Имате въпроси?

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
тропан ли си мод и учител на тази нова група поздравления ако е така и между другото следващия път когато някой дойде в къщата ти, където спиш и действа фол грабни кутия с гола маса и им направи един хубав изстрел и скоро всички ще знаят не нарушавай тропан искам да се присъединя към тази група и да се уча
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Аз съм администратор и се надявам да набера помощ. Виждам ползата и нуждата от такава група, въпреки че съм безнадеждно неквалифициран за тази работа. точно в този момент хората са на път да смесят мощен химикал с друг мощен химикал в буркан на плота си. Те дори не са помислили какво ще се случи след това. Може да кипне и да убие семейното куче, да предизвика пожар или да ги ослепи. В този сайт има хора и постове, които в търсенето си на (каквото и да търсят) са забравили логиката и са на път да предприемат подхода "да се чукаш и да разбереш" към нещо, което може да сложи край на свободата или живота им. Ако имат късмет, няма да се случи нищо. Не са следвали достатъчно внимателно рецептата. Добавили са реактивите в грешен ред. Може би са chota рецепта, която не работи, защото е била много по-лесна от тази, която би работила, или защото някой е имал непълен спомен за нещо, което му е казано или е видял. Човек, който адски се стреми да произвежда наркотици, без преди това да е разбрал механиката на основната химия, е сериозна опасност, която може да бъде избегната
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Защо плащанията за надграждане на сметките се извършват с помощта на биткойн? Btc е проследим като fvck. Защо не използвате Monero за плащанията там?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Разкривайки пълното ми невежество тук, но БТК е проследима? Можете ли да обясните на непрофесионален език с какво Monero се различава от BTC и следователно е по-малко проследима?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
БТК са проследими завинаги. Монеро са за пет дни
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Как попаднах на този прекрасен форум? Търсех синтез на канабиноиди . Не съм сигурен защо не намерих този форум по-рано !
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
И накраяһттр://....... Мога да се закълна, че видях опция за надграждане на акаунта, за да хвърля някакви пари за сайта, различна от 1000 долара за групата RC или направо бутона Donate (Дари) в зоната go fund me-esque на видео продукцията. Не мога да го намеря отново. Може би съм сънувал.........
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Надграждането е РЦ 1000 долара-секция
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Възможно ли е да се обмисли възможността съобщенията, които се изпращат и получават в рамките на сключените сделки, независимо дали са криптирани или не, да бъдат изтривани/премахвани и т.н. след приключване на сделките? Това буди безпокойство, защото, ако някога, не дай си Боже, сайтът бъде компрометиран по някакъв начин от LE или други лица, тези данни биха могли да бъдат много лоши както за продавачите, така и за купувачите
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Всяко частно съобщение, което е по-старо от 90 дни, ще бъде безвъзвратно унищожено. Не се криптира, а се унищожава.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Необходима е помощ!
при смесването на тези елементи е възникнала експлозия (4mmc)
4'-метилпропиофенон - 100 г
Бензол - 400 ml
Бром (Br2) - 100 г
след това всичко в къщата беше измито и измито, пръснатите места бяха боядисани, активната вентилация продължи повече от 10 дни, но болката в очите не спря напълно...

Сега пребоядисвам всички стени и тавани, сменям подовата настилка!
Трябва ли да си взема някакви филтри за въздух?
Плюс всякаква друга информация, моля!!!!!!!!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Здравейте, звучи странно. Добавили ли сте 100 г течен бром в разтвора веднага? Реакцията не би трябвало да избухне. Освен това няма H2O2. Сигурни ли сте, че сте използвали точно тези реактиви?
 
View previous replies…

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Да, мигновено( след 10 минути нагряване, рефлуксният кондензатор скочи от колбата и гъста струя от капки и газ удари тавана
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Това беше фатална грешка, пич. Моля те, прочети внимателно учебниците преди да започнеш да синтезираш.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Мога ли да сглобя рециркулатор с въглероден или HEPA филтър, или йонизатор?
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
да, грешката е наистина чудовищна
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Необходимо е добре проветрено място, в обратния случай може да умрете. Освен това започнете с 10 г партида, научете синтеза, за да избегнете подобни инциденти.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
О, човече!) Аз направо се разпознавам в твоите грешки!!! :)
Имах тази фатална грешка със 100 псевдо /I2 /P
Таванът беше невъзможно да се почисти. Трябваше да го покрия с гипсокартон.
И твоят бром също няма да се измие! :)
Това беше добър урок за мен
НЕ използвайте химия в жилищен район!!!

Озоновият генератор ще ви помогне да решите проблема с миризмите.
Озонът неутрализира сълзотворните химикали. (lachrymators)
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Благодаря ви! наистина дадохте златен съвет!)
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Колко време отнема публикуването на рецензиите?
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Какво да правя, ако парата излиза през съединението между обратния кондензатор и колбата? Размерите са едни и същи нищо не изглежда да излиза през маркуча за отвеждане на газа
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Добра практика, всъщност от съществено значение, е да се използва грес за съединенията. Аз използвам силиконова грес от хранително-вкусовата промишленост. Тя не струва почти нищо.

Също така споменавам, че ако правите рефлукс, е важно да има изход за налягането, което се натрупва, в противен случай може да се случат лоши неща (експлозии под налягане).

Знам много малко, но знам това. Ако имаш още въпроси, пиши ми.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Мога ли да използвам вазелин?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Можете, но когато се нагрее, тя се превръща в течност, която може да капе в РМ и потенциално да го съсипе. Аз използвам балсам за устни. Имам наоколо един гаден тон от тях (ChapStick), който се топи малко по-високо и малкият контейнер е удобен. Просто го втривам в мъжката страна на около 2 реда и завъртам, докато го слагате, за да го разнесете. За вакуумно разпределение. Имам истинска вакуумна грес, която е скъпа, но количество с размер на грахово зърно е достатъчно за съединението, така че отива за дълъг път
 
Top