glisidatını verecektir (örneğin NaOH sodyum tuzu ve KOH potasyum tuzu ve Li, Cs, Rb gibi merak için keşfedebileceğiniz diğer daha az yaygın alkali hidroksitlerle sonuçlanır, ve belki de tam olarak Francium değil) ve oluştukça çıkarıldığı belirtilen karşılık gelen etil alkol, reaksiyon dengesini karboksil oluşumuna doğru itmek için iyi bir stratejidir, daha sonra karboksil grubu CO2 gazı olarak ayrılana kadar ısıtabilirsiniz, daha sonra alken oksitten kaynaklanan diol, belki de bazı gizemli büyüler veya ritüelistik chemsex ile 1-aril-propan-2-on'a dönüşür. (Son kısım için hiç ilhamım kalmadı)

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
3,4-metilendioksimetamfetamin (MDMA) kimyasal sentezi için piperonil metil keton (PMK) adlı kimyasal öncüye ihtiyacım var, bu kimyasal öncüyü elde etmek zor olduğundan, Çin'den PMK etil glisidat adlı başka bir maddeyi yasal olarak satın alabileceğim ve bu madde ile MDMA'nın kimyasal öncüsü olan PMK'ya dönüştürebileceğim söylendi.
Şimdi sorum şu: PMK etil glisidatı PMK'ya nasıl dönüştürebilirim?
Benzer isimlere sahip iki madde var ve bu yanıltıcı. PMK etil glisidat ve Pmk metil glisidat.
Cahilliğim için kusura bakmayın ama kimya hakkında hiçbir fikrim yok, azar azar öğrenmeye çalışıyorum.
teşekkür ederim!

View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
pmk etil ve pmk metil, pmk etilin bala benzer sıvı formda ve pmk metilin toz formda gelmesi bakımından farklılık gösterir, her ikisi de aynı şekilde dönüştürülür, forumda dönüşümün nasıl ilerleyeceği mükemmel bir şekilde açıklanmıştır. kostik soda suyu ve hidroklorik asit ile bir hidroliz sihir yapacaktır.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
pmk etil ve pmk metil, birincisinin bala benzer bir sıvı formda gelmesi ve pmk metilin bir toz formunda gelmesi bakımından farklılık gösterir, her ikisi de aynı şekilde dönüştürülür, forumda dönüşümün nasıl ilerleyeceği mükemmel bir şekilde açıklanmıştır. kostik soda suyu ve hidroklorik asit ile bir hidroliz sihir yapacaktır.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
İlk açıklama için özür dilerim, bunu ispanyolca yazmayın ama telefon otomatik çeviriyi kullanıyor

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Reaction score
34
İspanyolca konuşabiliyorum, sin problema hermano.
Sentezi forumun hangi bölümünde bulabileceğimi söyleme nezaketini gösterir misiniz? Bir arama yaptım ama bulamadım.
Ve söz konusu sentezi gerçekleştirirken elde edilen PMK verimini biliyor musunuz?
TEŞEKKÜRLER!

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Evet, bana biraz zaman verin ve size bağlantıyı göndereyim (sadece forumda eanglesh kurallar, sadece özel olarak ispanyolca konuşmak mümkün). şu anda hastanedeyim ama bağlantıyı bugün gönderdim

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
279
metil, etil, n-propil, izo-Pr, n-Butil, i-Bu, sec-Bu, tert-Bu... ve benzeri kimya öğrenimi ayrıca hidroliz reaksiyonlarını ve bilgi dengesini kavramaya çalışır (bağı kıran kuvvet aynı zamanda onu oluşturma yeteneğine de sahiptir, bu nedenle biri sürekli olarak çıkarılmalıdır) ve dekarboksilasyon sadece COOH asit parçasını bir gaz olarak dışarı atılan ve böylece molekülden uzaklaştırılan CO2'ye (karbonik asit anhidrit) dönüştüren ısıdır.