Kristal Mephedrone için en basit tarif

Barocco

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, Benzen hakkında, buradan satın alınması yasak olduğu için başka bir şeyle değiştirmenin bir yolu var mı?

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Bence toluoene işe yaramalı, çünkü bu sadece Freebase için bir çözücü. Ama ben sadece bir acemiyim.

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Reaction score
31
50g aldığını belirtmişse bu nasıl %25 oluyor?

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Birisi metilamin hcl'den NaOH ile metilamini %40 yaparsa, metilamini destile etmek gerekli midir yoksa NaCl'yi karışımda bırakmak mümkün müdür?

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Peki ya aseton? Hırdavatçı asetonu yeterli mi yoksa MgSO4 üzerinde destile etmek ve kurutmak gerekli mi?

Ve bir başka aptalca soru: Birisi bakır bir imbikte imha edebilir mi yoksa bir laboratuvar camı hala tavsiye edilir mi?

Last edited:

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Önceki sorularımla ilgili olarak, şimdi biraz deney yaptım ve NaCl'nin su tabakasında kaldığını ve onunla birlikte ayrıldığını düşünüyorum. Hırdavatçıdan alınan aseton yeterli olmalı, çünkü zaten HCl + H2O ile karıştırılıyor, bu nedenle belirli bir miktar su sorun değil. @OutLaw Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Teori doğru mu?

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Ve bir soru daha: sentez basınç yaratıyor mu? Çünkü bant dolgu macunu olarak kullanılıyor. Yoksa ısı mı var? Sentezin tamamı plastik şişelerde yapılabilir mi? Talimatlar çok iyi, ancak gerekli aletleri daha iyi bir araya getirebilmem için süreci daha ayrıntılı olarak açıklayan birkaç yan bilgiyi kaçırıyorum.

Bir süre içinde cevap için çok teşekkürler

gamling

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, ben Türkiye'deyim, metilamin nerede bulunur?

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
O halde, aynı prosedürü sürdürürken verimi en üst düzeye çıkarmanın en basit yöntemi nedir?

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
hepsi̇ vi̇deoda var

View previous replies…

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Bu durumda, NMP ve Etil asetat kullanımında genel verimi etkileyen ana faktör nedir?

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
THF etil asetat nmp benzen dcm toulen ksylen iyi bir sentez yaptıysanız kullanabilirsiniz aynı ağırlık ve% saf ürün elde edersiniz

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Simyacı;
Eğitim ve nasıl yok. Ancak daha az hata kaynağı olan daha kolay yollar var (her şey sadece 1 şişe, 2 beher, pipet ve pyrexx kasesinde. VE önce toz kurutma olmadan imidiatly kristalize edersiniz).

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Benim ilgilendiğim tarz bu. Bu sentez sadece su ile yıkama gerektiriyor, diğerleri etil asetat çözeltisi öneriyor. Bezeni DCM ile değiştirirsem su yeterli olur mu yoksa diğer çözücüler daha iyi sonuçlar verir mi?

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
50
Henüz çözücülerle başa çıkabilecek noktaya gelmedim. Tek bildiğim DCM'nin sudan daha ağır, benzen/toluenin ise daha hafif olduğu. Farkı yaratan da bu. Asitleme sırasında, asit önce freebazlı çözücüye çarparsa, meph doğrudan floküle olur. Ancak, asit önce su katmanına çarparsa, asidik hale gelir ve freebaz suya geçer. İkinci varyantta, su tabakası daha sonra çıkarılır ve kristalleşmek üzere yerleştirilir. DCM tabakası kirlenir.

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
İyi bir noktaya değindiniz. Teşekkür ederim. Sanırım o noktada aseton olacak. Reaksiyonu DCM'de gerçekleştirin, ardından çözeltiyi suyla yıkayın, katmanları ayırın ve suyu daha sonra çöpe atın. Sonra yağ tabakasını alın ve asidasyondan önce asetonla karıştırın. Asidasyon sırasında sorunlara neden oluyorsa, belki farklı bir çözücü sudan daha iyi olabilir.