Синтез на амфетамин от P2NP чрез Al/Hg (видео)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Поставям 10 грама и добивът е 1 грам
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Имо може да бъде много неща, като например нереагирал Р2 от това, че не сте оставили реакцията да протече, преохлаждане, Р2 с ниско качество, може да бъде много неща.
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Nitroetan/p2np от полша, останалите от РАЗЛИЧНИ местни доставчици, може да имате проблеми с намирането на H2SO4 (ЕС), но съм сигурен, че можете да разберете. никой няма да ви нахрани с лъжичка по-трудно от това.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Сигурни ли сте, че амалгамата се извършва правилно? Това изисква малко опит и практика. Признаците са ал плуване нагоре, преход на малки и големи мехурчета.
 

AMIODARONchugger

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
HI!
Мисля да използвам парен дестилатор по следния начин, ще се радвам, ако всички прегледате метода, след като го направя, ще публикувам резултатите.

Приготвям реакцията по същия начин, както е описано в поста,в 1л рбф, но не изплаквам алуминия с вода.

След като редукцията приключи, дестилирам ипа на 85(градуса) и добавям вода, след което изварявам цялата вода - не съм сигурен дали това ще доведе до премахване на hgcl2-
Ще добавям вода и ще се отърва от около 2 литра.

След това базирам останалия разтвор, след което дестилирам фребазата - не съм сигурен за температурите (ако има помощ) -

след това добавям киселината и изсушавам

И така, основно два въпроса,

ще се отърва ли от нереагиралия hgcl2 чрез дестилация на разтвора и каква температура би била подходяща за дестилация на свободната основа.

Благодаря за отговорите
 

Dimitry_Mendeleev

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 20, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Може ли някой да предложи маршрут от фенетилов амин до метамфетамин.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Здравейте, искате ли да разберете маршрута от бензоетанамин (CAS 64-04-0)?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Изходното рН за мен след направеното описание е по-високо от 6 Мога ли да променя сместа и да поправя грешките или какво мога да направя в този случай
Благодаря ви
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Наистина не е ясно какво имате предвид тук. Описанието е да се добавя киселина, докато рН стане шест. Коя част от това е неясна за вас?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Добавяне на киселина до рН 5,5-6
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Здравейте,

След 2 опита най-накрая получих очаквания резултат, но имам някои съмнения, досега винаги съм получавал амфетамин сулфат от "А-ойл"(амфетамин фрибаза) това масло се получава при "почистване" на П2П(БМК масло).
Както знаете, миризмата на това масло и миризмата на крайния продукт са много характерни, в случая със свободната база, получена от процеса на П2НП, тази миризма е съвсем различна и миризмата на амфетаминовия сулфат също, нормално ли е това? Дали става въпрос за използвания маршрут или съм направил нещо погрешно?
PH на моята свободна база е 13,8 (повече от добро) и процесът за получаване на сулфата работи добре, но предполагам, че много хора биха могли да кажат, че това не е добро качество, защото миризмата е различна от другата.
Има ли идея да се реши този проблем? Ще съобщя лабораторните резултати от моя амфетамин сулфат в най-скоро време, ще го изпратя в лабораторията следващата седмица.
Благодаря.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18

Благодаря ви, но
Въпросът ми е, че увеличих ацетона и сярната киселина
И превиших необходимото рН. Мога ли да се възползвам от това, което направих, и да променя синтеза, за да достигна необходимото число?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Миризмата на всеки амфетамин трябва да е фармацевтична. Ако продуктът мирише специфично, това означава, че не сте пречистили напълно веществото. Основният критерий е активността на веществото. Добър ли е вашият амфетамин заради фармакологичните си свойства? Какъв е неговият цвят?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ако сте превишили количеството на киселината, това може да се коригира чрез добавяне на основа или малко количество основа. Но това работи само ако го направите веднага. Превишаването на количеството киселина с рН под 5 не си струва, то разваля продукта, излишната киселина изгаря амфетамина, той става червен или розов.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Здравейте, много благодаря за отговора ми крайният продукт е напълно бял и миризмата е фармацевтична това беше моето съмнение, защото всички амфетамини, които направих през годините от маслото на фрибазата, идващо от маслото на БМК, имат различна миризма. Ще кача снимки тази вечер.
От друга страна, мога ли да заменя алуминиевото фолио директно с алуминиеви стърготини? Дали е трудна работа да се реже фолиото на малки парчета при по-мащабен процес и да се купуват алуминиеви стърготини е по-лесно.
Благодаря отново.
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szia, btcboss2022. Régi hozzászólás, csak érdekel a válasz. Jellegzetes illatból megérthetjük, hogy a finom, édes, vegyszeres, jellegzetes Speed illatra gondoltál? Vagy valami más?
Защото не съм миришел на първия от 8 години, но дори и след 20 години ще го запомня точно.

