Имате въпроси?

bigkush

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Търся някакъв jwh-018, напръскан върху хартия
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
чудех се дали една лепкава тема относно връзки към други уебсайтове, свързани с наркотици, би била полезна, особено ако кръстосано рекламирате вашия форум на техния сайт(веднага се сещам за bluelight и erowid)

също така бих се радвал да видя подраздел, предназначен за преглед на доставчици тук. Ако започнете да рекламирате и пазари в Даркнет, би било полезно да има място, където да ги преглеждате.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
О, не, какво се е случило?
Този стил не ми харесва, мога ли да го променя?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Защо не ви харесва? Това е доста удобно, въпрос на навик.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Здравейте, Хайзенберг, бихте ли ми съобщили какви системи за сигурност има този форум. имам предвид, че поддържа IP логове и т.н.?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666

Деактивирали сме регистрирането на IP адреса. Освен това можете да използвате домейна onion чрез браузър tor, можете безопасно да качвате изображения, тъй като автоматично изтриваме всички метаданни. Всички съобщения в личните съобщения се съхраняват само за 30 дни. Можете да използвате криптирани чатове, като на нашите сървъри не се съхраняват и ключове за декриптиране, след като потвърдите, че сте го запазили.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
И да, форумът работи добре и без JS. Не виждам обаче причина да се опасявате от JS в 2k22.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Добре, сър , това е важна информация... Така или иначе ще продължа да деактивирам JS haha.... колкото повече сигурност, толкова по-добре.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Това е добър ход от ваша страна, но вие ли сте и хостерите на форума или само операторите, които са го наели, сървърът работи ли във виртуална машина или като самостоятелно устройство.
Фонът, може би вие не записвате никакви данни, но самият хостер може да го направи и всички сървъри, работещи като виртуална машина, могат да бъдат напълно записвани, доколкото знам. Всъщност дори не трябва да се намесвам, мисля, че знаете какво правите.
Дори и през 2022 г. все още се използват много JavaScripts за четене на данни от браузъра, за да се прави т.нар. fingerprinting за проследяване в мрежата. Тъй като тук не е необходимо да се презареждат javascript-ове от трети страни, трябва да се има пълно доверие на софтуера на форума и неговите оператори, че такива данни не се четат, за да се презареждат javascript-ове.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
За да решите проблема с пръстовите отпечатъци на мрежата, трябва да използвате отделно устройство за работа. Например аз имам отделен компютър и точка за достъп до интернет, за да отида тор.
Ако се занимавате с наркотици, не е трудно да си купите лаптоп.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Ние не планираме да добавяме
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Добре, но това не решава проблема с пръстовите отпечатъци, вие ще бъдете идентифицирани и с този лаптоп и може да бъдете определени като винаги един и същ уникален потребител. По този начин може да се създаде и профил, който може и да не стигне до заключение за истинската ви личност, защото все още сте анонимен, но могат да проследят пръстовия отпечатък и да търсят грешките, които допускате, за да ви разобличат тогава може би. Ако деактивирането на javascript ви прави непроследими, защото 10 000 лаптопа и персонални компютри имат един и същ пръстов отпечатък на torproject, това е голяма разлика. Тогава не можете да бъдете проследени. Надявам се, че съм се изразил добре.
Но това е жалко :(
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Не само е опасно да се активира JavaScript в тъмната мрежа, но е опасно навсякъде.
JavaScript може да се използва за деанонимизиране на потребителите чрез експлойти и зловреден софтуер.
Поради тази причина се препоръчва JavaScript да бъде изключен, ако анонимността и сигурността са важни за вас.
Същото важи и за Flash, и дори за CSS в по-малка степен... въпреки че деактивирането на CSS вероятно ще счупи почти всяка уебстраница.

също така сайтът вече не работи, ако javascript е деактивиран.
Не можете да четете лични съобщения, както и да гледате видеоклипове.
това е сериозен проблем със сигурността
НИКОГА НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ JAVA, АКО ПРАВИТЕ НЕЩО ЛИЧНО, ЗАЩОТО ТО НЕ Е ЛИЧНО, КОГАТО ГО ИЗПОЛЗВАТЕ
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Единственото нещо, което не работи на нашия сайт без javascript, е гледането на видеоклипове, иначе всички функции могат да се използват.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Ако имате време, можете ли да ми изпратите лично съобщение plz ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
С всичко казано дотук днес искам да отбележа, че разбираме, че по-голямата част от аудиторията се интересува от работа без JS. Така че ще се постараем да направим всичко възможно използването на сайта без JS да бъде възможно най-продуктивно. Но трябва да разберете, че когато балансирате между работата със и без JS, вие балансирате между миналото и настоящето.
 
Top