Piperonalden 3,4-metilendioxybenzylmethylketone sentezi (glisit ester yolu) (küçük ölçekli)

Fring

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
Düşündüğüm şey buydu... ve aslında bu gerçek, sorun olg GLY dönüşümünü yapmamızdan kaynaklanıyor ve bu yeni ile, tamamen farklı bir sonuç gördüğümüzde hepimiz yanlış bir şey olduğunu düşünüyoruz ve anahtar sadece vakum damıtma ... suyun küçük bir kısmını kaybeder ve Keton verir ... farklı renk, çok koyu kırmızı veya kahverengi

WillD

Expert
Reaction score
1,022
Herhangi bir glisidat esterinin kimyasal yapısı aynı asit ve alkolden oluşur. Eterifikasyon için hangi alkol vardı - böyle bir asit ester. Eterlerin alkali ile sabunlaştırılması - her durumda aynıdır.

Tipik Darzen reaksiyonu eterin etil versiyonunu kullanır.

summer_child

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
29
Etil a-bromopropiyonatı elde etmek veya yapmak zor olabilir. Bunun yerine etil propiyonat kullanılabilir ve performik asit ile epoksidasyon gerçekleştirilebilir.5322numaralı eki görüntüle5323 numaralı eki görüntüle

WillD

Expert
Reaction score
1,022
Çin'de iyi durumda
Evet, şu anda başka bir ilginç rotadan bahsediyorsunuz. Alfa-metilsinnamik asit Çin'de de mevcuttur.

summer_child

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
29
Doğru, ancak her zaman daha az verimli olsalar bile yerel hırdavatçıya giderek tamamlanabilecek sentez yollarını düşünmeyi seviyorum.
Düzenleme: Diğer gönderilerimdeki resimlerin görünmediğini fark ettim, bu yüzden onları buraya ekledim
7hSMPBmKUA
FORulYh0aW

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Bu, "En Basit Tarifler" projesi için harika bir çalışma olacaktır. Belki de her kimyasalın yanında CAS numarasını listeleyerek başlayabilirsiniz. Bu başlangıç kimyasallarından hiçbirinin ABD'de izleme listesinde olduğunu sanmıyorum............ güzel. : )