Оттогава не съм виждал хубава. Понякога се натъквам на някоя мъртва гадост тук, в която ароматът изглежда откриваем в следи, но не е така. Днес пазарът ни е на мястото, където през лятото излезе нещо никотиново-жълто, усеща се, че има може би 50% ефект в началото, но тук са 20-30% максимални. 1G в носа, всичките ми нервни влакна вибрираха, хърках, задъхвах се, въртях се, наистина се прецаках... След 2 часа рязко изтрезняване, след 3 часа разграбих хладилника вкъщи, изядох се до смърт. След това в продължение на 10 часа спах спокойно като недоносено бебе, което току-що са поставили в нов инкубатор. Дни наред не можех да идентифицирам миризмата му, но знаех, че го познавам, а това беше съвсем обикновена миризма. Тогава разбрах. Миришеше на силен, сладък кафеен ликьор. Не подобна, а просто същата.
Не знам какво, по дяволите, беше това. Но опитът ми с амфетамина, с който произведох подобен старт в началото, не се шашнах с него за 3 часа, а си щракнах челюстта, без да мигне окото, за 3-4 дни.
Те и без това си имат странични ефекти през активното време, които ти дават усещане за напрежение, а освен това няма да се почувстваш по-добре от него, всъщност... Това те прави глупав. Каквото и да правиш, то отнема три пъти повече време от обикновено, защото тялото ти се върти напразно, мозъкът ти го засенчва и бързаш. А и причинява такива проблеми с паметта, че постоянно търсиш всичко, защото щом прибереш нещо, вече забравяш къде си го сложил. И до ден днешен не знам какви са били нещата, но никога повече не ги виждам. Това се продава като амфетамин и когато повдигнеш темата, получаваш такива умни обяснения, че "амфетаминът може да се направи по 10 начина." Казваш ми, че амфетаминът ще си бъде амфетамин, дори и да го направиш по различен начин. Вече няма отговор на този въпрос.
Така че, в замяна на ситуацията, в която сте се оказали, когато сте написали това... бих затворил гърлото на всички регистрирани жители на Мос Айсли още сега.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Най-вероятно сте получили по-чист амфетамин.
По-добре е да използвате фолио. За нарязване използвам шредер за хартия, той значително опростява процеса и можете да нарежете бързо всяко количество. Стружките нямат толкова голяма повърхност за амалгамиране, така че ще трябва да се използват много по-големи количества, а след това да се филтрират нереагиралите остатъци преди алкализиране.
 
Last edited by a moderator:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Имам повишена киселинност мога ли да облекча
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Добре, благодаря ви за съвета, ще оставя и един добър съвет за процеса, след като добавите разтвора на NaOH за отделяне на свободните основи е по-добре да изчакате поне 24 часа за пълно отделяне.
Аз го направих както показва видеото, но по-късно оставих разтвора още 1 ден и се отдели повече фребаза и получих по-голям добив ;-) Качих няколко снимки.
Благодаря.
 

Attachments

  • Ij5RTpEPa2.jpeg
    Ij5RTpEPa2.jpeg
    142 KB · Views: 518
  • pQPv6BNhL9.jpeg
    pQPv6BNhL9.jpeg
    80.9 KB · Views: 498
  • IQ41zUo5l6.jpeg
    IQ41zUo5l6.jpeg
    161.5 KB · Views: 529
  • 7xav9iUALM.jpeg
    7xav9iUALM.jpeg
    135.8 KB · Views: 523
  • s8Q9iy1UMz.jpeg
    s8Q9iy1UMz.jpeg
    97.2 KB · Views: 523
Top