Triptaminden DMT Sentezi

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
26
DMT yüksek verim varyasyonunda, bu kısım tam olarak ne anlama geliyor:
"buz banyosunda sabit bir nitrojen akışı ile 0°C'ye soğutuldu.

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Not: Düşük verimin nedeni, reaksiyon karışımına eklenen formaldehit miktarının çok düşük olması olmalıdır. DMT'ye tam dönüşüm için triptamin molü başına en az iki mol formaldehit gereklidir.

View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
26
Tamam, yani nitrojenin reaksiyon kabına (diğer bir deyişle nitrojen atmosferi yaratarak) bir teneke kutu ve bu resimdeki gibi bir ptfe musluk bağlantısına giden bir hortum gibi bir şeyle verildiğini mi kastediyorsunuz?

https://www.chem.ualberta.ca/~inorglab/images/gappphot/3_n.jpg

ve salamura nasıl yapılıyor?

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Evet, ya da nitrojen balonu kullanabilirsiniz. Hidrojen, sadece nitrojen, helyum, Argon gibi inert atmosfer değil.
Salamura, sofra tuzu ve damıtılmış su ile hazırlanır. doymuş veya yarı doymuş hale gelir.

huanf

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Bu çalışma? denedim : Triptamin metanolde çözüldü, formaldehit çözeltisi eklendi, Daha sonra sodyum siyano borohidrit metanolde çözüldükten sonra yavaşça karıştırıldı ve ardından buz asetik asit yavaşça eklendi. Reaksiyon 60 saat sürdükten sonra, formaldehit ve sodyum siyano borhidrürün her ikisi de aşırıdır ve son reaksiyon çözeltisi kahverengi renktedir. Neden?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, glasiyal asetik asit %99 (cas 64-19-7) eklemeniz gerekiyordu

Burada açıklanan diğer manipülasyonları tamamladınız mı?

View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Evet, adımların her birini takip ettim ve dcm'yi buharda pişirdikten sonra kehribar rengi bir yapışkan elde ettim, kaynar hekzan ile ekstrakte ettim ve soğuttum, dmt olmayan küçük beyaz bir şey elde ettim. Kehribar renkli yapışkan maddenin çoğu çözülmemişti, yani o da dmt değildi. Aynı sonuçla iki kez denedim. Bu şekilde deneyip başarılı olan var mı? Reaksiyonun başarısız olmasına neden olan belirtilmemiş deneysel koşullar var mıydı?

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Siyanoborohidrit tehlikeli safsızlık bileşikleri oluşturduğundan siyanoborohidrit yerine triasetoksi borohidrit kullanın. Bu konuda internette araştırma makaleleri bulunmaktadır ve ayrıca diklorometan yerine kloroform kullanın çünkü diklorometan ile reaksiyona girerek bir safsızlık oluşturur ve bu makale de internette mevcuttur. DMT'yi çıkarmak için kloroform veya eter kullanmak daha iyidir, çözücüyü normal ısı ile çıkarırsanız, DMT olmasına rağmen çok kalın kahverengi bir yağ elde edersiniz, yeniden kristalleştirilemez. Çözücüyü havalandırarak veya normal sıcaklıktaki bir odaya yerleştirerek çıkarılmasına izin verebilirsiniz, bu durumda sarı bir yağ kalacaktır (bu yağı hekzan ile kristalize edebilirseniz lütfen rapor edin, teşekkürler)

bbgateraligator

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
DMT idi, DCM'nin buharlaştırılmasından sonra hekzan ve heptan içinde çözünmesi çok zordur. Çözmek için çok uğraşmanız gerekir. Bu yapışkan madde eninde sonunda pes edecek ve çözülecektir. Kullanmanız gerektiğini düşündüğünüz 20 ml yerine 200 ml hekzan kullanın ve güzelce ısıtın. 2 litre hekzan kullanın. Eninde sonunda çözünecektir.

Bu yapışkan maddeyi fumarik asit ile tuzlamayı deneyebilirsiniz. Fazla çözücünüz yoksa daha kolay olacaktır.

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Evet, fumarik asit ile birkaç kez denedim ama maalesef tortu oluşmadı.

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Sorunun nerede olduğunu bilmiyorum ama çözücü çıkarıldığında renkli bir çökelti kalıyor, acı bir tadı var, suda da çözünüyor ama ondan nmr aldım, tespit edilebilir bir piki yoktu ve tamamen bozulmuştu, yardımcı olabilecek var mı? Yağdan tuz nasıl elde edilir?

