Adım adım profesyonel rehberlik ile sentezler ve süreçler mevcuttur.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Çoğunlukla bazı sentezler ve süreçlerle ilgili bilgi ve deneyimlerim, sadece diğer insanlara yardımcı olmak ve benim yaptığım hataları yapmalarını veya benim kaybettiğim zamanı kaybetmelerini önlemek için ayrıntılı olarak paylaşılıyor ve yayınlanıyor hahaha

Hatta birçok kişi bana daha fazla bilgi ve daha fazla ayrıntı soruyor ve yayınladığım bazı synth'ler hakkında adım adım ücretli tam bir rehberlik teklif ediyor.

Bildiğiniz gibi, soru ve şüpheleri her zaman aynı gönderilerde açıkça yanıtlamaya çalışıyorum, ancak bazı insanlar bile onlar hakkında daha yakın "öğretime" ihtiyaç duyuyor.

Bu nedenle, bu hizmete olan talep devam ediyor gibi göründüğü için, bunu herkese açık olarak sunmaya ve insanların forumuna adım adım profesyonel bir rehberlik almayı seçme seçeneği sunmaya karar verdim.

Açıkçası forumda yayınlanan tüm sentezlerde ve süreçlerde deneyimim yok ( ÜNİVERSİTE DERECESİ OLAN KİMYACI DEĞİLİM), bu yüzden sadece benimle ilgili yazı ve sentezlere ve istisnai olarak bilgim olan ancak büyük ölçekte deneyimim olmayan diğer bazılarına odaklanacağım, bu nedenle her vaka özelleştirilebilir, hatta sadece sürecin bir bölümünde rehberlik almak için başvurabilir....

Teşekkürler.

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
3
Merhaba. Bu müşteri için nasıl karlı olur? Rehberliğiniz, reaktiflerin, ekipmanın sıralanmasına, müşterilerin nasıl bulunacağına yardımcı olmayı içerir mi? Tam olarak hangi ilaç sentezini öğretebilirsiniz? AB'de reaktif pazarının nasıl göründüğünün farkında mısınız?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Merhaba,

"Bu müşteri için nasıl karlı olur?" diye sorduğunuzda ne demek istiyorsunuz?
Sağlanan hizmetler hakkında müşterilerin ihtiyaçları ile ilgili olacaktır Normalde hizmeti her müşteri için özelleştiririm, ancak müşterilerin nasıl bulunacağı hizmetime dahil değildir.
Amfetamin, MDMA, D-Meth, Mephedrone sentezlemeyi öğretebilirim ...
Reaktifler hakkında hepsi için uygun bağlantıya sahibim, endişelenmeyin.
Teşekkürler.

kingx12

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Merhaba.
Evde MDMA nasıl yapılır?
Teşekkürler.

View previous replies…

hydroman1212

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Merhaba,
5cladba, ADBB veya diğer sentetik kannabinoid öncülleri nasıl sentezlenir?

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Reaction score
30
Evet, bu tür hizmetler sizinki gibi ücretli olmalı çünkü birçok ülkede uyuşturucu üretimi çok uzun yıllar hapis ve hatta ölüm cezasına yol açıyor. Günümüzde herkes her şeyi bedavaya istiyor çünkü bunu hak ediyor ve diğer taraftaki ekranda kimin olduğunu gerçekten doğrulayamıyorsunuz. Aynı şekilde bedava uyuşturucu talep edebiliyor ve yıllarca bedava uyuşturucu alabiliyorsunuz. Satıcının bunda ne işi var? Biri markete gidip onlara bedava yiyecek mi veriyor? Mdma, meth, mef ya da fent gibi birçok yöntem var, ancak çok fazla zaman harcanıyor ve sentezler sadece sonuç veriyor. Birçok insanın bir öğretmene ihtiyacı var ve biz de insanız ve sadece internet değil, kendi özel hayatlarımız da var. Bu yüzden size katılıyorum, sentezler büyük oyuncular için ödenmeli ve ebeveyn gözetimi olmadan bu tür forumlarda oturan çocuklar için değil.

