aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Къде е моята поръчка? поръчах 100 г кокаин получих само 98,5 г поръчах хероин от картел валентино и все още не съм получил това ощеһттр://????? съм му изпращал съобщения на сесията. чрез имейли няма отговор !
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Вече трябва да направим списък на общия размер на парите, които е измамил... Съжалявам, братко
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ако това лице може да пише, тогава го помолете да отиде във форума и да публикува искането си, като подробно опише обстоятелствата.
 

bulltime

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Аарон дори не продава ли вече тук ?,не мога да го намеря lol
 
View previous replies…

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Човек, който мами другите, е просто най-лошият вид мърша, който съществува. Излезте навън и спечелете парите си, като работите честно. Този тип хора са самовлюбени и дори не изпитват угризения за лошото, което вършат... сякаш светът им дължи нещо. Или пък са ядосани на света, защото животът им е скапан. Това е твоята ВИНА, че животът ти е наопаки, ти, шибан неудачник
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Напълно сме съгласни с това, стараем се максимално, използвайки всичките си ресурси, за да отстраним тези проблеми, погрижи се, братко.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Случайно ли ми отговорихте? Мисля, че беше посветено на аарон това, което казахте.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Става въпрос за моята поръчка, която беше подплатена... Допълнителните доказателства от моя клиент и неговия клиент ще бъдат изпратени утре, тъй като всички спят.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Макар че аарон водеше добър бизнес с мнозина и като цяло беше в добро темпо относно поръчките си, за мен всичко около него беше подозрително от самото начало, защото можех да кажа, че той не е истински ангажиран в общността за лични цели, а също и широките му запаси, които никога не изглеждаха да са заедно на едно и също място, просто ми приличаха на "Darknet Vendor 101", така или иначе дропшипингът е съвременен бизнес модел, но ми се стори нахално да имаш такава форма на реклама, когато явно не си ти :D Заради подозрителното му поведение наистина натрупах много злоба към него, заради факта, че би използвал тази страхотна общност за лична изгода.

Обикновено лъжите никога не стигат докрай, в този случай интригуващият сюжет, който Аарон е създал около него и многото други персони (купувачи и продавачи), които има на този пазар, се разкри за мен на 29 август тази година. Въпреки това не ми се искаше да правя нищо по въпроса, защото да имаш различни самоличности в тъмната мрежа е нещо, което е много често срещано и което и аз правя.

Въпреки това беше на 22 август, когато един потребител се свърза с мен в Breaking Bad, като поиска най-различни наркотици, но най-вече оксикодон за лична употреба. Влязохме в разговор и беше около седмица по-късно, когато пакетът беше на път. Точно в този момент купувачът се свърза с мен отново със следното съобщение:

Така че на този етап бих искал да си вземете почивка, да отворите сесията и да видите дали този идентификационен номер може да ви е познат. :D

Историята продължава..

Тъй като никога преди това не съм имал контакт на сесия с аарон, не можах да видя какво ще се развие и продължих да се свързвам с потребителя с мързеливо съобщение "Йо, Гордън", за да му кажа кой съм.

След 2 часа и 2 минути искането ми за съобщение беше прието. Потребителят отговори:

Когато продължих да се конфронтирам с него, като казах:
Той не каза нищо през целия ден, въпреки че преди това беше много отзивчив, а в САЩ все още беше обяд
Продължих да ровя:
Той излезе и каза:
Получих някакви фугасни обяснения защо клиентът ми го е насочил към мен, защото се предполага, че Аарон е голям доставчик на оксикодон в САЩ :D :D За мен това е съвсем ясно :)

Потребителят на BB, който ми изпрати профила, също не отговори в продължение на един ден и след това каза: "Не съм отговорил:

Когато отговорих:
Не получих отговор, когато пакетът беше доставен, повече не се свързаха с мен, но акаунтът все още е активен към днешна дата (последно е бил активен: 9 октомври 2023 г.)

Това може да остави леко пространство за тълкуване, но за мен нещата са доста ясни.

