Имате въпроси?

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Здравейте WW ;)
Проверих форума, намерих някои полезни документи, обаче все още се чудя дали би било нормално да поискам пълни инструкции за направата на един конкретен "химикал"?

Наистина хубава работа.
Пожелавам ви чудесно начало на седмицата :)
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Здравейте , моля за някакви видеоклипове за методите директно от aoils , и дали aoils и bmk са едно и също нещо , моля.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Обърнете внимание на този раздел от форума. Там ще намерите няколко изчерпателни публикации с различни пътища за синтез на мефедрон.
Ако все още имате въпроси, можете да ги зададете в съответните теми или да пишете лични съобщения на нашите експерти.
 

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Точно това проверявах и преглеждах тези рецепти. Благодаря ви за отговора. Хубаво е също, че в случай на въпроси мога да пиша на експертите директно съобщение. Благодаря Ви любезно и Ви пожелавам приятен ден :)
 

krazyhitg

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Той създава кокаинов форумһттр://!!!!
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
18
Points
3
Има ли източници от САЩ за ацетофенон, хексанофенон, валерофенон и други подобни кетони?
Допълнителни доставки от САЩ на реактиви?
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Трябва да знам колко силен е канабиноидът 7add... запознат съм с 5cl... като сравнявам с 5cl какъв резултат има 7add
 

taylor10

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
кои са надеждните пазари в момента?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Alphabay с две ръце надолу. Персоналът е денонощен, така че на всякакви въпроси ще бъде отговорено по-бързо, отколкото на който и да е пазар в това пространство в момента. Те разполагат и с хубав списък от проверени доставчици, което го прави чудесно място за получаване на всичко необходимо на едно място.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3

Открих ви преди две седмици и прекарах последните няколко дни в дебнене - наистина съм впечатлен от форума!

Имате ли вие (или някой друг от тук присъстващите) препоръки за най-простите/основните неща за производство (особено от гледна точка на набавянето на реактиви)?

Всъщност не търся нищо за продан - просто един измамен бивш студент по химия 😋. В миналото съм експериментирал със създаването на основни психеделици (напитки, напоени със син лотос, прости екстракции от гъби), но ми трябва нещо по-сложно, с което да си намокря краката.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Тази система е сигурна за централна Европа?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Това зависи от това какво ще закупите. Във всеки случай нашите специалисти ще изберат най-сигурния възможен вариант.
 

wodanez

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Дали говоренето за създаването на законни психоактивни вещества от широко достъпни растителни продукти би било приемливо тук?

Експериментирал съм много със създаването на напълно законни отвари от неща като цветето на синия лотос и някои видове какао - с удоволствие бих споделил някои от тях, ако е подходящо.
 

1don

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Как се прави MDMA от началото до края.
 
Top