Имате въпроси?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Планираме да печелим пари от реклама на ДНМ и химически реактиви.

С получаването на средства в бюджета ни ще станем още по-добри. Планираме да създадем:
- Химични и фармакологични изследвания на веществата.
- Прегледи на лабораторно оборудване.
- Видео инструкции за синтез на вещества.
- услуга за изпитване на реактиви (ще се занимаваме със закупуване и изпитване на реактиви).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Хубаво е да видя, че поне имате план. Повечето форуми като този просто съществуват, за да изчезнат по-късно без финансиране. Особено ми харесва идеята за тестване на реактиви. Повечето хора не могат да си купят спектрометри и не могат да си представят да изпратят пробите си в обществена лаборатория. Искам да кажа какво ще стане, ако открият, че това са наркотици, нали?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Изпращам моите на Соларис Аналитик.
Той си върши работата и е само 40 долара. Просто изпращам пари в брой и това, което подозирате за пробата, е да нагласите неговата спецификация. Просто му изпратете имейл и попитайте къде да изпратите пробата. При изпращане на няколко мг просто учтиво го помолете да докладва за констатациите на вашия имейл... така че просто трябва имейл за кореспонденция. Нищо повече.
Не съм сигурен дали той оценява, че го поставям на взрив тук, но работата му беше добре препоръчана за липсата на пристрастие. Това е неговата работа. Той прави тестове и доколкото знам, единственият начин да те отхвърлят е, ако си глупав. Той не съди и изглежда готов да отговаря на въпроси. Стига да не го поставяте на опашката. Огън. Така че, уважавайте и се съобразявайте с това, хора.
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ако искам да изпратя моите неща, CW ще разбера ли % чистота и друга информация
търся лаборатория, която прави тестове на кокаин, китайски бял, кристален метамфетамин или нещо подобно, моля, изпратете информация и инструкции и мога ли да комуникирам с него, преди да изпратя пробата
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Това би трябвало да е нещо, което се продава до продукта във всички пунктове за тези редки неразбрани скъпоценни камъни.
https://en.wikipedia.org/wiki/Tolazoline [клирингова връзка ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!!!]
http://dj2tbh2nqfxyfmvq33cjmhuw7nb6am7thzd3zsjvizeqf374fixbrxyd.onion/wiki/Tolazoline [Уикилийкс, Уикипедия като скрита услуга, наслаждавайте се!]
 

IcarusProjectNL

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на всички, аз съм нов в този форум и се чудя дали някой може да ми помогне със синтеза на течен PMK (cas 28578-16-7)
 

Stefanie22

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Здравейте, какъв е най-добрият начин за консумиране на MDMA кристали, така че да има незабавен ефект. Какво да кажем за дозировката?
 

Evilcarrot2

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
32
Reaction score
15
Points
8
Щях да започна нова тема, но реших да започна тук на 1-во място.
Как да приготвя ацетонов енолат от ацетон+К терт-бутоксид, просто еквимоларни количества ли реагират безводно?
 

david arrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Може ли някой да ми каже коя таблетка съдържа ефедрин, която се предлага в Индия
 

cockysavage

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Как да направя разтвор на метиламин от метиламин hcl ?трябва ли просто да го разтворя във вода?
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Здравейте. Не намерих никаква информация за 3,4,5-триметокси-фенил-нитростирен, можете ли да уточните
3,4,5-триметокси-фенил-нитростирен е:

3,4,5-триметокси-бета-нитростирен или
3,4,5-триметоксифенил-2-нитроетан
Благодарение на 🙂
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
CAS № 6316-70-7 Химично наименование: 1-(3,4,5-ТРИМЕТОКСИФЕНИЛ)-2-НИТРОЕТЕН
Синоними:
3,4,5-ТРИМЕТОКСИНИТРОСТИРЕН;
β-нитро-3,4,5-триметоксистирен;
БЕТА-НИТРО-3,4,5-ТРИМЕТОКСИСТИРЕН;
3,4,5-триметил-.бета.-нитростирен;
1,2,3-триметокси-5-(2-нитровинил)бензен;
1-(3,4,5-ТРИМЕТОКСИФЕНИЛ)-2-НИТРОЕТЕН;
3,4,5-ТРИМЕТОКСИ-БЕТА-НИТРОСТИРЕН;
1,2,3-триметокси-5-(2-нитроетинил)бензен
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
добро нещо! много ви благодаря!
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Здравейте, видях, че сте публикували много видеоклипове в публичния YouTube , - имате ли опасения, че публичните видеоклипове в YouTube ще привлекат вниманието към този сайт и ще подкопаят целостта на сигурността ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Нашата цел е именно да привлечем вниманието към сайта
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
В миналото съм преживявал такова съкрушително разочарование, след като съм имал късмета да намеря място, дори 1/2 толкова добро като това, успешно да се сдобия с прекрасни чисти лекарства и след това правителството да го затвори. В най-лошия случай, ако bbgate.com в крайна сметка изчезне поради намесата на gov't, имаме ли някакъв глупаво доказан план да се намерим отново? Чета всичко тук колкото се може по-бързо, защото имам чувството, че този късмет има срок на годност.
 
  • Like
Reactions: vis

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
И така, как всички ние да останем единни, ако правителството затвори бб?
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
Имам един въпрос,как да изпратя пратки в европа,анонимно,без да се срещам с куриер?
 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Възможността за редактиране и/или изтриване на публикации достъпна ли е чрез надграждане на членството?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Как управлявате хостинга на уебсайта? Клиърнет версията на уебсайта е с домейн .com. Звучи като неприятност да се занимаваш с правоприлагащите органи, които затварят подобни форуми с всеки изминал ден. Вижте как Родиум изгасна поради "проблеми с хостинга" (да, точно така). Между другото, хубаво е, че форумът също има и домейн .onion.

Планирате ли да направите версия на форума, която да не изисква JavaScript? Изпълнението на скриптове в браузъра Tor може да се използва от правоприлагащите органи за проследяване на потребителите на Tor.
 

Jox

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Бихте ли могли да направите някоя хубава публикация за извличането на морфин от макова слама? Със сигурност би се получило хубаво информационно видео.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Търся да пазарувам и съм нов тук, да ме насочите в правилната посока?
 
Top