От данните, които виждам в адреса, лицето, което стои зад акаунта, е от САЩ! (Не ме питайте за адреса му :D)

Бих могъл да продължа с добавянето на доказателства за горните твърдения (скрийншоти + видеоклипове), които имам, но това е загуба на време и енергия!

Други ситуации, които доведоха до мнението ми за Аарон, са:

1. Когато току-що започнах като продавач, имах потребители като Chobeskunk и 2 други хора от Франция, които чакаха отговора на aaron в продължение на повече от 3 седмици, след като направиха поръчка и изпратиха монети, това буквално не е спирало оттогава, че хората идват тук от време на време със същия проблем на призраци в продължение на седмици и това е преди 4 месеца.
Призраци след приемане на поръчка = измама
2. Кокаинът му е тестван на 70%, рекламиран на 90%+
3. Хората поръчват метамфетамин, получават 4MMC
4. Признава ми, че е продавал оксикодон, примесен с фентанил на сесията
5. Публикува информация за 95% 4MMC, но изпраща мръсно вещество на клиентите. Когато това излиза наяве, той наистина казва, че се е справил, като е летял до лабораторията със самолет, за да подобри работата на химиците си

Хора, всичко това е толкова лошо, че не мога да повярвам как може да продължи толкова дълго и далеч и как този човек все още не е забранен? Беше нелепо да се гледа, но честно казано, искаме ли такъв тип внимание, че потребител, който е закупил наркотици на Breaking Bad, е влязъл в болница от него? aaronstevens трябва да отиде и всеки от страничните му сметки!

Наистина се чудя колко пари е измамил от хората.

Наистина настоявам за необходимостта от принудителни ескроу транзакции на Breaking Bad, всеки, който драгира хората извън форума, трябва незабавно да бъде забранен, ако не е бил предоставен от администраторите.
 
View previous replies…

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Това е толкова сус, изглежда, че Аарон се е подхлъзнал малко там, предполагам, че това се случва, когато жонглираш с много странични акаунти, забравяш кой трябва да бъдеш
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Наистина просто е много сус за мен, не знам честно казано. Особено това, че този потребител никога повече не се свърза с мен, въпреки че доставката беше перфектна, е необичайно.
 

Jackie Moon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
3
Гордън, аз нямам и половината от това, което разбирам от този свят като теб, но в моята страна съм хитра стара лисица в бизнеса и поведението на Аарон беше подозрително от първия момент.
Наблюдавам го от година, колко арогантно се опитва да избута другите продавачи. Но изглежда, че и аз остарявам, защото времето мина, видях как се трупат положителни оценки и просто ми мина през ума, че може би си струва да опитам...
Тогава избухна скандалът, за мой късмет. Също и за твое щастие, тъй като ти на практика го победи за кратко време, с твоята надеждност.
Така че, ако нямаш нищо против, скоро ще се отбия при теб за малко амфетамин... 😇😂😂😂
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Повечето неща са толкова очевидни, че не е необходимо никакво вникване, предполагам :) Но, разбира се, винаги можете да се свържете с мен и да видим дали ще успеем да осъществим поръчка за вас! Разбира се, нямам нищо против :D :D :) :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@aaronstevens и други

Екипът на ВВ е наясно, че арестите са нещо, което се случва в нашия бизнес. Не всеки арест унищожава бизнеса.
Веднага след като се появи новината, че @aaronstevens има проблеми , той веднага се свърза с нас и ни помоли да отменим всички поръчки, за да могат хората да си получат парите обратно.

Също така съм наясно, че @aaronstevens се опитва да сведе до минимум загубите на бизнеса си и полага усилия повечето поръчки да бъдат доставени на клиентите.

