Синтез на 4-MMC (мефедрон). Пълно видео ръководство.

hazel

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
1
Им може да се използва 31% киселина Hcl ?
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Мога ли да използвам готварска сол, за да се отърва от водата в мефедрон със свободна основа?
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Защо не, ако готварската сол е NaCI ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Защото това не работи - вие попитахте, аз отговорих. MgSO4, Na2SO4, K2SO4 безводни са опция. NaCl Няма да абсорбира вода от екстракта на амф свободна основа.
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Братята изглеждат добре във видеото, в което използват NaCI = натриев бикарбонат
учителят добавя последната стъпка на промиване на маслото Натриев бикарбонат и извлича останалата вода от маслото, кой греши, ти или учителят?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
NaHCO3 е натриев бикарбонат
Той се добавя, за да се отървем от остатъците от бром (Br2). Не се използва за сушене.
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Натриев бикарбонат, пот. сода за хляб, E500b, NaHCO 3 - неорганично химично съединение от групата на бикарбонатите, водородна сол на въглената киселина и натрия. Уикипедия
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Сместа се оставя да престои няколко минути, като останалата вода с натриевия хлорид се събира в долния слой. Този остатък от водата се изхвърля. Чистата свободна база на мефедрона в бензол остава в т
натриев хлорид какво е
Натриев хлорид, NaCl - неорганично химично съединение от групата на хлоридите, сол на солната киселина и натрия. Той е основната съставка на трапезната сол, изпарителната сол и пътната сол.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Колко 2 бром 4 метилпропиофенон е произведен от 100 г 4 метилпропиофенон във видеото
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ако U вече имам 2B4M и прескачам стъпките на бромиране, но искам да имам точно същото количество от другите реактиви. Какво количество 2 бром 4 метилпропиофенон ще ми е необходимо
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Необходимо е да се промени плътността на водата, за да се разделят лесно слоевете. Добавянето на NaCl е често срещана техника. Разбирате ли сега?

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mephedrone-synthesis-4-mmc-in-nmp-solvent-large-scale.231/
 

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Здравейте, разполагам само с methylamine hcl, как мога да направя 40% разтвор. Мога ли просто да смеся 40 грама бяло 100 мл вода
 

CristalKing

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 9, 2022
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Можете да добавите вашия метиламин HCL към 2-бромо ... в който и да е разтворител и бавно да добавите правилното количество NaOH във вода 1:5, тогава метиламин HCL ще се превърне в метиламин газ или във вода ....
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Може ли конц. на HCl да се използва за алфа-халогениране?


Киселината ще тавтомеризира кетона до енол, а пероксидът ще окисли HCl до елементарен Cl2, който е също толкова добра оставяща група за етапа на N-метилиране. Пропускам ли нещо?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
По-добре е да се използва елементарен Cl2 в газ. Почти съм сигурен, че добивът ще бъде много по-добър.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Имате ли представа какъв би бил добивът при метода с HCl/пероксид (имат 50%)? Опитвам се да избегна ракови/отровни химикали.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Нямам представа. Не съм сигурен, че реакцията ще се получи, както сте казали, защото h2o2 ще окисли всичко и вместо кетон може да се получи алкохол или нещо по-лошо като черно лепкаво масло.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Някой провери ли крайната чистота на кристалите чрез GC-MS? Имате ли представа какъв би могъл да бъде диапазонът, тъй като кристалите наистина няма да растат, ако има примеси?
 

Sopranos

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Каква е цената на това производство - прекурсори и други неща - за например 1 кг мефедрон?
 
Top