Kristal Mephedrone için en basit tarif

Madre

PR manager
Reaction score
130
Hevesli aşçılara selamlar! Bugün size Mephedrone'un (4-MMC, Meow Meow olarak da bilinir) nasıl pişirileceğini anlatacağız.

Yaklaşık 20 yıl öncesine kadar kimse mephedrone'u bilmiyordu, ancak kısa süre sonra dünyayı fethetmeye başladı. İnsanlar hızla ona aşık oldular ve meph'i "yeni kokain", "ecstasy katili", "meth'ten daha iyi" ve benzerlerinden daha azı olarak adlandırmaya başladılar. Haklı ya da haksız olduklarını söylemek zor, ancak mephedrone'un yaşayan bir klasik haline geldiği ve en iyi öfori ilaçlarının başında geldiği bir gerçek. Mephedrone kraliyet uyuşturucusudur.

Mephedrone birçok ülkede yasaklanmış olsa da, biz onu tüm kalbimizle seviyoruz ve size nasıl pişirileceğini öğretmek istiyoruz.
Size mutfağınızda mephedrone pişirmenin en kolay ve en hızlı yolunu sunuyoruz.

1L şişe veya balon ile en basit mefedron sentezi.

• Bu sentez hiçbir laboratuvar malzemesi gerektirmez.
  • Vidalı kapaklı 1 litrelik bir cam balon şişeye ihtiyacınız olacak.

1L şişe için gerekli oranlar:
  1. 2b4mp* - 100g
  2. Benzen - 200ml
  3. Metilamin %40 - 140ml
  4. Hidroklorik asit - 40ml
  5. Aseton - 600ml

*Bu konu başlığında size 2b4mp 'yi camın içinde hızlı ve kolay bir şekilde nasıl elde edeceğinizi gösteriyoruz!
    https://bbgate.com/threads/preparation-of-2b4mp-precursor-for-mephedrone.7042/

Adım 1: Sentez
200 ml benzen alın ve bir şişeye dökün. Dikkatlice 100g 2b4mp ekleyin. 2b4mp tamamen çözünene kadar şişeyi çalkalayın. Ardından 140 ml %40'lık sulu metilamin çözeltisi ekleyin. Kapağın altına bir selofan levha yerleştirin ve sıkıca kapatın. Boynu bantla sararak şişenin içinde hava geçirmez bir sızdırmazlık oluşturun. Karışımı periyodik olarak karıştırarak 24 saat bekletin.

Şişeyi 40-50 derecedeki suya yerleştirir ve daha kuvvetli karıştırırsanız, sentez süresi 3-4 saate düşer.

Adım 2: Serbest baz yıkama
Önemli: İşlem boyunca eldiven giyin.
Süre dolduğunda, şişenin içindekileri 2 litrelik plastik bir şişeye boşaltın ve aynı şişeye 1 litre 30-40ºC su dökün. Kapağı kapatın ve birkaç dakika boyunca iyice karıştırın. Daha sonra 15-20 dakika süren fraksiyonların net bir şekilde ayrılmasını bekleyin. Üstte benzen (yağ) içinde serbest bir 4-MMC bazı, altta su olacaktır. Üst katmana ihtiyacımız var. Alt katmanın boşaltılması gerekir. Bunu yapmak için şişeyi ters çevirin ve kapağı hafifçe açın. Böylece şişenin içeriği yavaşça dışarı dökülür. Şişede sadece üst katman kaldığında, boşaltmayı durdurmalısınız.
Ardından, şişeye bir litre daha ılık su dökün ve yağı şişeden durulama işlemini tekrarlayın. Ve sulu kısmı tekrar çöpe boşaltın. Sonunda, tüm manipülasyonlardan sonra, şişede sadece sarı yağ olmalıdır (benzen içinde serbest baz 4-MMC).

Adım 3: Asitleştirme
Asitleme için şişenin içeriği geniş boyunlu bir litrelik kavanoza dökülebilir veya şişenin kendisi dikkatlice ikiye bölünebilir. Asitleme için 1'e 10 oranında karıştırılmış hidroklorik asit ve aseton kullanılır. 100 gram 2b4mp için tipik olarak 30-40 ml hidroklorik asit ve 300-400 ml yüksek kaliteli kuru asetona ihtiyacınız olacaktır. Asitleştirmeye başlamadan hemen önce bir asit çözeltisi hazırlamak daha iyidir. Asitleme küçük porsiyonlar halinde gerçekleştirilir ve karışım sürekli karıştırılır. Karıştırma için ince uzun 1 ml'lik bir şırınga veya bir şırınga pistonu kullanmak uygundur.

Asit çözeltisi eklendikçe, bir bulamaç çökeltisi oluşacak ve karışım kendiliğinden ısınacaktır. Karışım çok kalınlaşırsa, 50-100 ml aseton ile seyreltebilirsiniz (daha fazlası da mümkündür). Karışım çok kalın olmamalıdır, aksi takdirde süzmek zor olacaktır.
Asitleme tamamlandıktan sonra karışım soğutulmalı ve 4-6 saat boyunca dondurucuda saklanmalıdır.
Kavanozun üzerine bir kapak koymayı unutmayın.

Asitleme sırasında karışımın pH'ının indikatörlerle sabitlenmesi arzu edilir, pH=5'e ulaşıldığında asitleme durdurulur.

