Bahanelerin Büyük Listesi - kimyasalların yasal kullanımları

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Pinkman House artık ortalıkta olmadığı için bunu nereye göndereceğimi bilemedim. Burayı deneyeceğim.

Küçük miktarlarda kimyasal madde sipariş ettiniz ve ithalat kontrolüne ya da gümrüğe takılma şanssızlığını yaşadınız. Büyük miktarlarda sipariş verdiyseniz muhtemelen ne derseniz deyin hapı yuttunuz, ancak hobi amaçlı miktarlarla yeni bir rota veya yeni bir sentez denediğinizi söyleyin - veya hobici olduğunuzu söyleyin. O zaman muhtemelen ne için oldukları sorulacaktır. Zayıf Mazeretlerin Büyük Listesi zamanı!

Ben başlıyorum:

Fenol- "Parasetamol yapıyorum. Çok eğlenceli ve yasadışı değil. Ayrıca, ben bir hobiciyim ve bunu asla yutmam ya da başkasına vermem."

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Ayrıca, burada iyi bir mazeret talep ettiğiniz kimyasalları gönderebilirsiniz. Ben de buradan başlayacağım:

Sodyum Nitrit
Sodyum Borhidrür

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
ağartma için veya bir ağartma maddesi üretmek için kullanılabilir, ayrıca arabalardaki hidrojen hücreleri için bir araştırma nesnesi olarak da kullanılır.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Evet, ancak bunun için çok fazla yasal alternatif mevcut. Bence en iyi bahaneler, kimya ile uğraştığınızı ama zararsız deneyler yaptığınızı kabul ettiğiniz bahanelerdir.

Ama sodyum nitrit için, balık yemlerinde koku olarak kullanıldığını öğrendim. ABD'de bu şekilde satılıyor.

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Mükemmel güdük sökücü. Söz konusu kütüğe delikler açın. Deliklere nitrat dökün. Üzerine kömürlü çakmak gazı dökün. 10 dakika bekletin. Yak şu kaltağı. Sabaha kadar kütük oldukça bozulmuş olacak. Durulayın ve tekrarlayın.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410

Bu nitratlar için işe yarar, evet. Çoğunlukla potasyum nitrat. Ama bu nitritti.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Bir de koku kimyası, alkollerin esterleşmesi var.
Konsantre sülfürik asit (katalizör)
Asetik anhidrit

her ikisi de bir dizi alkolün asetilasyonu yoluyla farklı kokular elde etmek için kullanılabilir. Örneğin şeftali kokusu üretecek olan benzil alkol. Ayrıca bununla banzaldehit de yapabilirsiniz.

ryry1984

Don't buy from me
New Member
Reaction score
9
metilamin bazı

ve bu aptalca olabilir ama bunu koymak zorundayım:

p2p

Buna benzer bir konuyu cam eşyalarla yapabilir miyiz?

neden bir rotovap isteyeyim ki?
neden 10000ml rb şişesi vb. isteyeyim ki?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Üzgünüm, P2P'nin nihai ürüne mazeret gösterilemeyecek kadar yakın olduğunu düşünüyorum. Potansiyel olarak bazı parfüm kimyası iddialarında bulunmayı deneyebilirsiniz, ancak kimse buna inanmaz.

Rotovap birçok kimya için mükemmel bir makinedir. Masum küçük hobiniz için 800 €'ya bir oyuncak satın alacak paranız olduğuna birilerini inandırmanız gerekir. Gerçi daha kötülerini de gördüm; bundan çok daha fazlasına bisiklet, ayakkabı ve gökyüzü alan insanlar.
Yine de 10 litrelik bir RB zorlama. Açıklaması zor.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Benzaldehit, nitrobenzaldehit: İndigo sentezi. "Memur bey, boya sentezinin her zaman çok ilginç olduğunu düşünmüşümdür!"

Aslında, boyalar büyük bir bahane kaynağıdır. Elbette her şey ölçeğe bağlı.

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Rotovap: hobiniz var ve bazen portakal kabuğu, lavanta, nane vb. uçucu yağlar elde ediyorsunuz (itirafınızı güvenilir kılmak için en az bir Soxhlet ekstraktörüne de ihtiyacınız olacaktır).
10L RBF: Bunu garaj satışından (ABD'deyseniz) veya bir tür internet ikinci el dükkanından birkaç avroya satın aldınız, çünkü şarap üreticisisiniz ve bu rbf fermantasyon için şarap balonu olarak hizmet ediyor.

dnkr

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
(İstek) - TMCP-Indole

Bu konuda çok fazla bilgi yok... Sipariş ettiğim çoğu kimyasal gibi, genel bahanem "yeni bir temizlik ürünü [veya] botanik besin araştırıyorum ve geliştiriyorum", ancak tmcp indolün başka bir kullanımı olup olmadığını bilmek güzel olurdu

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
13
Saf indol, bahçedeki fareleri / köstebekleri kovmak için kokmuş çay poşetleri yapmakla açıklanabilir, ancak sorduğunuzun sentetik kannabinoid yapmaktan başka bilinen bir kullanımı yoktur, ancak indole benzer şekilde kokuyorsa ve kendi arka bahçeniz varsa, o zaman "internetten köstebeklere karşı kontamine indol satın alma" konusunda tartışabilirsiniz, ancak ek bir mazerete de ihtiyacı vardır.

dnkr

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Kesinlikle tuhaf kokuyor. Eski bir idrar kokusu gibi lol. Bu konuda daha akıllı olmam gerektiğini bilmek güzel, teşekkürler!

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594

Çin'de sipariş verirken çok fazla şey istemiyorlar - kimyasal ürünler için özel perakendeci olarak bir müşteri adına sipariş veriyor olabilirsiniz. Benim için işe yaradı, hemen bir teklif aldım

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
p2np için güzel bir mazereti olan var mı? ve güzel bir mazeretim yoksa polis ne yapabilir, bu yasal, bu yüzden çok fazla şey yapamamalılar, değil mi? teşekkür ederim

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
410
Nihai ürüne bu kadar yakın öncüller için genellikle gerçek bir mazeret yoktur. Wikipedia bile P2NP için amfetamin yapmaktan başka bir kullanım alanı bulamıyor.

Ve yasadışı olmasa bile... eğer herhangi bir gümrük yetkilisi özel bir şahsa P2NP sevkiyatı yapıldığını görürse, tahminimce polisle temasa geçerek o kişinin evini aratır, gözetim başlatır ya da izleme listesine alırlar.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
p2np yasa dişidir.
yasal ürünler i̇çi̇n hi̇çbi̇r avukat geçmi̇ş bi̇lgi̇leri̇ni̇n kontrol edi̇lmesi̇ne veya yasal bi̇r ürün i̇çi̇n arama emri̇ne i̇zi̇n vermez.
uluslararası satın alırsınız.
Bu arada, gümrük memurları sınırlarda yasadışı ürünleri kontrol etmekle meşguller.

Last edited: