Синтез на амфетамин от P2NP чрез Al/Hg (видео)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Благодаря ви за отговора, приятелю. Имам още един въпрос. Трябва ли да поставя амфетамина на сухо и тъмно място за колко часа? или за ден? И какво след това? Благодаря ви
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Съхраняването на амфетамин е подобно на съхраняването на лекарства: на тъмно, хладно и сухо място, в контейнер без достъп на кислород. В такива стабилни условия амфетаминът се съхранява дълго време.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Има ли друг план след изсушаването на амфетамина в хладилника или работата е свършена?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
След почистване и изсушаване амфетаминът е напълно готов за употреба. А как да го съхранявате, написах по-горе.
 

a_king

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Здравейте на всички искам да синтезирам Кристален метамфетамин има ли някакъв метод или видео как да го направя.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Имам въпрос, каква чистота трябва да има натриевият хидроксид? Намирам в интернет 25% или 50%. Не знам дали това би било подходящо
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Защо преди алканизацията не се добавя вода, а останалият алкохол и голяма част от водата се дестилират отново? След това се добавя алкал и амфетаминът се събира с парна дестилация и се екстрахира с етер. Дали това няма да доведе до по-чист продукт? Или по-скоро какво е възражението срещу добавянето на този етап?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Това водни разтвори на натриев хидроксид ли са? Покажете ми състава тук.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
В това видео няма такъв етап. Видеото е взето от отворен източник и е редактирано за нашия форум. Но допълнителните етапи не са изключени и не противоречат на това видео. Можете да направите видеоклип на етапа, който ви интересува, и да ни го изпратите за публикуване с коментари, или да го публикувате сами.
 
Last edited by a moderator:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Да, така е, но въпросът ми по-скоро имаше за цел да попита дали тази стъпка е ненужна и поради това не води до никакъв успех при пречистването, добивът спада много рязко или възникват други недостатъци, или тази допълнителна стъпка наистина подобрява чистотата на продукта. Не исках да критикувам видеото в неговото съдържание.
Само да подчертая тази разлика и да проверя нейния смисъл.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Видеото представя опростена версия на синтеза, като са изключени всички процедури за допълнително почистване и увеличаване на добива. Ако желаете, можете да промиете амалгамата с вода няколко пъти, допълнително да извлечете основата на амфетамина с разтворители, да дестилирате с парите на основата, да направите киселинно-основна екстракция и разделяне на изомери.
 
Last edited by a moderator:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Да, разбира се, има много други стъпки, които биха могли да бъдат предприети, само че кое от всичко наистина има смисъл? Наистина ли измиването на живачните соли с вода е толкова добро? Къде да поставим замърсената вода? Тогава по-скоро да я изхвърлим по-късно като отделена твърда маса. Солите се разтварят във вода, а не в етер, така че продуктът ще бъде напълно без живак, а също и чрез парна дестилация се отделят солите. Чудя се дали след парната дестилация и промиването с ацетон все още е необходима екстракция с AB?
Ето защо задавам въпросите.
Някъде беше казано, че при парната дестилация маслото става "дълго", т.е. разредено и с по-малък добив. Не мога да си представя, че това е вярно, но може би наистина 10 % от маслото остава, защото не е напълно отнесено заедно с парата.
Просто се опитвам да намеря информация, за да стана по-добър.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Когато правя амфетамин за себе си, измивам старателно амалгамата от живачни соли с вода и провеждам киселинно-основна екстракция, а след това измивам старателно крайния продукт с ацетон. Мисля, че това е достатъчно, както и дестилацията с водна пара за тези, които обичат да се занимават с химични процеси.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Първата киселинно-основна екстракция винаги е необходима, за да се получи амфетаминовата основа (масло), всъщност си мислех, че след изсоляването може да има и втора АБ екстракция за пречистване на продукта.
Така че дълго благодаря за вниманието.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Можете ли да поставите отговора тук? Материалите започват да пристигат и ми е необходима цялата възможна информация.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Напомнете ми за вашите въпроси, ще ви отговоря тук
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Каква е мярката на Бюхнер на видеото?
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Хубаво, значи това е за Спийд с чистота 70%?
 
Top