Adım 4: Filtreleme
Dondurduktan sonra lapa kıvamında bir karışım elde edersiniz. Bu maddeyi bir kağıt filtreden ya da kalın bir peçete veya bezden geçirin. Parçalar halinde keserek havada kurutun.
Mefedron hafif bir renk tonu ile beyaz olmalı, hafif bir kokusu ve acı bir tadı olmalıdır. Elde edilen mefedron keskin bir kokuya, ekşi veya tuzlu bir tada veya beyazdan çok farklı bir renge sahipse yıkanmalıdır. Tamamen kuruduğunda, mefedronu ince bir toz haline getirin. Karışımın sıvı olması için az miktarda buz gibi soğuk (dondurucudan), yüksek kaliteli kuru aseton ekleyin. Ardından süzün ve tekrar kurutun. Mefedronu iyi ve temiz görünene kadar durulayın.

100 g 2b4mp'den ortalama verim ~50 g mefedron unudur. Bu da kristalize edilebilir.

Adım 5: Kristalizasyon

50 g saf mephedrone tozunu 100 ml suda (veya 50/50 alkollü su veya votkada) çözün. Fokurdayana kadar ısıtın ve bir kapta kristalleşmeye bırakın. Çözücü buharlaştıktan sonra mephedrone kristalleri elde edeceksiniz.

İşte bu kadar. Şimdi yapmanın ne kadar kolay olduğunu görüyor musunuz?
En saf Royal meph'i hızlı, kolay ve verimli bir şekilde elde edin.

Benzer bir Mephedrone pişirme başlığının aksine, bu başlıkta adımları olabildiğince basitleştirdik ve ölçeği küçülttük. Artık mutfağınızda gerçekten pişirebilirsiniz! Anlamadığınız herhangi bir adım olursa, bize yazın! Size yardımcı olabiliriz!
Tam bir daldırma için, büyük ölçek kullanarak 4-MMC sentezleme videosu içeren Mephedrone Sentezi başlığına göz atın.

Mephedrone'u deneyen insanlar onu gönülden seviyor. Herkes.
Deneme şansı bulamayanlar için, dipsiz bir coşku ve neşe okyanusu önlerinde uzanıyor.
Ama dikkatli olun! Bir sonraki parçadan veya enjeksiyondan vazgeçmek gerçekten zor olacak. Mephedrone çok iyi.

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
24h mix hahah rusça bok sentezi zD
Mmc 2 saat içinde yapabilirsin kolay 24 saat ücretsiz xD yaptı diyorsun

Peanut

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Merhaba ben yeniyim ve yorumlarda bazı insanların reaksiyonlarda başarılı olamadığını okudum.....
Tavsiye edebileceğiniz bir NO BULSHIT yöntemi var mı.....please.....?

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Bir soru sorabilir miyim?
Metilamin hidroklorürden %40 Metilamin nasıl elde edilir?
Sadece metilamin hidroklorürü uygun miktarda suda mı çözmem gerekiyor?

Last edited:

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
Cristal kolaydır

Attachments

• JWw1azMxDL.jpeg
    JWw1azMxDL.jpeg
    6.4 MB · Views: 1,771
  • 3L5BPdmRVA.jpeg
    3L5BPdmRVA.jpeg
    7.3 MB · Views: 1,759

Passliem

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
Bu başlıktaki tarife göre mi yaptınız? Ve nasıl sonuçlandı? Kimse satın alır mıydı?

View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
bay kutas'in da dedi̇ği̇ gi̇bi̇ bu boktan bi̇r rus sentezi̇, kendi̇ni̇ze bi̇r dmso alin ve bi̇r saat i̇çi̇nde i̇şi̇ni̇zi̇ bi̇ti̇ri̇n

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
Eğer senin için dsmo onunla yapılmışsa

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
Sizi ve UWe9o12jkied91d 'yi ileri geri giderken görüyorum, bu yüzden birinizin veya ikinizin de kullandığınız tarifleri veya outlaw'ınkilerdeki iyileştirmeleri yayınlayıp yayınlayamayacağınızı merak ediyordum?

Teşekkürler

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
UWe9o12jkied91d Lütfen siz ve mocnykutas'ın tartıştığı yöntemi detaylandırabilir misiniz?

Teşekkürler

Passliem

Don't buy from me
New Member
Reaction score
27
saygılar efendim, her şeyden önce siz bir öncüsünüz ve yaptığınız şey harika, size büyük saygı duyuyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. güvende kalın.

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
UWe9o12jkied91d Lütfen siz ve mocnykutas'ın tartıştığı yöntemi detaylandırabilir misiniz?

Teşekkürler

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
510
Deals
5
Hangi prosedürle övündüğünü bilmiyorum ama şu anda en iyi sonuçları ketonu biraz dcm içinde çözerek, hafifçe 35-40'a ısıtarak, metilamini bir kerede ekleyerek, olduğu gibi 10 dakika karıştırmaya bırakarak ve ardından 20-30 dakika boyunca azar azar dmso ekleyerek aldım. su daha sonra bir miktar etil asetat ile birlikte eklenir ve birkaç dakika daha karıştırılır, ayrılmaya bırakılır. soğuk asetonla seyreltilir ve çökeltilir, hem 33 hem de 37,5 HCl denedim, kayda değer bir fark yok.
İzlediğim tüm prosedürler arasında bu en temiz ve en yüksek verimliydi ve bir yan not olarak, ölçek ne kadar büyük olursa o kadar iyi sonuç verdiğini düşünüyorum.

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
Vay canına. harika teşekkürler

Barocco

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, Benzen hakkında, buradan satın alınması yasak olduğu için başka bir şeyle değiştirmenin bir yolu var mı?

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Bence toluoene işe yaramalı, çünkü bu sadece Freebase için bir çözücü. Ama ben sadece bir acemiyim.