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Reaction score
23
Ve 7250 euro ödediğimde ve beni emanetten çıkarmak için öncü satın almak için ön ödemeyi hak ettiğinde ve şimdi 7250 euro cüzdanında olduğunda ne oldu, yakında 50 gün oldu, her hafta sevkiyat izi sağlamaya söz verdi (ilk iki anlaşma olarak emanet nerede iyi) ama asla saygı duymayın ve bana yalan söylemeye devam edin....Lütfen% 60 geri ödeme istedim, henüz cüzdanıma hiçbir şey geri dönmedi, aferin btcbboss2022 .... Eğer saçmalık diyorsam, bana bekleneni göndereceğinize dair bir kanıt verin, dün beşinci kez ürünün gönderileceğine söz verdiniz ve iziniz var ama bir kez daha hiçbir şey almadım ... Savaş istemiyorum Sadece cüzdanınıza ödenen bitcoin'in% 60'ını cüzdanıma geri istiyorum ve anlaşma kapandı ve artık sizi rahatsız etmeyecek

Saygılarımla, yine de benim için büyük bir kayıp:(

(gerçek değil ürün bir kez gönderilmedi kazanç)

Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Yemek yapmak için doğmadıysanız, neden yapıyorsunuz?🤔😉 . Bu hoş değil, büyük para, bu tür fiyatlar için bir pazar olduğunu bilmiyordum, yıllar önce yeğenlerime ve sınıf arkadaşlarına nasıl yemek yapılacağını öğretiyorum. tıpkı Büyük pah gibi😂 şaka yapıyor,

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Reaction score
23
Bana parça sağlamanızı istiyorum ama 50 gün sonra ... Artık duruma güvenemiyorum.... Sizden rica ediyorum, lütfen Ön Ödeme (4K) ve 100/150 (2250Euro) siparişten% 60 geri ödeme, 50 gün önce güzel teklifinizden acilen döküldü ... Sevgili kimyager btcbboss2022 umarım bu sorunu iyi çözer ...

Last edited:

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
btcboss2022
İyi günler lütfen dms'nizi kontrol edebilir misiniz?
ty iyi günler

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Kardeşim, aptalca bir soru. Şu anda %99,9 aseton sıkıntısı olduğu için marketten 98,5 (kaynama noktasına göre hesaplanan saflık) kurutmak zorundayım. Hayatımda ilk defa MgSO4 ile kurutmayı denedim. Sonucu MDMA HCL ile kontrol ettim.
100 ml "benim kurduğum" aseton 0,5 gr çözdü.
Bu normal mi yoksa daha kuru olması mı gerekiyor?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Bu durumda susuz sodyum sülfatın daha iyi çalışacağını düşünüyorum.
Zaten 0,5gr ilk miktarın ne kadar olduğuna bağlı.

View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Başlangıçta - özellikle test için - 100 ml aseton içinde 10 gr mdma hlc. Yeld 9,5 gr. Aslında soru, asetonu çok daha iyi kurutmanın mümkün olup olmadığıdır.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Sanırım aseton %100 kuru olsa bile bir miktar HCL'yi çözecektir, bu yüzden % kabul edilebilir.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Zamanım olursa bu makaleyi sadece "arşivler" için bulmaya çalışacağım. Kısaca, asetonda uzun süre bekletilen MgSO4'ün, kendine özgü "bal" kokusuna sahip aseton molekülünün "aynısını" ürettiği söyleniyor. Bu yüzden MgSO4'ü asetonda uzun süre tutmak kısıtlanmıştır. Ancak bunun doğru olup olmadığını teyit edecek bir uzman değilim. Sadece dikkatli bir okuyucuyum.

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Göze ilaç damgası vurmak çok zor xd. Mdma şampanya tarifi için öğütülmüş kimyasalın anijs, likör, dextro / vanille badem özü gibi koktuğunu biliyorum. . Sanırım gözünüzün önünde olan şey binanın en üstündeki mdma,