Nitrometan ile benzaldehitlerden 25B-NBOME sentezi

WillD

Expert
Reaction score
1,017
Adım 1. 2,5-Dimetoksinitrostiren.
HKZfyctaW8

1. 2,5-dimetoksibenzaldehit 1000 g 80 * C'de 5 litre IPA içinde çözüldü.
2. Nitrometan 735 g, asetik asit 200 ml ve etilen diamin (sikloheksilamin, butilamin) 37 ml belirtilen sırayla ilave edildi ve reaksiyon 80°C'de 3 saat karıştırılarak tutuldu.
3. Karışım daha sonra bir gece buzdolabında bekletilerek kristalleşmesi sağlandı.
4. Katılar süzüldü ve soğuk IPA ile yıkanarak kristal sarı bir katı elde edildi (600 g, %60).

Adım 2. 2,5-Dimetoksifeniletilamin.
SNcxmf4RIv

1. Sodyum borhidrür (480 g) 5 litre IPA içinde süspanse edildi.
2. 2,5-Dimetoksinitrostiren (600 g) karıştırılırken küçük porsiyonlar halinde eklendi.
3. Fazla borohidrürün ayrışması.
4. Ekstraksiyon ve damıtma.
5. 500 g sarı yağ (propan).
6. 5 litre IPA ekleyin.
7. 8 mmol Zn ekleyin.
8. 3,5 mmol HOAc ekleyin.
9. 240 g baz sarı yağ.

Adım 3. Halojenleme.

3.1. Brominasyon var.
VJgOap85yu

1. Şişeye 2,5-Dimetoksifeniletilamin bazı eklenir.
2. HBr %48 1.1mmol balona eklenir ve karıştırılır.
3. H2O2 1.1 mmol damla damla balona eklenir ve karıştırılır.
4. Tüm H2O2 eklendikten sonra oda sıcaklığında 1,5 saat karıştırılır.
5. EtOAc ile ekstraksiyon ve aseton eklendi.
6. HBr %48 veya HCl konsantrasyonunu pH 6'da asitleştirin.
7. 12 saat boyunca dondurucuya koyun.
8. Süzün ve 4-bromo-2,5-Dimetoksifeniletilamin hbr (hcl) kurutun.

Adım 4. NBOMe.
S7Gtgj81QA

1. 2C-X hidroklorür (veya hidrobromür) (1.0 mmol) ve 2-metoksibenzaldehitin (1.1 mmol) EtOH (10 mL) içindeki bir süspansiyonuna Et3N (1.0 mmol) ilave edildi ve reaksiyon, imin oluşumu (30 dakika ila 3 saat) uyarınca tamamlanıncaya kadar karıştırıldı.
2. 30 dakika daha karıştırılan reaksiyona NaBH4 (2.0 mmol) ilave edildi.
3. Reaksiyon karışımı indirgenmiş basınç altında buharlaştırıldı ve EtOAc/H2O (30 mL, 1:1) içinde yeniden çözüldü.
4. Organik tabaka izole edildi ve sulu tabaka EtOAc (2 × 15 mL) ile ekstrakte edildi.
5. Birleştirilen organik ekstraktlar kurutuldu (Na2SO4), filtrelendi ve düşük basınç altında buharlaştırıldı.
6. Saflaştırılmış serbest baz EtOH (2 mL) içinde çözüldü ve etanolik HCl (1M, 2 mL) ilave edildi ve çözelti kristaller oluşana kadar Et2O ile seyreltildi.
7. Kristaller filtrasyonla toplandı ve düşük basınç altında kurutuldu. Verim: %88

Last edited by a moderator:

fuqall

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Neden biri 2cb'yi mahvetmek istesin ki? Nbome bir pazarlama aracıydı IMO

dragonbyte

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
25I-NBOMe tam bir agonisttir, muhtemelen 2c-b'den daha güçlüdür.

Bildiğim kadarıyla 25B tam agonist değildir...

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
15
1.1mmol HCl veya HI iyi verimle halojenasyon için işe yarar mı?

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
İlk adım için verim açısından daha umut verici ve daha basit reaktiflerle alternatif bir prosedürü kontrol etmek için sabırsızlanıyorum

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Daha fazla kontrol ettiniz ve daha iyi bir yol buldunuz mu?

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
Hmmm... elbette, hatta yeni bir tane buldum ama bir kaza geçirdim ve ekstrakte edip daha fazla reaksiyona girip girmediğini görmem gerekiyor. Çekirdek hazırlama eski ve muhtemelen birçok kişi tarafından dikkate alınmıyor... Denedim ve %80'den fazla verimle mükemmel bir şekilde çalıştı. Bana özelden yazarsanız size referans vereceğim.

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
İndirgeme, Al amalgam ve Cu2+/NaBH4 ile de iyi çalışıyor ve geçmişte çok daha zor olanları yaptığım için kimya tarafından gerçekten aşağılanmış hissettiğim halojenasyonda takıldım.

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
15
Nitrostiren yerine bir nitropropen kullanmayı düşünmek iyi olurdu...