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
175
Bu %37 formaldehit mi

bbgateraligator

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
Bu adam bunu yapmamış, rodyumdan eski bir yazı, onlarca yıllık. İlk tarifte boktan bir oran var, ikincisi %38 sulu olduğunu belirtiyor, ancak metanolde %37 muhtemelen sahip olduğunuz şey iyi, hatta daha iyi diyorum. Siyanoborohidrür de gerekli değildir. İşte daha modern bir yazı: https://www.reddit.com/r/PsychLaboratory/comments/vm570o

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Bu benim takip etmek istediğim sentez. Az önce 500 gr triptamin sipariş ettim, bu yüzden başarısızlık için iyi birkaç fırsatım olmalı!!! Haha
Açıkçası bunu istemesem de, ondan daha çok şey öğreniyorsunuz....
Reddit'tekini siz de takip ettiniz mi?
Hamilton'ın sentezini de yavaşlattım - ya da en azından n,n-DMT yaparken röportaj yaptığı çılgın üç gözlü kimyacıyı.
Bazı insanlar bunun doğru olmadığını söyledi - kişinin yorumlarda bahsettiği podcast'i dinledim ama hangisi olduğunu hatırlayamıyorum! DMT'deki varlıkları keşfetmek oldukça yeni bir şey mi?
Eminim en az 1 kişi bunu burada yapmıştır - aslında o kadar çok üretmeyi düşünmüyorum. Triptamin tbf ile başka şeyler yapmayı tercih ederim çünkü hala denemediğim birincil triptaminler var - temelde bu yüzden laboratuvarımı kurdum (bu DMT'yi çıkarmaktan ÇOK daha pahalıydı!!) Ayrıca daha az triptamin satın alırdım ama dürüst olmak gerekirse, nakliye maliyeti satın aldığınız şeyle aynı olduğunda gülünç oluyor, bu yüzden bu sentezi denemek isteyen varsa bana seslenin ve size biraz triptamin gönderebilirim. Ya da 50 gr falan satarım.
Ben KENDİM İÇİN kimyagerim. UYUŞTURUCU SATMIYORUM - Sadece bunu açıklığa kavuşturmak istedim... henüz değil ha nah jk. Oradaydım, bağımlılık yaptım.

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Triptaminden n,n-DMT'ye veya diğer birincil aminlerden herhangi birine bir video hazırlayan var mı....Belli ki Tihkal var ama kimyanın - özellikle de gizli kimyanın - o zamandan beri çok yol kat ettiğini hayal edin...
Ayrıca triptaminden başka neler yapabileceğimi ve örneğin DET veya DiPT'yi nasıl yapabileceğimi gerçekten merak ediyorum.
Yine de triptaminin DMT'ye sentezi için bir video olması gerekiyor gibi görünüyor...
UTFSE yaptım ama sadece triptamin satışı için reklamlar aldım...

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
175
Notlarımda bir DMT sentezi var

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
175
Evet kesinlikle işe yarıyor roduim kimyadan 😆😆

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Temel olarak, bu rxn veya DET'i veya triptaminden yapılabilecek diğerlerini başarıyla gerçekleştirdiyseniz, lütfen bana DM atın. Biraz uğraşmaya çok istekliyim ama sonuçta bu bileşikten başka başarılı birincil amin sentezleri varsa lütfen bana bildirin....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Notlarımda bulunan sentezin sizin bağlantı verdiğiniz ve benim yukarıda yorumladığım sentez olması komik! Tüm konuyu okumak işe yarıyor, değil mi? Michael valentine smith'in kitabı da var -psychedelic chemistry. Bundan bahsettiğini biliyorum ama sanırım indol rotasına gidiyor...
Her neyse.

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Bu, organik kimyaya ilgi duymamı sağlayan sentezdir! Hamilton'un Pharmacopea'sında üç gözlü adamın bunu yaptığını görmüştüm.

Aslında sonunda farklı bir yol izledim - STAB yapmak yerine sadece borhidrür kullandım....şimdiye kadar!
Yarın vakumlu desikatörümü bekliyorum ve böylece son re-x'lerimi heptan'dan kurutabileceğim.
Hekzan kullanmanıza şaşırdım - bana çok yağlı kuruyormuş gibi geldi ve birisi bana nörotoksik olduğunu söyledi.

Benim için önemli olan nihai ürünün kristalleşmesini sağlamak. Gördüğüm tüm sentezlerde, lanet olası vakumlu kurutucuyu gözden kaçırmayı / az tahmin etmeyi başardım!

Sıkılırsam sizin yönteminizi deneyebilirim - bu arada tuzlama konusunda bilginiz var mı? Satmıyorum ve bu yüzden ya bir sürü triptamin ya da bir sürü DMT elde edeceğim ve tuzlanmış DMT'nin bunun için yararlı olacağını düşünüyorum. Elimde çok fazla fumarik asit yok - fumamarik asit işe yarar mı? Sanırım bir keresinde bunu kullanan birini görmüştüm.