Синтез на алфа-ПВП (в мащаб 1-10 кг). Пълно видео ръководство.

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
С какво мога да заменя пиролидин?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Метиламин. Ще получите и добър продукт.
 
View previous replies…

a.hatam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Здравейте
колко грама?
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Разбира се, това не е вярно. Прекурсорите може и да се считат за законни в някои части на ЕС, но това са онези региони в средата на ЕС, където получаваш 9 години затвор само за поръчка на тези "законни" химикали.
Не се притеснявайте, ако имате нужда от някакви действия, ще нахлуят в дома ви, ще ви хвърлят на пода и ще ви закопчаят с белезници. Всъщност те правят това за много по-леки престъпления като носене на мелница.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Разбира се, няма спор в: "Химикал1 не е включен в списъка на незаконните вещества." Само фактът, че може да се използва за производство на незаконно лекарство, е лесно достатъчен, за да се получи пълно изречение. Добрият сайт за това е: Когато хората ви хванат, ще имате много по-лоша съдба.
Чувал съм, че в други части на света, например в Тексас, е приблизително същото. Затова това пренебрежение тук не е разбираемо.
 

Polka999

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 31, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Здравейте. Мога ли да заменя безводния ацетон само с ацетон или може би с нещо друго.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
По-добре е да се използва ацетон. Ако разполагате "само" с ацетон, той може да бъде източен.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Кой разтворител за синтез на Alpha-PVP е по-добре да се използва вместо етилов ацетат, така че да може да се подкиселява в излишък от вода и разтворителят да не се смесва с водна основа
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
хомолози на бензола
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
И така... До момента въпросът ми остава без отговор какви са типичните останали токсични химикали в алфа* синтезите. Някои партиди наистина могат да предизвикат хаос в белите дробове и за здравната безопасност тази информация е много важна.

@William Dampier, @G.Patton, @HIGGS BOSSON, вие сте толкова велики химици. Със сигурност имате отговори!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте. Ако следвате нашия видео урок, в продукта ви няма да се получат токсични вещества.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Всъщност все още не съм направил нищо. Говоря за продукти, направени от други хора.

Мислех, че вие, специалистите по химикали, знаете възможните примеси и можете да ги кажете. Но чух, че не всички знаят, че калиевият перманганат се използва от китайските лаборатории, когато произвеждат вещества за нас.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Можете ли да опишете мисълта и логиката си, свързани с калиевия перманганат и зависимостта му между примесите в крайните продукти?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Затова се опитвам да отговоря на въпросите сам: Предполагам, че пиролодинът е основният примес, който причинява проблеми с дишането.
Това е очевидно не само защото се използва в синтеза, но и защото температурата му на кипене е много близка до тази на пирола, което би могло да обясни, че той навлиза толкова бързо в белите дробове.

Но едно нещо НЕ разбирам: Трябва да се отмие много добре със студен безводен ацетон. Тогава как е възможно да е все още в някои продукти?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Излишъкът от пиролидин ще се дестилира с етилов ацетат. Освен това той има течно състояние при нормално състояние и може лесно да бъде определен. Ако видите течен a-PVP, не го използвайте и го измийте/изсушете.
Мога да ви кажа, че никога не съм виждал такъв a-PVP, въпреки че съм виждал много проби.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
и така, какви са тези примеси? един мой приятел фенбой проми с ацетон някакъв a-pvp от продавач на този сайт. беше пълен с жълти ш*ти, съжалявам за тези думи. какви са те?
защо не проверявате качеството и опасностите за здравето тук?
 

viking1111

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, в какво е най-добре да рекристализирам праха, опитах се да сложа 1:1 с ацетон и да замразя, но все още се получава прах
 

Aggro38

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Красивата схема, виждайки колко допринася всеки реагент или субстрат за процеса, е поразителна дори след много реакции. Използвах молекулни сита в охладен ацетон, за да му помогна да остане сух преди добавянето, както и охлаждане на ФБ, и имах утаяване до и над 95% добив на рацемични доста често.
 

efanefan

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, бих искал да попитам дали мога да използвам фехексанон, за да направя алфа-PHP? Също така да използвам водороден пероксид и бромоводородна киселина за бромиране, както и за деаминиране на пиролидин? Благодаря ви много
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
u трябва да използвате hcl 30% 37%
 

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ротационният изпарител е в списъка на оборудването? Но прелиствайки инструкциите и видеоклиповете, не забелязах да е използван такъв. Дали пропускам нещо? Или това е нещо, което 100% НЕ е необходимо за тази цел? Надявам се да е второто. Защото най-евтиният, който видях, е 2 пъти по-скъп от останалата част от списъка с оборудване заедно
 

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ще работи ли нагревателна плоча с магнитна бъркалка? Или има конкретна причина да се използва горна бъркалка? В никакъв случай не съм близък до химик. Затова моля да ме извините, ако въпросите ми са глупави.
 
Top