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
Yapı-aktivite ilişkisi, alfa metil ve N-benzil kısımları arasında kötü etkileşim olduğunu göstermektedir.

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
15
Sanırım sadece kendi kendime konuşuyorum ama nitrostireni Zn ve HCl ile 2,5 MO-PEA'ya indirgemek daha kolay olacak gibi görünüyor ...

WillD

Expert
Reaction score
1,017
Hayır, doymamış bir madde aldıktan sonra bir adımı atlayamaz veya verimi kaybedemezsiniz. Susuz koşullarda çinko içeren asetik asit daha iyi çalışabilir. Sadece susuz HCl asit almazsanız.

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Hiç de kendi kendine konuşmuyorsun. Bu benim için çok ilginç bir makale ve denemek için malzemelerimi topluyorum. Böylesine güçlü bir psychedelic'e sahip olma fikrine bayılıyorum! Asla sorumsuzca davranıp bunu asit olarak yutturmaya çalışmam - bence bu ilaçları mahveden de bu oldu. İnsanlar ölmeye başladığında insanların nbomlara bakış açısını değiştirdi çünkü basın sadece müstehcen bir hikaye istiyor!
Ben şahsen HER ZAMAN onları sorumlu bir şekilde dozladım ve iyi psychedelics olduklarını gördüm! Ayrıca ilk etapta 2cb'ye sahip olmak çok güzel olurdu, kabul edelim. 1/2kg 2,5-dmo benzaldehit almam gerekebilir. (Kelimenin tam anlamıyla çünkü bana bundan daha azını satacağına güvendiğim kimseyi bulamıyorum!). Yine de 2,5-dmo benzaldehit ile yapabileceğiniz çok farklı şeyler var, bu yüzden peşinde olduğum nihai ürüne triptamin satın aldığımdan daha fazla adım olsa da, gerçek şu ki - fenetilaminler kadar ilgimi çeken triptamin ile yapabileceğiniz çok şey yok - tolerans nedenlerinden dolayı, triptaminler yerine yüksek psikedelik fenetilaminleri tercih ediyorum (genel olarak - birkaç tane var).
Alibaba'yı sevmek lazım...

drslump

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Bu konuda başarılı olan var mı?
bu bileşiği gerçekten çok arıyorum

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Henüz değil ama ilgili bileşikleri topluyorum. Önce P2NP'yi r-amfetamine indirgeyeceğim.
Sonra, iyi bir pompam ve tıkanmamış bir Buchner'ım olduğunda. Pompayı rxns için de istiyorum, bu yüzden bir monitörle ayarlanabilir ve 600 mmhg gibi bir şey çekebilmem gerekiyor. Vakum olayında yeniyim, bu yüzden tüm değerler kafa karıştırıcı.
Ayrıca daha ucuz pompaların ayarlanabilir olup olmadığını da bilmiyorum. Sanırım.... değil

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Tamam, şimdi bu ilk adımı deneyebilecek durumdayım.... geçen gün çok benzer bir şekilde denedim ancak IPA yerine etanol kullandım ve daha düşük sıcaklık için geri akış süresini ayarlamayı unuttum... Ayrıca asetik asit kullanmadım... dürüst olmak gerekirse ihtiyacım olduğunu fark etmedim...

Ayrıca, diyelim ki küçük bir ölçekteyim, herhangi bir şeyin miktarını ayarlamalı mıyım?

drslump

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
HAHAHAH tamamkk !!!

bilmiyorum, kimyagerlikte iyi değilim, ama 3C-P'ye bir benzaldehit halkası eklemek ve onu 1k daha güçlü yapmak gibi yeni izomerler hayal ediyorum, bu mümkün olabilir mi? 35P-NBOME yapmak?

yanlışsa özür dilerim

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Burada başka birinin yardımıyla çözmüş olmam harika.
Tartı işinden her zaman nefret etmişimdir. Muhtemelen uyuşturucu sattığım ve onları almak istediğim zamanlara dayanıyor ve bu yüzden onları hiç hazırlamadım ya da bilmiyorum. Belki de terazim boktandı, bu yüzden ama hey... çok başarılıydı.
Çok fazla çözücü ekleyerek (çok fazla) ve NM'mi yeterince saflaştırmayarak yanlış yaptım...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Çözdüğümü söyledim... Açıklığa kavuşturayım. Hala 2,5-DMOBA'nın 2,5-DMONS'a dönüştüğü ilk Henry reaksiyonu üzerinde çalışıyorum.
Daha sonra bunun 2c-h'ye, ardından ilgili aktif 2c ilacına, sonra da nbome'a indirgenmesi gerekiyor.
Neredeyse kesinlikle önce meskalin yapmayı deneyeceğim... çok daha basit ve daha az adımlı.
Aldehitin geri kalanını da aynı hale getirdikten sonra bir noktada elimdeki nitrostireni indirgeyeceğim, sonra onu en çok istediğim şeye dönüştürmek için ne elde edebileceğime karar vereceğim ...

drslump

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Güzel, başaracaksın gibi görünüyor
Sizin için en iyi dileklerimle!