Докато ситуацията се стабилизира, временно скрихме всички обяви на @aaronstevens. След като повечето от проблемите бъдат решени, @aaronstevens ще може да продължи да търгува в BB, но без да публикува контактите на месинджърите, така че всички сделки да минават през ескроу.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Това не е оправдание за продажбата на фалшиви продукти, които излагат купувачите на физическа опасност, като неговото LSD
Точно това се опитва да елиминира Breaking Bad от пазарите на наркотици - продавачи, които експлоатират потребителите си, защото не знаят по-добре

Прочетете всички твърдения тук в темата, това просто надхвърля всичко, което може да бъде оправдано от арест, който уж блокира него/екипа за няколко дни от правене на бизнес. Това, за което става дума в тази тема, е много по-голямо
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Виждали ли сте доказателствата? Не искам да влизам в ролята на адвокат, но ако някой обвинява, трябва да докаже обвиненията си.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Права сте, нямаше доказателства, що се отнася до резултата от лабораторното изследване, надявам се, че можем да получим доказателства!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Не изисквам лабораторни тестове. Поне вижте жертвата и нейната история. Какво е използвал, колко, какви са били симптомите, доказателство, че го е купил от Арон. Само това.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Мисля, че би трябвало да е възможно да се получи това чрез Кат, тъй като той е в контакт с купувача, ако има доказателство за TXID, е още по-добре.
@NoCutt Можете ли да поправите нещо? :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Всички контакти по имейл все още са видими на страницата на профила му
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
@Gordon Ramsay @NoCutt Вие също сте търговци. Всеки може да дойде и да каже, че клиент е постъпил в болница, след като е използвал вашия продукт. Разбира се, това би било уронване на репутацията ви. Затова смятам, че сме длъжни да отговаряме на подобни твърдения само ако виждаме малко повече от обикновено обвинение.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Вие сте прави. Надявам се, че твърдението може да бъде доказано или обяснено, за да се предотвратят по-нататъшни щети. Платформата не би имала нужда от такъв тип негативно внимание.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
разбира се, че е повече от справедливо, дистрибуторът изглежда вече е заспал, моля го за доказателство за чат или каквото друго е необходимо. Нито пък някога съм имал лоши намерения към самия аарон или към неговия бизнес. от гледна точка на моя клиент също би било доста неясно да ми каже това и дори да не поиска възстановяване на сумата или нещо подобно, което би било логично да направи, ако всъщност не е била подплатена. Имам много транзакции през това време, би трябвало да е тази, за която съм 95% сигурен.
91338519b20956d1ecb2529c86666438e519a167a0e151bafd417da1e7196b36
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
АКТУАЛИЗАЦИЯ.

Свързах се с него, след като направих тази публикация.

Той ме помоли да му изпратя и доказателство за транзакцията и разговора, който съм провел с Ааронстевенс преди предполагаемия му арест, в който е направена поръчката ми.

Изпълних исканията му и му предоставих всички доказателства, с които разполагах и които според мен бяха повече от достатъчни.
Но той не е отговорил оттогава
А този наш разговор се състоя на 8 октомври.

С удоволствие ще препратя разговорите, които съм водил с aaronstevens, и на вас @HEISENBERG, ако това е необходимо, тъй като няма да ги публикувам тук поради това, че съдържат чувствителна информация

Не знам какво да направя от цялата тази ситуация.
Аз съм объркан, скептичен и се чувствам прецакан и не чувствам, че се прави Jack Shit за решаване на всичко това от страна на aaronstevens.

Чувствам, че той трябва поне да има учтивостта да дава ежедневно актуална информация на всички, които чакат.
Защото аз вече съм психически подготвен за факта, че парите ми отдавна са изчезнали заедно с парите на всички останали.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Напълно съгласен.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3

Моментът, в който вече не сте кой да отговори - дали е Ааронстевенс, или е ФБР, ЦРУ. ИИ или друга абревиатура...
 
Last edited:

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Вече не е никой, на когото можете да се доверите. @HEISENBERG - Просто бих изтрил всички следи от този потребител и "valentino cartell"

Ако пичът е бил арестуван, как все още има достъп до акаунтите му? Цялата смяна на Сесията също беше гавра - извикайте ми река, тези шибаняци вече НЕ са същата организация, която бяха някога.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top