Имате въпроси?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Планираме да печелим пари от реклама на ДНМ и химически реактиви.

С получаването на средства в бюджета ни ще станем още по-добри. Планираме да създадем:
- Химични и фармакологични изследвания на веществата.
- Прегледи на лабораторно оборудване.
- Видео инструкции за синтез на вещества.
- услуга за изпитване на реактиви (ще се занимаваме със закупуване и изпитване на реактиви).
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Хайзенберг имам някои идеи за обяви, които могат да привлекат mooore ppl по законен начин да се регистрират тук.
Ще поговорим за това и дори е задължително по мое мнение да го направим тук, ще обясня и защо..зает до събота 18 ок
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Здравейте, господин Хайзенберг, интересувам се от извличането на тхкп направо на база. Разполагаме с метод, но се интересувам дали имате някакви въпроси коментари или притеснения.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Напуснете THCp+ и отидете
С THCjd много по-добре казаха всички мои приятели и дор мен също.
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Здравейте Извинявам се за последното си съобщение, но търся всичко за тхкп. Услугата ми е основно да сърфирам в дълбоката мрежа за всякаква информация за thc-p.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Търсене на THCJD
Действа по-добре и дълготрайно 😉
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Здравейте, видях, че сте публикували много видеоклипове в публичния YouTube , - имате ли опасения, че публичните видеоклипове в YouTube ще привлекат вниманието към този сайт и ще подкопаят целостта на сигурността ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Нашата цел е именно да привлечем вниманието към сайта
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
В миналото съм преживявал такова съкрушително разочарование, след като съм имал късмета да намеря място, дори 1/2 толкова добро като това, успешно да се сдобия с прекрасни чисти лекарства и след това правителството да го затвори. В най-лошия случай, ако bbgate.com в крайна сметка изчезне поради намесата на gov't, имаме ли някакъв глупаво доказан план да се намерим отново? Чета всичко тук колкото се може по-бързо, защото имам чувството, че този късмет има срок на годност.
 
  • Like
Reactions: vis

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Здравейте! Имам проблем, искам да изпратя съобщение на някого, но не мога да вляза в профила му, за да му изпратя съобщение." Упс! Срещнахме някои проблеми." "Профилът на този потребител не е достъпен". Проблемът е в мен или той е получил бан? Благодаря ви!
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Той са забранени или се ограничава до добри приятели оглед
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
моята recomend е нека видите продавач предлага видими за по-нататъшно разглеждане , coz когато някой зададе оферта след това измама ви те го скрие и той все още е тук, знам, че ми грешка не се използва escrow услуга :/
може ли да се направи ?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Мисля, че ВВ искат да купувате само с ескроу...
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Най-добрият и най-сигурен метод за закупуване на нещо е чрез ескроу. Ескроу е посредник, така че не можете да сгрешите.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Вече знам, но нишка /скъпоценни камъни
е почти празна и не е съпоставима с , така че някой може да си мисли, че директното заплащане не е риск

но видях някои профили, отбелязани като измамник, но не можете да видите неговата измама предлагане
Смятам, че снимките трябва да бъдат маркирани като измама оферта и запазена възможност да се види на профила му и деактивиране на възможността за изтриване на профила

Може ли някой да бъде маркиран като измамник, когато не сме използвали escrow?
Или само измамниците, които използват escrow, трябва да имат привилегията да бъдат видими, маркирани като измамници?
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Здравейте, как мога да защитя профила си? Има ли възможност да настроя електронната си поща с 2FA?
В случай че някой иска да извърши bruteforce на профила ми или нещо подобно, искам профилът ми да бъде защитен.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Електронната поща не е защитена. Използвайте елемента, за да възстановите достъпа до профила си. За 2fa използвайте например keepass или някое приложение за еднократен код на смартфона си (подобно на google authenticator).
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
LTZ3n6xScH


Забравих дали 2fa е свързан с електронната поща или с акаунта на елемента, защото е до всички настройки на елемента, но така или иначе можете да защитите акаунта си ^_^

Извинявам се, не видях, че Хейзинберг вече е отговорил, тъй като "Преглед на предишните отговори" не се появи по някаква причина
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Колко време трябва да чакам, за да получа подпис? :3
 
  • Wow
Reactions: vis

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Да, благодаря ви. ще го направя. Бихте ли ми казали как да изпратя" temp pm линк"? Нямам никаква представа ,но имам нужда от тези знания в този форум през следващата седмица. АКО имаш време? Страхотно!!! Ако не, ще се поразровя допълнително и ще видя дали мога да го разбера. Компютърните ми умения са гадни, тъй като бяха измислени, когато бях надолу w без достъп по голям начин. Всичко е съвсем ново за мен, наистина ме кара да се чувствам на моята възраст. но се отклонявам, аз се справям... с малко помощ от моите приятели...-благодарен (spacetruckin)
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Все още се уча как да навигирам в сайта. Къде е подходящият форум и правилният начин да попитам дали някой има 521097-97-2 (R)-1-(3,4-метилендиоксифенил)-2-пропанол за продан?

Това е междинен продукт на етап 1 от синтеза на мулти-кг MAPS cGMP.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Освен това споменахте за изпитване на реактиви. Къде мога да изпратя нещата за тестване? Например искам да знам дали успешно съм отстранил всички подкомпоненти с изключение на сафрола от моето масло от сасафрас, като съм използвал някои съмнителни експериментални методи, различни от фракционната дестилация.
 
  • Like
Reactions: vis
Top