İlaç saflığını anlamak için yapay zeka mı kullanıyorsunuz?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Yapay zekayı, resimleri spesifikasyonlarınıza göre derecelendirmesi için eğitebilir misiniz? Evet, ancak bir resme bakarak meth saflığı hakkında hiçbir şey söyleyemezsiniz

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
bu gerçekten berbat... benim gibi aptallar için bir kaynak yapabileceğimi umuyordum ^^;

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Yapay zeka süper zeki hale gelecek ve gördüklerine şaşıracağız... Sadece bekle genç bayan bunun için sen fütüristiksin Cesaret edenin kazanmasını seviyorum

kpach

Don't buy from me
Resident
Reaction score
36
Yapay zeka sadece bir trend. Yakında sona erecek bir beklenti balonu.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
büyük olasılıkla, ama şu anda bir varlığı var. neredeyse tüm teknolojiler bir noktada modası geçiyor, ancak şu anda yararlıysa, neden ondan yararlanmayalım? ^^;

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Akıllı olarak tanımlandığına inanıyorum çünkü bir noktada kendi başına inisiyatif alması ve daha fazla programlanmadan öğrenmesi gerekiyor. Sıfır bilgi ile zeki olabilirsiniz. Aynı şekilde, tüm bilgiye sahip olabilir ve aynı zamanda bir aptal olabilirsiniz. Zeka öğrenebilme niteliğidir. Bilgi ise öğrenilen enformasyonun kendisidir.

Ben bunu fiziksel testler olmadan pratik ya da mümkün olmayan tarafına koyardım.

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Turing Testi... bir makine, yetenekli bir insanı çaba ve izlenim açısından mükemmel bir şekilde taklit ettiğinde... Tekno Sekülerlik başlıyor ve gerçekten de çok hareketli bir geleceğe doğru hızlanıyor.

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Birbirinden ayırt edilemeyen çok sayıda ilaç vardır (özellikle tüm o beyaz tozlar). İlk savunma hattı olarak işe yarayabilir, ancak ilaçlarınızı gerçekten test etmelisiniz.

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
Katılıyorum, ancak test kitleri pahalı ve herkesin buna parası yok. test kitleri de herkes için kolayca erişilebilir değil, bu yüzden geçici bir çözüm bulmayı umuyorum. bu cevaplar bana fazla umut vermiyor. eğer imkansızsa pes edeceğim ve zamanımı boşa harcamayacağım, ancak test kitlerini alamayan veya almak istemeyenlere yardımcı olmak güzel olurdu. o kadar etkili olmayacak, ama biraz işlevsel bir alternatif olurdu (en azından umarım)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
Yine de, bu sitedeki farklı bir kullanıcı (kim olduğunu unuttum, spot ışığınızı çalmaya falan çalışmıyorum) evde uyuşturucu testlerini kullanabileceğinizi söyledi lol, sadece numuneyi suyla karıştırın ve belirlenen kaba koyun (veya testinize bağlı olarak şeridi / çubuğu / her neyse içine koyun. sadece içine işediyseniz yapacağınız gibi yapın) ve numunenizin hangi ilaçları içerdiğini söylemelidir (tabii ki test ettiği ilaçlardan). Tek sorun, size tam olarak tağşiş edici maddeler hakkında bilgi vermemesi, sadece istediğiniz uyuşturucunun varlığını tespit edebilmesi (veya belki de taramadaki diğer uyuşturucular, örneğin preslenmiş bir adderall'ı bu şekilde test etmek ve daha sonra opioidler için pozitif tarama yapmak gibi). bu yöntemin potansiyel kullanımları vardır (kişisel olarak hiç yapmamış olmama rağmen), ancak süper etkili olduğunu sanmıyorum. yine de bir test kiti alamıyorsanız denemeye değer, bir ara deneyebilirim, idk lol ^^;

bu yazı aynı zamanda bunu ilk ve son duyuşum, bu yüzden başka biri bu yöntemi test ettiyse işe yarayıp yaramadığını sorabilir. eğer tamamen işe yaramaz değilse, en azından düşünmeye değer imo

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Bu benim için çok karmaşık ve ilgi çekici değil. Ben yapay zekanın bir ilacın saflığını resimlerle anlatmasına bağlıyım. Hatta moleküler düzeyde, ama pahalı.

Tsigger

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Bir fotoğrafa dayanarak, özellikle işe yaramayacaktır. Işık spektroskopisi diye bir şey var. Evde bir telefon için yapılabilecek basit bir cihaz. Bu amaçla eğitilmiş bir yapay zeka, bu cihaz aracılığıyla çekilen görüntülerin analizinde rol oynayabilir. Bu konuda çalışan ya da beyin fırtınası yapan biri varsa, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
46
Bir laboratuvar testi olmadan bunun gerçekten mümkün olabileceğini sanmıyorum

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Ayrıca bence sorunlardan biri de safsızlıkların da beyaz olabilmesidir, bence yapabileceği tek şey kristalin veya amorf veya beyaz olup olmadığına bakmaktır, ancak bu gerçekten saflığı yansıtır mı?

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
62
Deals
13
İçildiğinde hiç de iyi olmayan gerçekten iyi görünümlü bazı uyuşturucular gördüm. Muhtemelen uygun bir çözüm değil.

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Sanırım teorik olarak resimleri analiz edebilen ve bazı safsızlıkları arayabilen bir tane yapmak mümkün olabilir, ancak daha büyük sorun muhtemelen sadece bir resme dayanarak saflığı tam olarak söylemenin ve genel olarak bakmanın zor olması olacaktır.

echelon

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Yazınız pek mantıklı değil. Daha ziyade... Teknik olarak imkansız değil, ancak imkansız olan şey, ürünün kalitesini sadece basit bir görüntü ile %100 teyit etmektir.

Ürünün 3 boyutlu bir versiyonunu oluşturup her bir parçasını kontrol etmediğiniz sürece, bunu başka türlü nasıl yapabileceğinizi gerçekten anlamıyorum.
Bununla birlikte, bunu başarmak için başka çözümler de var ancak sizin için çok karmaşık.

Bu, görüntü üzerinde kapsamlı bir araştırma gerektirir, bu nedenle optimizasyona ihtiyacınız olacaktır, aksi takdirde çok uzun sürecektir ve elbette bir veritabanı + genel API'leri kullanan arama motorları.

Henüz bitmedi, görüntünün orijinalliğini kontrol etmek, herhangi bir değişiklik yapılıp yapılmadığını kontrol etmek gibi yapılması gereken birçok şey var.

Sadece kaliteyi manuel olarak kontrol edin.

Last edited:

Putthelimeinthecoconut

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Reaction score
3
Ben de bir süredir bunu düşünüyordum. TLC testlerini değerlendirmeye yönelik bir uygulamanın hayata geçirilmesi belki de çok kolay olurdu, ancak TLC testinin gerçekleştirilmesi yeterince kolay değil. İlaçların kalitatif ve kantitatif tayini için çok pahalı olmayan ve pahalı ağır ekipmanlar olmadan özel ön bilgisi olmayan herkes tarafından kolayca gerçekleştirilebilecek bir test nasıl görünebilir? Bunun için birkaç fikrim var. İlgilenen var mı? Bu konuda bana yazabilirsiniz ve belki uygulama üzerinde çalışabiliriz. Saygılarımla