4-MMC и какво всъщност получавате.

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Този форум е невероятен, аз се отказах от търсенето всъщност, но виждам надежда тук.
И да, нещата в Даркнет през последните две години бяха все гадости. Ние знаем.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
282
Reaction score
82
Points
28
В 3h форма 2b4m към mmc HCl кристал
Не е необходимо да се използва aceton IPA alkohol dcm не е необходимо да се филтрира на фунията на Бухнер.
Разклатете и изпечете.
 

Attachments

  • NVy0iz8pQL.jpg
    NVy0iz8pQL.jpg
    383.5 KB · Views: 41
  • 9bWp8FJsgt.jpg
    9bWp8FJsgt.jpg
    422.7 KB · Views: 43

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Много е тъжно да се види, че в днешно време не получаваш дори това, което искаш. Пазарите на лекарства не са това, което бяха.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
282
Reaction score
82
Points
28
Bulshit ако u знае как да направи тогава u има почти безплатно всички лекарства
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Съгласен съм, но аз говоря за уличния пазар, а не за това да ги синтезирате сами. Първо формулирам посланието си, а след това действам умно.
 
  • Like
Reactions: $!$

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Много се радвам, че попаднах на тази тема. Много благодаря за споделянето! Търсих навсякъде точно това, което сте предоставили, което по същество е просто списък на това какво "наистина" представляват тези неща. С помощта на An AI успях да създам приложената таблица, в която са изброени всички реактиви, изброени в началото на темата.
От АИ:
Колоната за силата се основава на субективни доклади и може да варира в зависимост от индивидуалните реакции и дози. Колоната за разходите представлява цената на реагентите, необходими за синтезиране на съединението.Колоната за чистота представя колко близко е съединението до действителния мефедрон по отношение на чистотата.
Все още имам проблеми с подтикването на AI да дава по-ясни описания на всяко съединение, но начинът, по който се намира сега, ми е доста полезен. Но това повдигна въпроси за мен: Защо хлорометакатинонът е посочен като "най-висока" чистота, най-ниска цена, но със "слаб" ефект? Същото важи и за N-циклохексил метилона? ("освен за цената")

@BevItUp "Също така изглежда, че всички доставчици са в ЕС. Това изглежда като продукт, с който някой би могъл да забогатее бързо в САЩ. Особено ако направят качествен продукт, така че хората да знаят какъв трябва да бъде той..."
Не мога да се съглася с вас повече!!! Толкова много хора питат за истинската сделка тук и аз възнамерявам да им я дам. Но силно... А не слаб? lol

Наистина оценявам всички твои прозрения и @Gordon Ramsay!
 

Attachments

  • qtzGQpAO0i.png
    qtzGQpAO0i.png
    221.3 KB · Views: 15

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
282
Reaction score
82
Points
28
3cmc е като скоростта или метамфетаминът е труден сън на следващия ден
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
282
Reaction score
82
Points
28
ИТ е 3cmc много лаборатория не може да направи като това стъкло много е мръсно Кафяво жълто ако го направиш можеш да направиш милион $ 100kg може да направиш за 1 ден
 

Attachments

  • Yto7VeRW9z.jpeg
    Yto7VeRW9z.jpeg
    1.1 MB · Views: 15

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
🤑🤤🤑

Може би първо ще се опитам да преведа 3CMC???
 
  • Like
Reactions: $!$
Top