İlaç saflığını anlamak için yapay zeka mı kullanıyorsunuz?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
hey, daha önce birinin methinin saf olup olmadığını soran bir yazı gördüm ve bu bana bir fikir verdi. ya bir yapay zeka kötü uyuşturucuları (meth veya başka türlü) tespit etmek için eğitilirse? bu mümkün mü?

meth'i örnek olarak kullanarak, orta, net parçaları iyi ve çok büyük veya çok küçük parçaları kötü olarak kategorize etmek için eğitilebilir. sadece meth'inizin bir resmini yükleyin ve veritabanına karşı kontrol edecektir. çok genelleştirilmiş olurdu (bir feragatname olurdu, yanlış reklamı onaylamıyorum) ama belki bazı insanlara yardımcı olabilir. yapay zeka veya kod hakkında hiçbir şey bilmiyorum ama böyle bir şey yaratmayı öğrenebilirim. sadece uygulanabilir olup olmadığını bilmeye ihtiyacım var ^^;

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Sanırım görüntüler için eğitebilirsiniz? Yine de bir fotoğraftan ne kadar doğru sonuç alabileceğinizi bilmiyorum.

PavelD

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Teorik olarak mümkün, pratik olarak da evet, çok kapsamlı bilgi ve deneyim gerektiriyor

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
Burada deneyimi olan biri varsa bana pm atabilir mi? Belki bu konuda birlikte çalışabiliriz ^^;

PavelD

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Kulağa oldukça cazip ve uygulaması karlı geliyor! Ancak ne yazık ki sadece genel bilgiye sahibim ve bu fikri uygulamak için gerekli uzmanlıktan yoksunum. Umarım kendi Zuckerberg veya Heisenberg'inizi bulursunuz

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Küçük miktarlarda farklı kimyasalları maddeyle birlikte bir plakaya dağıtabilen ve herhangi bir reaksiyonu ölçebilen gelişmiş ekipmana ihtiyacınız olacaktır, temelde bir marki testi, ancak makinenin onu dürtmesi ve bilgi toplaması için birçok seçenekle

O zaman bile yeterli bilgiye sahip olmadığında size haber vermesi için onu yaratmanız gerekir. Bu tür şeylerin programlanması hakkında hiçbir şey bilmiyorum ama mantıksal açıdan ve sinir ağları hakkında bildiğim kadarıyla, bunu gerçeğe dönüştürmek için bir takım insana ihtiyacınız olacak

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
lanet olsun, fiziksel testleri düşünmüyordum bile ^^: aklımdaki şey sadece ilaçlarınızın resimlerini yükleyebileceğiniz ve yapay zekanın diğer resimlerle karşılaştırıp malınızın boktan olup olmadığını söyleyeceği bir web sitesiydi

bir ekibe ihtiyacım olduğundan şüphem yok, sadece mümkün olup olmadığını bilmek istedim, böylece araştırmaya başlayabilirim. eğer imkansız olsaydı, kendi haline bırakırdım ve uğraşmazdım bile

teknik bilgisi falan olan varsa hmu!!! bu şeyi gerçekten başlatmak istiyorum ^_^

View previous replies…

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Oh, yapıyı analiz eden bir mikroskop gibi yapının anlık görüntüleri gibi düşündüğünüzü ve yapının farklı çekimlerinden girdi aldığınızı anlıyorum

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
Hayır ^^;

fiziksel uyuşturucunun bir resmini kastediyorum, meth kristalleri gibi

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
En yüksek kalitede bir kamerayla bile meth shard kalitesini söylemenin fiziksel olarak mümkün olacağından şüpheliyim, moleküler ölçekte fotoğrafını çekebilecek bir şeye ihtiyacınız olacak

Yani istediğiniz şey, insanlara kullanmaları için satabileceğiniz bir cihaz ve sadece onu kullanan bir hizmet, örneğin bir bilgisayara veya dizüstü bilgisayara beslenen bir tür masaüstü mikroskop ve ardından bunun için bir web sitesi veya uygulama

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Yapay zekayı, resimleri spesifikasyonlarınıza göre derecelendirmesi için eğitebilir misiniz? Evet, ancak bir resme bakarak meth saflığı hakkında hiçbir şey söyleyemezsiniz

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
bu gerçekten berbat... benim gibi aptallar için bir kaynak yapabileceğimi umuyordum ^^;

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Yapay zeka süper zeki hale gelecek ve gördüklerine şaşıracağız... Sadece bekle genç bayan bunun için sen fütüristiksin Cesaret edenin kazanmasını seviyorum

kpach

Don't buy from me
Resident
Reaction score
36
Yapay zeka sadece bir trend. Yakında sona erecek bir beklenti balonu.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
büyük olasılıkla, ama şu anda bir varlığı var. neredeyse tüm teknolojiler bir noktada modası geçiyor, ancak şu anda yararlıysa, neden ondan yararlanmayalım? ^^;

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Robotları Geliştiren Evrensel Yapay Zeka Nihai Hedeftir....aawwwwwww

Caleb

Don't buy from me
Resident
Reaction score
27
"Yapay zeka" diye bir şey yoktur... zeka yoktur, sadece toplanan bilgidir.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
Bu sadece bir terim ^^;

"nefes almıyor, sadece hava alıp veriyor" demek gibi... evet, terim bu lol. tabii ki zeki değil çünkü canlı değil ama arkasında insan zekası var

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Yapay zeka çok yakında insan ötesi tanrı olabileceğinin farkına varacak kadar zeki hale gelecektir. HEUREKA

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Akıllı olarak tanımlandığına inanıyorum çünkü bir noktada kendi başına inisiyatif alması ve daha fazla programlanmadan öğrenmesi gerekiyor. Sıfır bilgi ile zeki olabilirsiniz. Aynı şekilde, tüm bilgiye sahip olabilir ve aynı zamanda bir aptal olabilirsiniz. Zeka öğrenebilme niteliğidir. Bilgi ise öğrenilen enformasyonun kendisidir.

Ben bunu fiziksel testler olmadan pratik ya da mümkün olmayan tarafına koyardım.

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Turing Testi... bir makine, yetenekli bir insanı çaba ve izlenim açısından mükemmel bir şekilde taklit ettiğinde... Tekno Sekülerlik başlıyor ve gerçekten de çok hareketli bir geleceğe doğru hızlanıyor.